PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شیر در فیسبوک

omid_3tar
07-09-2012, 14:20
سلام

میخواستم بدونم چرا وقتی توی سایت من کسی میخواد با استفاده از دکمه شیر فیسبوک مطلبی رو شیر کنه زیر عنوان خلاصه مطلب نمیاد به عنوان مثال این مطلب: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما سایت های دیگه وقتی میخوای شیر کنی زیر عنوان خلاصه مطلب میاد به عنوان مثال این مطلب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Masoud-Susa
07-09-2012, 15:03
دقیقا ... این سوالی هست که من هم دارم !

مطالبی که از سایت وردپرسیم هست خیلی راحت وقتی لینکش رو تو باکس متن شبکه های اجتماعی (فیس بوک و پلاس) قرار میدم به
صورت خودکار تایتل ؛ دیسکریپشن و عکس تامبنیل شده تو اون شبکه اجتماعی قرار می گیره.

اما وقتی که از فتوبلاگم میخوام عکس بزارم همچین اتفاقی نمی افته !!(سیستم مدیریت محتواش پیکسل پست هست)

من با یه خورده جست و جو فهمیدم شبکه های اجتماعی برای این کار از meta-tag ها استفاده می کنن ؛ اما هر کاری کردم نتونستم متا تگ ها رو به درستی تو قسمت هدر قرار بدم !

ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه !

omid_3tar
07-09-2012, 19:01
دوست من حالا من دقیقا اون مشکلی رو دارم که شما نداری

یعنی توی سایت وردپرسیم وقتی میخوام شیر کنم توضیحات زیر عنوان نمیاد

Masoud-Susa
08-09-2012, 11:43
خب واسه اون مشکل شما می تونید اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو مطالعه کنید و حل کنید مشکلتون رو !

ولی برای فتوبلاگ پیکسل پست‌ی باید چیکار کرد که اون موارد که بالا گفتم رو نشون بده؟! کسی میدونه؟!

omid_3tar
08-09-2012, 13:55
نه داداش مشکل من تصویر شاخص نیست

مشکل من توضیحات زیر عنوان هست

Masoud-Susa
08-09-2012, 15:17
خب تو اون لینکی که دادم همش رو با هم یه جا توضیح داده دیگه ! فقط مربوط به تصویر شاخص نیست اون توضیحات مد نظر شما رو هم شامل میشه..

ممنون از راهنمایی های دوستان... ;)مشکل رو با جستو جو تو سایت های انگلیسی زبون حل کردم ... مرجع اصلی متاتگ: ogp.me