PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لب تاب

hadi216216
05-09-2012, 01:16
دیشب من و داداشم داشتیم با لپ تاپ شبکه بازی میکردیم که یهو خاموش شد یکم هم از توش بوی سوختگی میومد تا یه ساعت بعد هرکار کردم روشن نشد (باطريو برداشتم و با خود شارژر وصل کردم و ...)بعد يه ساعت کلید باورو که میزدم يه لحظه 3 ثانیه چراغ باور روشن میشه و بدون هیچ صدایی از CPU و ... خاموش میشه شارزرو تست کردم مشکل از اون نیس جالبه که الان کلید asist مثل کلید باور کار میکنه یعنی هم این کلید و هم باورو که فشار بدی چراغ سبز باور چند لحظه روشن میشه اما اگه شارژر بهش وصل باشه با این كليدا حتی يه لحظه هم چراغ روشن نمیشه حدس میزنید از کجاش باشه ؟در ضمن موقع کار با لپ تاپ رعد و برق میزد و برق يبار قطع و وصل شده بود شارژر هم به محافظ وصل نبود مدل لپ تاپ vaio f12 mgx CPU core i7 740 qm Graphic card gf 310 m

hamid.7003
05-09-2012, 09:17
شارژرت رو چطور تست کردی؟ رو یه لپ تاپ دیگه تستش کن که مطمئن شی
بعد من متوجه نشدم با باطری وقتی پاور رو میزنی 1 لحظه روشن میشه؟؟ یا با شارژر؟

babakiyan
05-09-2012, 10:40
ضمن موقع کار با لپ تاپ رعد و برق میزد و برق يبار قطع و وصل شده بود شارژر هم به محافظ وصل نبود
اتصالی پیدا کرده
اگه بوی سوختگی میده روشننش نکنید
بهترین روش اینه ببرید نمایندگی تا اینکه خودتون رفع مشکل کنید:46:

hadi216216
05-09-2012, 18:21
شارژرت رو چطور تست کردی؟ رو یه لپ تاپ دیگه تستش کن که مطمئن شی
بعد من متوجه نشدم با باطری وقتی پاور رو میزنی 1 لحظه روشن میشه؟؟ یا با شارژر؟

وقتی شارژر وصل میشه اصلا کلید پاور روشن نمیشه . فقط وقتی باطریه تنها بهش وصل باشه یه لحظه کلید پاور روشن میشه بعد خاموش میشه

shahab_f
05-09-2012, 18:32
دوست عزیز ببرش ایران رهجو که متاسفانه از دست شما کاری بر نمیاد. تعمیرکار متفرقه هم اصلا نبر که مثل من 6 ماه گرفتار میشی.

hamid.7003
05-09-2012, 18:37
احتمال اینکه شارژرت مشکل داشته باشه هم هست ولی ببر تعمیر به قول دوستان ایران رهجو خوبه:46:

hadi216216
05-09-2012, 18:38
دوست عزیز ببرش ایران رهجو که متاسفانه از دست شما کاری بر نمیاد. تعمیرکار متفرقه هم اصلا نبر که مثل من 6 ماه گرفتار میشی.
خودم قبلا مغازه داشتم مشکل اینجاست که مهلت گارانتی من که تجارت ماندگار بوده تموم شده . خونمون گرگانه و مساله اینه که نماینده ی ایران رهجوی اینجا درست درمون نیس

hadi216216
05-09-2012, 18:42
بردمش تعمیرگاه که یکی از دوستان معرفی کرد ولی راستش بهش اطمینان ندارم ولی همه گفتن کارش خوبه منم بردم اونجا
الان رفتم مغازش میگه مشکل از IO بوده که قراره از تهران بیاد واسم وصل کنه
IO مگه خروجی و ورودی نیس ؟
میگه خرجش صدو خوردهی میشه
میگه IO ارتباط دهنده ی بین قطعاته
کسی میدونه چیه؟

hadi216216
05-09-2012, 18:44
شارژرو تست نکرد ولی دستگاه رو به منبع تغذیه وصل کرد توفیقی نداشت

shahab_f
05-09-2012, 18:48
اگه ایران رهجو تهران در دسترستون نیست که هیچی. شاید مشکل خیلی ساده باشه و هر تعمیرکاری بتونه حلش کنه (ایشالا که اینجوریه).
اما من بدجوری سرم کلاه رفت، درگیر امرتات، ویستا، ایران رهجو و 2تا تعمیرکار عادی شدم. با تعمیرکار ایران رهجو صحبت میکردم میگفت ما برای تعمیر تخصصی وایو، توی دبی آموزش دیدیم، راست و دروغش با خودش.

hadi216216
06-09-2012, 00:38
اگه ایران رهجو تهران در دسترستون نیست که هیچی. شاید مشکل خیلی ساده باشه و هر تعمیرکاری بتونه حلش کنه (ایشالا که اینجوریه).
اما من بدجوری سرم کلاه رفت، درگیر امرتات، ویستا، ایران رهجو و 2تا تعمیرکار عادی شدم. با تعمیرکار ایران رهجو صحبت میکردم میگفت ما برای تعمیر تخصصی وایو، توی دبی آموزش دیدیم، راست و دروغش با خودش.

راس که گفته
من انقده بدشانسم که نگو. گوشییم ic تغذیه سوزوند 9 ماه دست تعمیرکار بود 75 پول تعمیر دادم باز بعد2 ماه خراب شد
میترسم لپ تاپم هم اینجوری بشه
حالا گفته تا 2 شنبه صبر کن تا io از تهران بیاد
من که نفهمیدم این io چیه
حالا امید به خدا