PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با cmd

Mohammad Yek110
02-09-2012, 14:58
سلام
چندتا از فایلام سوپر هیدن شدن
سرچ کردم دیدم باید توی cmd این عبارت رو تایپ کنم :
Attrib -h -s /s /d

ولی وقتی cmd رو میارم اینجوریه :

55678

هروقت اینتر رو می زنم اون خط c:\users\mohammad خودش اضافه میشه
وقتی هم با روش Run As Admin میارم به جای اون خط اینو داره :
c:\windows\system32

مشکل از کجاست؟
ممنون:11:

jafarian
02-09-2012, 15:04
شما برای استفاده از این فرمان باید تو حالت run as administrator اجرا کنید پنجره cmd رو تو اکثرموارد داخل ویندوز 7 باید از این طریق پنجره cmd رو اجرا کنید اما برای ظاهر کردن فایلهای هیدن از این برنامه USB Hidden Folder Fix که لینکش پایینم قراردادم میتونید استفاده کنید طرز کارشم خیلی ساده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Yek110
02-09-2012, 15:15
شما برای استفاده از این فرمان باید تو حالت run as administrator اجرا کنید پنجره cmd رو تو اکثرموارد داخل ویندوز 7 باید از این طریق پنجره cmd رو اجرا کنید اما برای ظاهر کردن فایلهای هیدن از این برنامه USB Hidden Folder Fix که لینکش پایینم قراردادم میتونید استفاده کنید طرز کارشم خیلی ساده:20:

ممنون بابت جواب:11:
در مورد cmd وقتی با روش Run As Administrator بازش می کنم تقریبا همون مشکل بالا رو دارم
فقط به جای c:\users\mohammad نوشته c:\windows\system32
و هر وقت اینتر می زنم بازم همون عبارت تکرار میشه

نرم افزار هم متاسفانه ارور 404 میده:41:

jafarian
02-09-2012, 15:26
شما اگر تو حالت run as administrator این پنجره cmd رو اجرا کنید اون دستور بزنید باید راحت مشلتون رفع بشه برای اون دستورم ازروش با موس کپی بگیرین بعدش داخل پنجره cmd باموس paste کنید بعدم اینتر بزنید فقط عمل کپی و پیست با موس انجام بدین اون برنامه رو هم پایین لینک کردم.

hosein0251
06-08-2013, 12:16
من هر دو کار رو انجام دادم ولی نمیتونم آدرس بدم . واسه کرک یه نرم افزار لنگ این کار هستم . باید از داخل داس نرم افزار مورد نظر رو باز کنم / کمک کنید

saeed_136915
06-08-2013, 12:22
من هر دو کار رو انجام دادم ولی نمیتونم آدرس بدم . واسه کرک یه نرم افزار لنگ این کار هستم . باید از داخل داس نرم افزار مورد نظر رو باز کنم / کمک کنید

آدرس دادن رو باید با دستور cd انجام بدین. مثلا اینجوری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید