PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با لپ تاپ 5010

campuzlit
04-09-2012, 12:04
من یه لپ تاپ 5010 دارم که ای کاش هیچ وقت نداشتمش.
قضیه اینجوری هست که یه 4-5 ماه پیش سیستم همش هنک می کرد تا اینکه دیگه بالا نیومد حتی safe mode . وقتی با برنامه hdd regenerator اسکنش کردم دیدم کلی بد سکتور داره. از بچه های این سایت و چند جا تعمیرکار سوال کردم گفتن که بایوس 5010 با هارد مشکل داره و باید بایوس رو آپدیت کنی و یه هارد جدید بگیری. من هم همین کار رو کردم و 150 تومن هارد خریدم و خیلی عالی مثل روز اول کار می کرد تا اینکه امروز دوباره همون جوری شد و دیگه بالا نیومد دوباره با hdd regenerator اسکن کردم دیدم بله کلی بدسکتور پیدا کرده یعنی چی آخه؟ من که بایوسش رو آپدیت کردم چرا دوباره ایجوری شده. یعنی ممکنه اشکال از چیز دیگه ای باشه که هارد این بلا سرش می یاد؟
لطفا راهنمایی کنید چند وقت دیگه می خوام برم دانشگاه کارم گیر اینه.

lordsystem72
08-09-2012, 23:54
چاره ای نیست 2راه بیشتر نداری:
1-یا اینکه لپتاپ رو عوض کنی و تو همون قیمت میتونی یهacer 5755G-A بگیری.
2-با برنامه partition magic کل هارد رو فرمت کنی . و بعد از فرمت هارد یه آهنربای خیلی قوی بچسبونی به هارد(البته باید هارد رو در بیاری) به مدت 1 دقیقه.

lordsystem72
08-09-2012, 23:54
چاره ای نیست 2راه بیشتر نداری:
1-یا اینکه لپتاپ رو عوض کنی و تو همون قیمت میتونی یهacer 5755G-A بگیری.
2-با برنامه partition magic کل هارد رو فرمت کنی . و بعد از فرمت هارد یه آهنربای خیلی قوی بچسبونی به هارد(البته باید هارد رو در بیاری) به مدت 1 دقیقه.راستی اگه خواستی تماس بگیر مشاوره بدم بهت : 09372233823

ssiinnaarad
09-09-2012, 10:27
سلام دوست عزیز باید مارک هاردی که به لبتابت میخورد رو میگرفتی و همچنین یک چکاپ کلی باید میکردی ویندوزتو عوض کن شاید درست شه و درضمن جدیدترین درایورهاتو نصب کن