PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اتوماتیک روشن و خاموش شدن لب تاپ

مهندس معماری
06-09-2012, 16:27
با سلام
از انجمن درخواست میکنم که من یه برنامه روشن و خاموش شدن اتوماتیک لب تاب میخوام من خودم یه برنامه دارم بنام Auto Power-on & Shut-down v2.50 سری جدید است نصب کردم پچ رو انجام دادم تی کراک کردم نشد میگه 30 روز وقت داری چیکار کنم از دست این برنامه ؟؟؟ ویندوزم سون 64 بایت است خواهش میکنم کسی سراغ برنامه خوب داره که راحت کار کرد یا اینکه این برنامه رو چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟خیلی لازم دارم کمکم کنید؟؟؟؟:42::42:

Wirus
06-09-2012, 17:06
این روشن نمیکنه ولی خاموش میکنه...
آپلودش کردم کرکشم توشه.
البته با این سایتی که آپ کردم میگه باید 20 ثانیه صبر کنی...(!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهندس معماری
06-09-2012, 19:52
این روشن نمیکنه ولی خاموش میکنه...
آپلودش کردم کرکشم توشه.
البته با این سایتی که آپ کردم میگه باید 20 ثانیه صبر کنی...(!)

خیلی ممنون راه خاموش کردن رو بلدم چیکار باید بکنم ولی من برای روشن کردن میخوام به هر حال ازتون ممنونم که نظر دادید هم نرم افزار دادید موفق باشید

jafarian
06-09-2012, 22:10
از برنامه Auto Power-on & Shut-down میتونید استفاده کنید :20:

FOURTH RETURN
07-09-2012, 16:47
طرز کار این برنامه چطوریه؟

jafarian
07-09-2012, 22:13

Guidance
08-09-2012, 10:19
سلام دوست عزیز
از طزیق تنظیمات بایوس هم می توانید برای ویندوز 7 ساعت مشخصی برای روشن و خاموش کردن سیستم قرار بدید.
برای روشن شدن در محیط بایوس روی power on or resume by alarm بروید آنرا فعال کنید و زماندهی نمایید.
خاموش کردن تحت ویندوز است،طبق روش زیر عمل کنید:
start>task scheduler>create task>general
یک نام برای name تعریف کنید.سپس run with highest privileges & user is logged on or not را تیک بزنید.
settings tab>check the stop the task if it runes... for 1hour
actions tab>>new>action>start a program>enter shutdown in program/script>
مقابل add arguments علامت (s-) را وارد کنید و ok
triggers tab>new>settings
زمان را به دلخواه تعیین کنید و تمام پنجره ها را با ok ببندید.

مهندس معماری
08-09-2012, 11:23
سلام دوست عزیز
از طزیق تنظیمات بایوس هم می توانید برای ویندوز 7 ساعت مشخصی برای روشن و خاموش کردن سیستم قرار بدید.
برای روشن شدن در محیط بایوس روی power on or resume by alarm بروید آنرا فعال کنید و زماندهی نمایید.
یک نام برای name تعریف کنید.سپس run with highest privileges & user is logged on or not را تیک بزنید.

سلام شما درست میگید ولی مال من لب تاب دوما سیستم بایوس من این تنظیم هایی که شما فرمودید نداره هر جا گشتم نتونستم پیدا کنم مجبور شدم از برنامه استفاده کنم ولی به خوبی کراک نشده ممنون که نظر دادید موفق باشید

FOURTH RETURN
09-09-2012, 16:49
سلام دوست عزیز

ویندوز اکس پی تنظیماتی نداره که سر ساعت معینی روزانه خاموش بشه؟

FOURTH RETURN
09-09-2012, 16:51
توی نسخه های قدیمی IDM روی ساعتی که تنظیم کردی برای دانلود بطور اتوماتیک به اینترنت هم وصل میشد چرا نسخه های جدید اینطوری نیستن؟؟ برنامه Auto Power-on & Shut-down بدرد نمیخوره

jafarian
09-09-2012, 22:03
ویندوز اکس پی تنظیماتی نداره که سر ساعت معینی روزانه خاموش بشه؟

برای اینکه از داخل ویندوز اکس پی قادر به خاموش کردن ویندوز باشین از Scheduled Task ویندوز میتونید استفاده کنید که داخل سایت اول از مایکروسافت بهش اشاره کرده طرز کارش گفته و اما برای روشن کردن سیستم یابایدازطریق power mangamenet که داخل بایوس هست سیستم برای روشن شدن تنظیم کنید همونطور که اشاره کردم این مورد داخل بعضی از مادربوردها هست یا که تنها از برنامه Auto Power-on & Shut-down استفاده کنید اونم نسخه کرک شدش .

You Cannot Schedule a Windows XP-Based Computer to Shut Down and Restart by Using the AT Command with Shutdown.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهندس معماری
09-09-2012, 23:56
توی نسخه های قدیمی IDM روی ساعتی که تنظیم کردی برای دانلود بطور اتوماتیک به اینترنت هم وصل میشد چرا نسخه های جدید اینطوری نیستن؟؟ برنامه Auto Power-on & Shut-down بدرد نمیخوره

راستشو بخواهید برنامه IDM من 6.11 است اصلا مشکل ندارم زمان بندی میکنم هم صف بندی میکنم راحت دانلود میشه با همین برنامه فقط میتونم خاموش کنم ولی نمیتونم روشن کنم دوما سیستم بایوس من تنظیم کردن برای روشن شدن کامپیوتر راهی نیست مجبور شدم از برنامه Auto Power-on & Shut-down استفاده کنم کراک کردم ولی میدونم به خوبی کراک نشده سوما اگر از برنامه Auto Power-on & Shut-down میخواهید استفاده کنید باید هایبرنت کنید نه خاموش چهارما که من روز ها در IDM آدرس دانلود فیلم رو میزنم میگیرم میخوابم خودش روشن میشه دانلود میکنه تا آخر یا تا ساعتی که تعیین شده بعد خاموش میشه چون من از اول برنامه ریزی کردم ذخیره هم کردم که در چه ساعتی روشن بشه در چه ساعتی دانلود بشه تا ساعت چند از این جور چیزا خدای شکر که با برنامه Auto Power-on & Shut-down مشکلی ندارم خداکنه بعدا از کار نیوفته موفق باشید

FOURTH RETURN
10-09-2012, 14:47
برای اینکه از داخل ویندوز اکس پی قادر به خاموش کردن ویندوز باشین از Scheduled Task ویندوز میتونید استفاده کنید که داخل سایت اول از مایکروسافت بهش اشاره کرده طرز کارش گفته و اما برای روشن کردن سیستم یابایدازطریق power mangamenet که داخل بایوس هست سیستم برای روشن شدن تنظیم کنید همونطور که اشاره کردم این مورد داخل بعضی از مادربوردها هست یا که تنها از برنامه Auto Power-on & Shut-down استفاده کنید اونم نسخه کرک شدش .

You Cannot Schedule a Windows XP-Based Computer to Shut Down and Restart by Using the AT Command with Shutdown.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Scheduled Task که فقط روشن میکنه !!!! من مادربوردم روشن شدن رو ساپورت میکنه مشکلم خاموش شدنه

FOURTH RETURN
10-09-2012, 14:51
راستشو بخواهید برنامه IDM من 6.11 است اصلا مشکل ندارم زمان بندی میکنم هم صف بندی میکنم راحت دانلود میشه با همین برنامه فقط میتونم خاموش کنم ولی نمیتونم روشن کنم دوما سیستم بایوس من تنظیم کردن برای روشن شدن کامپیوتر راهی نیست مجبور شدم از برنامه Auto Power-on & Shut-down استفاده کنم کراک کردم ولی میدونم به خوبی کراک نشده سوما اگر از برنامه Auto Power-on & Shut-down میخواهید استفاده کنید باید هایبرنت کنید نه خاموش چهارما که من روز ها در IDM آدرس دانلود فیلم رو میزنم میگیرم میخوابم خودش روشن میشه دانلود میکنه تا آخر یا تا ساعتی که تعیین شده بعد خاموش میشه چون من از اول برنامه ریزی کردم ذخیره هم کردم که در چه ساعتی روشن بشه در چه ساعتی دانلود بشه تا ساعت چند از این جور چیزا خدای شکر که با برنامه Auto Power-on & Shut-down مشکلی ندارم خداکنه بعدا از کار نیوفته موفق باشید

خودش به اینترنت هم وصل میشه؟ من باید اینترنت رو وصل کنم خودش نمیتونه وصل کنه راهی هست که برنامه رو کامپلت یونینستال کرد اما دانلودها حذف نشن میخوام برنامه رو از اول نصب کنم شاید درست بشه

مهندس معماری
10-09-2012, 16:00
خودش به اینترنت هم وصل میشه؟ من باید اینترنت رو وصل کنم خودش نمیتونه وصل کنه راهی هست که برنامه رو کامپلت یونینستال کرد اما دانلودها حذف نشن میخوام برنامه رو از اول نصب کنم شاید درست بشه

راستشو بخواهید اینترنتم همیشه روشنه نمیذارم خاموش بشه دوما من از وایرلس لب تابم استفاده میکنم نه کابل ، اونم از مخابرات ای دی اس ال گرفتم حالا من نمیدونم شما از ای دی اس ال استفاده میکنید یا خیر ایرلسه یا خیر نمیدانم باید به خوبی توضیح بدی تا جایی که میتونم بهت کمک کنم ، کمک کنم اگر نتوستم کسی دیگه بهتون کمک میکنند من فکر میکنم برنامه IDM خودش وصل میکنه باید تنظیمش کنی من که بلد نیستم هم امتحان نکردم اگر از مودم ای دی اس ال استفاده میکنی بهتره اینترنت همیشه فعال باشه باید بری توی خود برنامه مودم تنظیم کنی تا بتونی ازش استفاده کنی موفق باشید

mamadash
11-09-2012, 02:31
سلام شما درست میگید ولی مال من لب تاب دوما سیستم بایوس من این تنظیم هایی که شما فرمودید نداره هر جا گشتم نتونستم پیدا کنم مجبور شدم از برنامه استفاده کنم ولی به خوبی کراک نشده ممنون که نظر دادید موفق باشید
برای من این گزینه
power on or resume by alarm غیر فعاله

jafarian
11-09-2012, 06:12
Scheduled Task که فقط روشن میکنه !!!! من مادربوردم روشن شدن رو ساپورت میکنه مشکلم خاموش شدنه

حالت Task Scheduler هم میزنه سیستم خاموش میکنه هم ریست میکنه هم سایت پایین از مایکروسافت ببینید قسمتی که نوشته شده WORKAROUND توضیح داده کامل البته اینم بگم از برنامه های جانبی برای خاموش کردن میتونید استفاده کنید مثل Auto Power-on & Shut-down یا PC Auto Shutdown یا Super Fast Shutdown .

FOURTH RETURN
11-09-2012, 18:43
نه فقط روشن میکنه