PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا سقف 600هزار تومان

xlife
04-09-2012, 13:30
اول از هر حرفی سلام
خوب بریم سر اصل مطلب من خودم دنبال یک گوشی مناسب در حد همین 600 هزارتومن که گفتم می گردم نه بیشتر
یک چند موردی که خودم انتخاب کردم و به دوتانی که در این کار متخصص بودن پیشنهاد دادم اونا هم دلایلی دادن که من رو از خریدش منصرف کردن با خودم گفتم پیش بزرگان این امر برم و از پیشنهادات اونا استفاده کنم من ویژگی های یک گوشی خوب رو که می خوام رو بهتون میگم و شما براساس اون گوشی معرفی کنید البته شما می تونید بدون ویژگیهای دلخواهی من هم پیشنهاد بدید هر چه که دوست داشتید
1- سیستم عامل آندروید
2- بالا بودن سه مشخصه رم ، سی پی یو ، جی پیو
3- کیفیت دوربین مناسب
4- اجرای انواع بازی های HD
5- امکان اتصال کارت حافظه درصورت نداشتن حافظه داخلی مناسب
6-پخش صدای مطلوب
والا دیگه از فرط خستگی بیشتراز این مخم نمیکشه
بقیشو می سپارم دست خودنون

147milad
04-09-2012, 14:04
دوست عزیز این چند وقت گوشی ها افزایش قیمت داشتن و من از قیمت دقیق خبر ندارم اما xperia pخوبه.
رم یه گیگ.
2 هسته ای.
صفحه نمایش خوب.
سیستم عامل اندروید که اپدیت 4.1 رو هم دریافت میکنه و فکر کنم کرده.
دوربینشم میگن در حد خوب و بالاتر هست.
نظر منو میخوای xperia pخوبه.
البته خودم ارک اس دارم و خیلی راضی هستم به شما هم توصیه میکنم.

h!tman
04-09-2012, 15:20
دوست عزیز این چند وقت گوشی ها افزایش قیمت داشتن و من از قیمت دقیق خبر ندارم اما xperia pخوبه.
رم یه گیگ.
2 هسته ای.
صفحه نمایش خوب.
سیستم عامل اندروید که اپدیت 4.1 رو هم دریافت میکنه و فکر کنم کرده.
دوربینشم میگن در حد خوب و بالاتر هست.
نظر منو میخوای xperia pخوبه.
البته خودم ارک اس دارم و خیلی راضی هستم به شما هم توصیه میکنم.
عزیزم 4 رو هنوز کامل همه منطقه ها دریافت نکردن. هیچ گوشی سونی 4.1 رو دریافت نکرده :|
همون xperia p خوبه

xlife
04-09-2012, 16:56
:ah::ai:
ممنون حق با شماست قیمت ها رفتن بالا احتمالا نشه یک گوشی خوب گیر آورد با همچین رنجی
اون ایکسپریا پی دهن سرویس 750 هزار تومنه البته با گارانتیش ولی گوشی عالیی به نظر میرسه بدون گارنتی در میاد 650 هزار تومان حالا قیمت واقعیش اینه نمیدونم اما فروشنده ها جوری روش می ماسند که دهن شرکت گارانتیش هم آ :ai: آ وا میمونه
البته گوشی که من انتخاب کرده بودم از شرکت سامسونگ و خانواده گلکسی هستش دوستان هم انگار پیشنهاد داده بودند
Galaxy Ace 2 I8160

شنیده ها در مورد این گوشی کمه اما بیشتر خریداراش ازش می رنجیدن میگفتن سی پی یوش با اینکه دو هسته ی هستش اما ضعیفه و در اجرای بازیها مشکل داره یکی از بچه ها تست کرده بود بازی ها رو با اشکالات گرافیکی اجرا می کرد خودش می گفت احتمالا از سی پی یو هستش یا جی پی یو که بازیها با هاش جور در نمیان
و یک گوشی بی نظیر اما نه چندان جدید از شرکت ال جی
optimus black p970
این گوشی با اینکه از بالایی یک سرو گردن پایینه از نظر سخت افزاری اما گوشی شیکی هستش و مشکلات اون رو تو اجرای بازی نداره اما گاهی سرعتش تو اجرای بعضی چیزها افت می کنه و کیفیت ضبط ویدیوش 3جی پی هستش امیدوارم با ارتقاع به اندرویدهای بالاتر رفع بشه البته من کاربر تازه اندروید هستم ولی یک چیزهای تخصصی دیگه بود که تو همین فروم بحث شده بود و بچه ها ازش شاکی بودن ولی با این وجود دوستش داستند

خوب برم یک مقایسه بین گوشی های پیشنهادی و این دو گوشی بکنم شاید کیس دلخواهم پیدا شد

h!tman
04-09-2012, 18:06
اگر تهران هستید
طبقه 6علائدین پایین ترین قیمت میتونید بیابید

xlife
05-09-2012, 10:43
انگار این ایکسپرای پی دلمو برده و رای نهایی رو می خوام بدم اما گفتم اگه پیدا نشد تو منطقه خودمون درحد این گوشی اگه انتخاب مناسب دیگه ی هست پیشنهاد بدید دیگه تا همین 700 تومن اگه قصد معرفی یک گوشی هشتصد هزاری باشید بیخیال شید
تعریفها در مورد این گوشی زیاد و اگه بخوام بخرمش قیمتش بالاست و ریسک داره اگه دچار مشکل بشه موندم 750 با گارانتی بگیرم یا 650 تا 680 بدون گرانتی
همچین گوشی عمر مفیدش چقده و بدون گارانتی ارزش خرید داره و دوام میاره

MMM52
05-09-2012, 23:25
گارانتی رو ول کن گارانتی ایرانی چیزی جز کشک نیست!!!!

P از هر جهت پیشنهاد میشه....

قیمت ها دیگه کاملا سلیقه ای شده...

یه جا همین امروز با گارانتی میداده 820 تومن...

خب طرف بیخیال میشه میره اس میگیره...!

کیفیت صفحه و روشنایی خیلی خوبی داره XPERIA P ولی حافظه 13 گیگ شاید مشکل ایجاد کنه...

Royce
06-09-2012, 00:13
Galaxy Ace 2 I8160

شنیده ها در مورد این گوشی کمه اما بیشتر خریداراش ازش می رنجیدن میگفتن سی پی یوش با اینکه دو هسته ی هستش اما ضعیفه و در اجرای بازیها مشکل داره یکی از بچه ها تست کرده بود بازی ها رو با اشکالات گرافیکی اجرا می کرد خودش می گفت احتمالا از سی پی یو هستش یا جی پی یو که بازیها با هاش جور در نمیان
من همچین چیزی نشنیدم در مورد این گوشی !!!
خودم هم قصد خریدشو داشتم و اینطور که تحقیق کردم گوشی خوبیه و 100 درصد ارزش خرید داره
کیفیت بالای سامسونگ و دست کم نگیر ;)

MMM52
06-09-2012, 05:40
ACE 2 در مقابل XPERIA P سوسکه...!

maziarzar
06-09-2012, 06:36
من تو مجله خوندم سری گوشی های سونی اکسپریا چی سولا اس یو انگار بعد یه مدتی صفحه نمایشش به رنگ زرد میل میکنه
تو مجله جی اس ام کالایاب خودمون

MMM52
06-09-2012, 17:58
این مشکل در سری اول اکسپریا اس با بیلد نامبر 73 به پایین هم وجود داشت که بعدا رفع شد احتمالا اینم حل شده باشه ولی اطلاع دقیق ندارم...

maziarzar
07-09-2012, 07:25
اخه صفحه نمایش اکثرشون مثل همه برای این میگم