PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کم هزینه ترین راه برای تماس با خارج از کشور

Royce
07-09-2012, 22:36
سلام دوستان
جای بهتر از متفرقه برای ایجاد این تاپیک به ذهنم نرسید
میخواستم بدونم بهترین و کم هزینه ترین راه برای تماس با اروپا چیه؟لطفا پیشنهاد استفاده از مسنجر ندین چون امکانش نیست.
این داستان 020 چیه ؟
کارت تلفن اینترنتی چطور؟
ممنون

Royce
08-09-2012, 21:30
چی شد کسی نمیدونه؟

hoha881
12-09-2012, 21:06
به نظر من که گوگل تاک خوبه.کیفیت صداش از مخابرات که بهتره.هزینه انچنانی هم نداره.

waltz
12-09-2012, 22:17
گوگل تاک خوبه ولی اگه ادسترسی به اینترنت داری و گوشی یا تبلت اندرویدی viber حرف نداره، اسکایپم عالیه برنامه زیاده عزیز

dadshad2
12-09-2012, 22:49
skype بهترینه به نظر من اونو بگیر :5::5::5::5::5::5::5:

yl0vem
17-12-2012, 22:49
سلام دوست عزیز دوستانی که دسترسی به اینترنت 64 یا بیشتر دارن ادامه رو بخونن لطفا

اگه اینترنت دارین بنظر من بهترین و ارزون ترین راه که خودم ازش استفاده میکنم و کاملااااااااااا راضیم ویپ هست راه های بسیارررررر زیادیو
امتحان کردم از مخابراتو اسکایپو 020 تااااا مکس تل و اینا اسکایپ که بنظرم کلا گرونه مخابرات واسه اروپا حدودا دقیه ای 300 تومن اب میخوره
020 و مکس تل هم حدودا 200 تومن البته به موبایل اروپا
اما من با موبایل انگلیس حرف میزنم دقیقه ای20 تومن (ارزان تر از خطوط داخلی ایران)
حالا چیکار کردم رفتم از اریاوویپ یه کارت شارز 10 یورو خریدم البته وقتی من خریدم یورو خدا تومن بود حدودا 50 خریدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته اریا وویپ کاره ای نیست ها فقط چون ما تحریمیم نمیتونیم مستقیم شارز بگیریم اریا وویپ میگیره یه درصدی میکشه روش میفرووشه به ما
این کارت شارز تو 50 تا نرم افزار که رایگانن و باید دانلود نصب و اکانت بسازی شارز میشه فرق این 50 تا نرم افزار تو قیمت مکالمشون هست مثلا یکی انگلیسو ارزون میده ولی المانش گرونه ولی یکی المانش ارزونه انگلیس و ترکیه ش گرونه
شما از طریق لینک زیر مقصدتون رو انتخاب و بهترین و ارزونترین نرم افزارو انتخاب کنید

من واسه انگلیس دیال ناو dialnow رو انتخاب کردم
موبایل انگلیس 20 تومن دقیقش خط ثابش تا 4 ماه رایگان بعدش دقیقه ای 7 تومن

شارز و استفاده کنید
امیدوارم حرفام مفید بوده باشه
اگه مشکلی یا رانمایی خواستین از طریق سایت بارونیا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا از طریق ایمیل بگید