PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نمایش فیلم ها بصورت Thumbnails

saeed_k
02-09-2012, 18:09
با سلام
دوستان 2 روز میشه که پوشه فیلم های من بصورت thumbnails نمایش داده نمیشه علتش چیه؟

jafarian
03-09-2012, 07:42
اول از همه فایهای ویدویی که دارین این مشکل باهاشون فرمتشون چیه ؟ این مراحل پایینم تست کنید:20:

پنجره cmd رو باز این دستورات پایین بترتیب داخل وارد اینتر کنید بعدم سیستم ریستارت کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدش ببینید فیکس میشه اگر بازم نشد برنامه CodecTweakTool ازلینک پایین دانلود بعدشم اجراش کنید بعد از اون پایین روی گزینه Thumbnails کلیک کنید نو صفحه ای که باز میشه روی گزینه options از اون سمت راست کلیک کنید بعد باز داخل کادری که باز میشه گزینه clear thumbnail cache انتخاب کنید بعدش داخل صفحه ای که باز میشه سربرگش نوشته شده disk cleanup for شما گزینه اکی انتخاب کنیدبعدم روی گزینه delete file کلیک کنید بعد که کارش تموم شد اون پنجره رو ببندین روی گزینه apply & close از اون پایین کلیک کنید بعد تو صفحه ای که باز میشه گزینه select none انتخاب تایید کنید باز روی گزینه apply & close کلیک کنید بعد سیستم ریستارت کنید بالا که اومد اینبار باز برنامه CodecTweakTool رو اجرا کنید اینسری وقتی که گزینه Thumbnails انتخاب کردین گزینه select all انتخاب بعدش روی گزینه apply & close کلیک سیستم ریستارت کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_k
04-09-2012, 19:08
با تشکر از شما دستورات رو تو قسمت cmd اجرا کردم درست نشد.برنامه رو دانلود کردم ولی گزینه Thumbnails غیر فعاله!!؟

sasha_2695
04-09-2012, 19:29
با سلام
دوستان 2 روز میشه که پوشه فیلم های من بصورت thumbnails نمایش داده نمیشه علتش چیه؟

دوست عزيز برنامه media preview رو كه نسخه ٣٢ و ٦٤ بيتي رو داره دانلود كن كلا مشكل thumbnail
براي هميشه حل ميشه يه سرچ ساده بكن برنامه مجانيه

Sent from my new iPad using Tapatalk HD

jafarian
04-09-2012, 22:14
فرمت فایلهای تصویری خودتون که به اینصورت نمایش داده میشه داخل اون پوشه چیه بطور مثال avi .

saeed_k
04-09-2012, 22:36
فرمت فایلهای تصویری خودتون که به اینصورت نمایش داده میشه داخل اون پوشه چیه بطور مثال avi .
فرمت آیکون داخل پوشه Mpeg یا ِdat هست البته من برنامه media preview این دوستمون رو که گفته بود رو دانلود کردم الان مشکلش حل شده ممنون از دوستان عزیز

saeed_k
06-09-2012, 17:24
سلام
دوستان بعد از نصب برنامه media preview عکس فرمت های گوناگون به هیچ وجه نمایش داده نمیشه هر چقدر دابل کلیک هم میکنم عمل نمیکنه و نمایش نمیده برنامه media preview رو غیر فعال کردم ولی باز هم درست نشد مشکل از کجاست؟