PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین مدل گوشی در بین برند sony

V E S T A
06-09-2012, 13:11
سلام

دوستان من اصلاعاتم درباره گوشی سونی خیلی کمه از نظر شما بهترین مدل sony از هر نظر مخصوصا از نظر کیفیت صفحه نمایش ، عمر باتری و و زیبایی چیه قیمتش هم اصلا مهم نیست . (البته فعلا

بودجه 1 میلیون تومن تا 1 میلیون 200 هستش) یادم میاد یه جا درباره شارژ گوشی سونی و مشکل داشتن سوکت و غیر استاندارد بودنش تو گوشی های سونی گفته بودن که زمان شارژ امکان کار کردن با گوشی رو مشکل میکنه کسی که با سونی کار کرده این مشکل رو داشته ؟

نظرتون درباره sony xperia ion LTE چیه ؟ و در بازار هست؟ و معتبر ترین گارانتی در ایران برای گوشی های سونی چه شرکتی هست ؟

درباره گوشی Iphon برای خودم پیش اومده که گوشی high copy بوده ممکنه درباره گوشی سونی هم این مسئله پیش بیاد ؟ داشتن گارانتی تضمینی هست برای highcopy نبودن ؟

خواهشن همشو جواب بدین خیلی فوریه و به جواب همش احتیاج دارم مخصوصا سوال آخر ممنون:11:

MMM52
06-09-2012, 17:53
الان تو بازار ایران بهترین گوشی سونی xperia acro s هست که با گارانتی پارس کامتل حدود 1.150 در میاد...

خصوصیت بارزش ضد آب بودنش هست...

بقیه مشخصاتش تقریبا مثه اکسپریا اس هست البته تفاوت هایی داره:

درگاه کارت حافظه

بلوتوث نسخه 3

11 گیگ حافظه داخلی

پیشفرض اندروید 4

باتری قویتر

اما...

شما با 1.200 میتونی اس 3 و 1.100 وان ایکس بگیری...!

maziarzar
07-09-2012, 07:27
سلام

دوستان من اصلاعاتم درباره گوشی سونی خیلی کمه از نظر شما بهترین مدل sony از هر نظر مخصوصا از نظر کیفیت صفحه نمایش ، عمر باتری و و زیبایی چیه قیمتش هم اصلا مهم نیست . (البته فعلا

بودجه 1 میلیون تومن تا 1 میلیون 200 هستش) یادم میاد یه جا درباره شارژ گوشی سونی و مشکل داشتن سوکت و غیر استاندارد بودنش تو گوشی های سونی گفته بودن که زمان شارژ امکان کار کردن با گوشی رو مشکل میکنه کسی که با سونی کار کرده این مشکل رو داشته ؟

نظرتون درباره sony xperia ion LTE چیه ؟ و در بازار هست؟ و معتبر ترین گارانتی در ایران برای گوشی های سونی چه شرکتی هست ؟

درباره گوشی Iphon برای خودم پیش اومده که گوشی high copy بوده ممکنه درباره گوشی سونی هم این مسئله پیش بیاد ؟ داشتن گارانتی تضمینی هست برای highcopy نبودن ؟

خواهشن همشو جواب بدین خیلی فوریه و به جواب همش احتیاج دارم مخصوصا سوال آخر ممنون:11:
شما باید پول میتونید سامسونگ گلکسی اس3
یا ال جی اپتیموس4ایکس بگیرید
گارانتی سونی اریکسون به نظر من مفت نمیارزه

adrenalin
07-09-2012, 10:29
سلام
گوشی های سونی اکسپریا اس - یون-اکرو اس گزینه های خیلی خوبی هستن ولی هنوز به قیمت اصلی خودشون نرسیدن و گزینه های بهتری هم با این قیمت موجوده با اینکه چهار هسته ایی ها با این قیمت هستن ولی شما با سطح کارایی که نیاز دارید هم در نظر بگیرید
در مورد های کپی ها خیلی دیگه کمتر شده اگر پول اضافه دارید می تونید باگارانتی بگیرید گارانتی رسمی سونی هم فقط پارس کامتل هست

V E S T A
07-09-2012, 18:49
الان تو بازار ایران بهترین گوشی سونی xperia acro s هست که با گارانتی پارس کامتل حدود 1.150 در میاد...

خصوصیت بارزش ضد آب بودنش هست...

بقیه مشخصاتش تقریبا مثه اکسپریا اس هست البته تفاوت هایی داره:

درگاه کارت حافظه

بلوتوث نسخه 3

11 گیگ حافظه داخلی

پیشفرض اندروید 4

باتری قویتر

اما...

شما با 1.200 میتونی اس 3 و 1.100 وان ایکس بگیری...!

شما باید پول میتونید سامسونگ گلکسی اس3
یا ال جی اپتیموس4ایکس بگیرید
گارانتی سونی اریکسون به نظر من مفت نمیارزه

سلام
گوشی های سونی اکسپریا اس - یون-اکرو اس گزینه های خیلی خوبی هستن ولی هنوز به قیمت اصلی خودشون نرسیدن و گزینه های بهتری هم با این قیمت موجوده با اینکه چهار هسته ایی ها با این قیمت هستن ولی شما با سطح کارایی که نیاز دارید هم در نظر بگیرید
در مورد های کپی ها خیلی دیگه کمتر شده اگر پول اضافه دارید می تونید باگارانتی بگیرید گارانتی رسمی سونی هم فقط پارس کامتل هست

سلام

ممنون که جواب دادین راستش من برای هدیه می خوام گوشی بخرم و اون شخض فقط سونی دوست داره وگرنه آیفون یا سامسونگ یا ال جی هم بهشون فکر میکردم

بین دو گوشی sony xperia ion LTE و xperia acro s کدوم رو توصیه می کنید ؟

غیر از sony xperia ion LTE شما چه مدل هایی رو تو این رنج قیمت توصیه میکنید ؟

ممنون:11:

M A S 0 U D
07-09-2012, 19:37
اگه فقط سونی میخوای همون ion از همه بهتره
منم تو کفشم
الان 701 دارم ولی اگه هم قیمت اکسپریا اس بشه رحم نمیکنم و میگیرمش یعنی دور و بر 800
دوربین 12 و صفحه بزرگش منو کشته ولی حیف دو هسته ایه
با اون پول گالاکسی اس 3 بهترین گزینست ولی دوربینشم 8 هستش

h!tman
08-09-2012, 02:13
اگه فقط سونی میخوای همون ion از همه بهتره
منم تو کفشم
الان 701 دارم ولی اگه هم قیمت اکسپریا اس بشه رحم نمیکنم و میگیرمش یعنی دور و بر 800
دوربین 12 و صفحه بزرگش منو کشته ولی حیف دو هسته ایه
با اون پول گالاکسی اس 3 بهترین گزینست ولی دوربینشم 8 هستش
عزیزم متن رو بخون. نوشتن که سونی دوست دارند.
در ضمن
Ion از همه بهتر نیست!

وستا عزیز.
شما اگر خواستید تهیه کنید Acro S تهیه کنید. خیلی طراحی زیبایی داره و مقاومه . همچنین سخت افزار خوبی داره

M A S 0 U D
08-09-2012, 15:07
عزیزم متن رو بخون. نوشتن که سونی دوست دارند.
در ضمن
Ion از همه بهتر نیست!

وستا عزیز.
شما اگر خواستید تهیه کنید Acro S تهیه کنید. خیلی طراحی زیبایی داره و مقاومه . همچنین سخت افزار خوبی داره

ببخشید ACRO S خوبیش به ION چیه؟
تازه ION صفحش هم یزرگتره 4.6
به نظر من چون ایشان به سونی علاقه دارن همون ION بهتره.
تازه حافظه در دسترش بیشتره و باتریش هم قوی تره
با تشکر

V E S T A
08-09-2012, 20:42
سلام دوستان عزیز

ممنون از کمک همه من تا آخرین وقت دیشب اینجا سر زدم نظراتتون رو بخونم چون صبح باید میخریدم .

الان گوشی Xperia Ion رو به قیمت 1,350,000 با گارانتی پارس کامتل خریدم .به نظرم یکم گرون بود و جالب اینکه بعضی فروشنده ها هنوز اسم این گوشی هم نمیدونستن و به جز یک مغازه که نماینده پارس کامتل بود بقیه این گوشی رو نداشتن .

ولی انداختن سیم کارت داخل این گوشی یکم سخته و هنوز موفق نشدم توش سیم کارت بذارم:41:

adrenalin
08-09-2012, 21:08
سلام دوست عزیز مبارک باشه
بله یه خورده گرون اونم طبق معمول به خاطر گارانتیشه البته به نظر من کار خوبی کردید با گارانتی گرفتید چون هنوز این گوشی تو بازار جا نیوفتاده و ریسک خرید هم داشت
نظرتون در مورد گوشی چیه؟
سیم هم همون جا باید میدادید پانچ کنن یا کلا سیم رو عوض کنید میکرو بگیرید

V E S T A
08-09-2012, 22:01
ممنون :11:

البته من هدیه دادمش به کسی مبارک شون باشه:tongue:

من خوشم اومد صفحه نمایش بزرگ و کیفیت صدا عالیه . سیم کارت هم الان جا افتاد البته میکرو باید باشه.

الان مشغول گوشی هستن ولی واقعا صفحه نمایش بزرگی که داره شاخصش کرده من ازش خوشم اومد با اینکه تا حالا سونی نداشتم .اولین گوشی سونی بود که خوشم اومد البته acro s رو هم که دیدم

تو فروشگاه خوشم اوم ولی به نظرم به خاطر اون خصوصیت ها که گفتم جذابیت این گوشی رو بیشتر کرده

M A S 0 U D
09-09-2012, 07:56
مبارک باشه دوست عزیز - گوشی خوبی گرفتی منم خیلی وقته تو فکرش هستم البته وقتی قیمتش بشکنه میخرم

MMM52
10-09-2012, 13:35
مبارک باشه بحثی نیست ولی اکرو اس خیلی مناسب تر بود...

M A S 0 U D
10-09-2012, 14:55
مبارک باشه بحثی نیست ولی اکرو اس خیلی مناسب تر بود...

شرمنده ببخشید ، میشه برتری های acro s رو نسبت به ION بفرمائید .
خیلی کنجکاو شدم بدونم
با تشکر

MMM52
11-09-2012, 10:35
شرمنده ببخشید ، میشه برتری های acro s رو نسبت به ION بفرمائید .
خیلی کنجکاو شدم بدونم
با تشکر

به شدت واضحه...!

ضد آب و گرد و غبار...

بدلیل صفحه کوچیکتر تراکم پیکسلی بیشتر

بلوتوث نسخه 3

اندروید 4 بصورت پیشفرض

مالتی تاچ قویتر

قیمت کمتر

ابعاد کوچیکتر و زیبایی

و مزیت های یون:

صفحه بزرگتر

5 گیگ حافظه داخلی بیشتر

M A S 0 U D
11-09-2012, 17:23
و مزیت های یون:

صفحه بزرگتر

5 گیگ حافظه داخلی بیشتر

باتری قوی تر

والبته من xperia t رو بهتر میدونم به خصوص صفحش هم 4.6 اینچ هستش.
درسته تراکم پیکسلی خوبه ولی معمولا صفحه بزرگ ترجیح داده میشه
وگرنه one x و ... هم 4 اینچی بودن
عقل سلیم حکم میکنه گوشی را در آب نیاندازیم

MMM52
11-09-2012, 19:47
والبته من xperia t رو بهتر میدونم به خصوص صفحش هم 4.6 اینچ هستش.
درسته تراکم پیکسلی خوبه ولی معمولا صفحه بزرگ ترجیح داده میشه
وگرنه one x و ... هم 4 اینچی بودن
عقل سلیم حکم میکنه گوشی را در آب نیاندازیم

در بهتر بودن تی نسبت به این دو تا شکی نیست!!!!

اونکه بله گوشیو تو اب نمیندازیم ولی دیدی افتاد البته ناگفته نماند حال میده برا پز دادن!!!!

M A S 0 U D
11-09-2012, 19:58
البته ناگفته نماند حال میده برا پز دادن!!!!
ok از اون جهت :20:

MMM52
11-09-2012, 20:01
ok از اون جهت :20:

نمیگم برا پز دادن گوشی بخریم بهر حال نمیشه گفت یه حسن نیست...!

M A S 0 U D
11-09-2012, 20:32
گوشی صفحه بزرگ و گنده بدجوری تو چشم میاد (مخصوص پز دادن):31:

amirkhan_0o0
01-03-2013, 02:44
درسته بحث برای سه ماهه پیشه اما الان نظرتون فرق نکرده؟ هنوز به این نتیجه نرسیدین که کدوم بهتره؟
چون الان بعد از چند ماه و منطقی تر شدن یحث و نظرها به جوابش(البته بدون تعصب) نیاز دارم.
من خودم اول رفتم سراغ آیون بعد آکرو رو دیدم . از لحاظ بدنه آیون بیشتر بهم چسبید اما آکرو جدید تر هست و امکان آپدیت بیشتری داره. ضد آب هست. و گفته می شه بهتره اما نمی دونم چرا ارزون تره؟؟ یعنی فقط به خاطر صفحه؟؟
ممنون می شم من رو تو نظر نهایی کمک کنید!

hummer_1990
01-03-2013, 11:47
منم بین ACRO s و SL موندم!!!! الانم میخوام برم بخرم نمیدونم چیکار کنم ای خدا!!!!:n27:

amirkhan_0o0
01-03-2013, 15:03
منم بین ACRO s و SL موندم!!!! الانم میخوام برم بخرم نمیدونم چیکار کنم ای خدا!!!!:n27:
قطعا اکرو از اس ال بهتره
مزایای اس ال:
حافظه داخلی بیشتر
200مگ پردازنده قوی تر
مزایای آرکو اس:
ضد آب بودن
بسیار خوش دست تر بودن
صفحه نمایش بهتر
و اگه فکر کنم جدید تر بودن(شک کردم یه لحظه)
اما آیون رو هنوز به نتیجه نرسیده ام!

maziarzar
05-03-2013, 02:18
بین این دوتا با توجه به اولویت هات یکی رو انتخاب کن
دلایل اصلی خرید گوشی وامکاناتی که برات مهمه رو لیست کن بعد تصمیم نهاییتو بگیر