PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي خريد لپ تاپ تا يك ميليون و دويست

lovelykid
04-09-2012, 07:13
با سلام خدمت دوستان عزيز
من قصد خريد يك لپ تاپ رو دارم در محدوده قيمت يك ميليون تا يك ميليون و دويست، اهل بازي اصلا نيستم و بيشتر براي كار مي خوامش، رشته من مهندسي برق هستم و در زمينه اتوماسيون كار ميكنم نرم افزارهاي مورد نظر من نسبتاً سنگين هستند و حداكثر روزي 5-6 ساعت هم نميخوام بيشتر ازش استفاده كنم لذا يه چيزي باشه به درد اين كار بخوره خودم يه سرچي كردم اينا رو پيدا كردم تو اين محدوده قيمت:
Fujitsu LifeBook AH-531-A

Asus K53Z

HP Pavilion G6-1315

HP ProBook 4530s-D

Dell Inspiron N5520-D

راستش تا حالا لپ تاپ نخريدم فقط تو محل كار يه لپ تاپ دل مدل لتيتيود E5510 داشتم كه زياد جالب نبود بنابراين در اين زمينه تجربه ندارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چي بخرم كه تو اين رنج قيمت بهترين باشه، كيفيت برام مهمه محكم باشه زيباييش هم بدك نباشه صداشم خوب باشه البته! و مهم تر از همه داغ نكنه مثل اين E5510 !

lovelykid
04-09-2012, 07:14
با سلام خدمت دوستان عزيز
من قصد خريد يك لپ تاپ رو دارم در محدوده قيمت يك ميليون تا يك ميليون و دويست، اهل بازي اصلا نيستم و بيشتر براي كار مي خوامش، رشته من مهندسي برق هستم و در زمينه اتوماسيون كار ميكنم نرم افزارهاي مورد نظر من نسبتاً سنگين هستند و حداكثر روزي 5-6 ساعت هم نميخوام بيشتر ازش استفاده كنم لذا يه چيزي باشه به درد اين كار بخوره خودم يه سرچي كردم اينا رو پيدا كردم تو اين محدوده قيمت:
Fujitsu LifeBook AH-531-A

Asus K53Z

HP Pavilion G6-1315

HP ProBook 4530s-D

Dell Inspiron N5520-D

راستش تا حالا لپ تاپ نخريدم فقط تو محل كار يه لپ تاپ دل مدل لتيتيود E5510 داشتم كه زياد جالب نبود بنابراين در اين زمينه تجربه ندارم ممنون ميشم راهنمايي كنيد كه چي بخرم كه تو اين رنج قيمت بهترين باشه، كيفيت برام مهمه محكم باشه زيباييش هم بدك نباشه صداشم خوب باشه البته! و مهم تر از همه داغ نكنه مثل اين E5510 !

Highbury
04-09-2012, 11:32
سلام. هیچکدوم پیشنهاد نمیشه، حتی یه گزینه ی بهتر از بقیه هم نداشتیم که توصیش کنم.
برای شما تا 1200 انتخاب مناسب لنوو V570 هست که با کانفیگ ci5 حدود 1200 هستش. کمی سخت تر پیدا میشه

گزینه بعدی که شما رو تا نزدیکای 1300 هم پیش میبره لنوو G580 با کانفیگ ci5 هست که حدود 1330 در میاد. با 2 سال گارانتی سازگار ارقام+کیف+موس آنتی ویروس. برای ارزان سازی میتونید کیف و آنتی ویروس رو بفروشید.

ایسر V3 با پردازنده ci5 2450 حدود 1300 و بدون گارانتی ارزانتر هم پیدا میشه.

نظر من رو گزینه ی اول و دوم هست

دو تاپیک مشابه را در دو قسمت ایجاد کرده بودید که ادغام شدند. لطفا در ایجاد تاپیک دقت کنید

NewDesigner
04-09-2012, 12:10
برادر من مدل ProBook 4530s HP داره . ازش اضیه . مدل خوبیه . فکر کنم قیمتش الان همون 1200 باشه .
مشخصات کلی :
پردازنده: Intel® Core™ i5-2430M
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حافظه: 4 گيگابايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هارد ديسك: 640 گيگابايت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]گرافيك: 1 گيگابايت Radeon

سایر مشخصات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

lovelykid
04-09-2012, 12:15
دوست عزيز اين دو گزينه لنوو كه فكر نكنم به اين راحتي گير بياد چون روي اينترنت به سختي ميشه پيداشون كرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولي كه پورت usb3 نداره و صفحه اش هم براقه تازه چون فروشش تو بازار كمه دردسرهاشم احتمالا زياد هست پس از اين دوتا بگذريم!
ايسر هم تا اونجا كه من پرسيدم كيفيت خيلي بالايي نداره واسه همين هم كمي ارزونتره
شما ميشه بگيد مثلاً HP ProBook 4530s-D چه معايبي داره چون يكي از دوستام الان يكساله داره و كاملا ازش راضي هست

lovelykid
04-09-2012, 12:24
به نظر من هم لپ تاپ بدي نبايد باشه با اين رنج قيمت امكانات خوبي داره