PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار ریکاوری ( با قدرت ریکاوری بالا )

mehdi2008ooo
04-09-2012, 17:01
باسلام خدمت دوستان
من برای یکی از همکاران نیاز به یه نرم افزار ریکاوری میخوام که 100% جواب داده باشه
چون backup نرم افزار حسابداریش روی مسیر نصبی ( درایو C ) بوده و ویندوز رو هم فرمت کرده ، روی همون درایو !!!
والان حتی نرم افزارهای بسیار قوی مثل get data back هم نتونست فایل هایی رو که قبل از نصب ویندوز نصب شده رو ریکاوری کنه !!!
ممنون میشم دوستان نرم افزاری رو معرفی کنن که بتونه سکتور سکتور پارتیشن رو اسکن و با حداکثر ریکاوری اون رو برگردونه چون سندهای زیادی زده و به backup احتیاج داره !!!
باتشکر از دوستان

jafarian
04-09-2012, 21:54
سایت پایین بهترین برنامه ها دراین زمنیه رو معرفی کرده که پیشنهاد منم استفاده از برنامه Stellar Phoenix که داخل لینک دوم قراردادم:20:

2012 Best Data Recovery Software Comparisons and Reviews ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

VB.SOS
05-09-2012, 11:33
سلام

من خودم به این نرم افزار ها نیاز پیدا کرم قبلا و واقعا جواب گرفتم! البته شرایط من یکم استاندارد تر بود!

زمانی که یکی از داریوهامو که فقط شامل اطلاعات می شد (نه ویندوز!) پاک کرم از این نرم افزار استفاده کرم:
EaseUS.Partition.Master.v9.1.1.Professional.Editio n

(این نرم افزار هم درایو ها رو مدیریت می کنه مثل اندازه و تغییر تو مشخصاتشون هم اگه بر می گردونه)

و زمانی که مموری کارتم فرمت شده بود از این نرم افزار استفاده کردم (خیلی مهمه که چیزی تو اون درایو کپی نکرده باشین، دلیلش هم دیگه همه می دونن):

EASEUS Data Recovery Pro 5.0.1