PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید گوشی تا 200 هزار تومن

vahidreza2007
01-09-2012, 00:37
سلام دوستان

جدیدا تصمیم به خرید گوشی جدید گرفتم . حدود 4-5 سالی بود یه دونه k750 داشتم و ازش واقعا راضی بود متاسفانه حدود یک سال پیش عمرش رو داد به شما :31:

یک سالی میشه که یه گوشی ساده نوکیا 1209 دارم و دارم باهاش سر میکنم که انصافا هم گوشی خوبی بوده برام .

حالا می خوام برای اولین بار برم سمت گوشی های صحفه لمسی و سیستم عامل دار مثل آندروید و لی بودجه محدودی حدود 200 و دیگه نهایتش 250 دارم برای خرید .

از گوشی نیز انتظارات زیر رو دارم :

1- صحفه لمسی خوب و قابل قبولی داشته باشه از نظر کیفیت و ...
2- صحفه نمایش خیلی کوچیک نباشه
3- دارای سیستم عامل باشه ترجیحا آندروید و ...
4- دوربین نسبتا خوب و قابل قبولی داشته باشه برای فیلم برداری و عکس برداری
5- مدت نگهداری باتری خوبی داشته باشه
6- خیلی مهم : از لحاظ استحکام بدنه و ... در سطح خوبی باشه چون گوشی از دست من زیاد زمین میافته :31:

امکان استفاده از اینترنت رو به صورت وای - فای و یا وایرلس رو داشته باشه که بشه باهاش از طریق مودم ای دی اس ال وایرلس دار ازش در فیس ... و غیره استفاده کرد

حالا با این نیاز ها و بودجه من بهترین انتخابی که میشه داشت چی هستش ؟

دو تا ایده هم داشتم با توجه به کمی بودجه :1- اینکه گوشی کار کرده بگیرم ؟ که در این طورت در این رنج قیمت بهترین گوشی کار کرده ای که می تونم بگیرم چی هستش ؟

2- اینکه فعلا قید خرید گوشی رو بزنم و پول رو نگه دارم و چند ماه دیگه مثلا 3-4 ماه دیگه با بودجه بالاتر گوشی بهتری بگیرم ؟

منتظر نظرات شما هستیم :10:

775e
01-09-2012, 00:58
سلام قید خرید گوشی رو باید بزنی فعلا
تا بود جتونو به 300 یا 350 برسونید
گوشی گالکسی ace
و xperia u از جمله گوشی های ارزون قیمت هستن که نیاز های شما رو براورده میکنن

tiyam 01
01-09-2012, 10:04
سلام دوستان

جدیدا تصمیم به خرید گوشی جدید گرفتم . حدود 4-5 سالی بود یه دونه k750 داشتم و ازش واقعا راضی بود متاسفانه حدود یک سال پیش عمرش رو داد به شما :31:

یک سالی میشه که یه گوشی ساده نوکیا 1209 دارم و دارم باهاش سر میکنم که انصافا هم گوشی خوبی بوده برام .

حالا می خوام برای اولین بار برم سمت گوشی های صحفه لمسی و سیستم عامل دار مثل آندروید و لی بودجه محدودی حدود 200 و دیگه نهایتش 250 دارم برای خرید .

از گوشی نیز انتظارات زیر رو دارم :

1- صحفه لمسی خوب و قابل قبولی داشته باشه از نظر کیفیت و ...
2- صحفه نمایش خیلی کوچیک نباشه
3- دارای سیستم عامل باشه ترجیحا آندروید و ...
4- دوربین نسبتا خوب و قابل قبولی داشته باشه برای فیلم برداری و عکس برداری
5- مدت نگهداری باتری خوبی داشته باشه
6- خیلی مهم : از لحاظ استحکام بدنه و ... در سطح خوبی باشه چون گوشی از دست من زیاد زمین میافته :31:

امکان استفاده از اینترنت رو به صورت وای - فای و یا وایرلس رو داشته باشه که بشه باهاش از طریق مودم ای دی اس ال وایرلس دار ازش در فیس ... و غیره استفاده کرد

حالا با این نیاز ها و بودجه من بهترین انتخابی که میشه داشت چی هستش ؟

دو تا ایده هم داشتم با توجه به کمی بودجه :1- اینکه گوشی کار کرده بگیرم ؟ که در این طورت در این رنج قیمت بهترین گوشی کار کرده ای که می تونم بگیرم چی هستش ؟

2- اینکه فعلا قید خرید گوشی رو بزنم و پول رو نگه دارم و چند ماه دیگه مثلا 3-4 ماه دیگه با بودجه بالاتر گوشی بهتری بگیرم ؟

منتظر نظرات شما هستیم :10:

اکسریا مینی کنم مناسب باشه اما الان شده حدود 270 تومن

lcd اش از نظر کیفیت خوبه، فقط سایزش 3 اینچه (به نسبت کوچیکه)
دوربین 5 مگا پیکسل و فیلمبرداری hd داره
نگهداری شارژ میگفتن 1 روزه - بیشتر لمسیها اینطورین

فکر بدی نیست. اما فکر نکنم تا 200 تومن گوشی کار کرده خوبی پیدا بشه

vahidreza2007
01-09-2012, 12:27
اکسریا مینی کنم مناسب باشه اما الان شده حدود 270 تومن

lcd اش از نظر کیفیت خوبه، فقط سایزش 3 اینچه (به نسبت کوچیکه)
دوربین 5 مگا پیکسل و فیلمبرداری hd داره
نگهداری شارژ میگفتن 1 روزه - بیشتر لمسیها اینطورین

فکر بدی نیست. اما فکر نکنم تا 200 تومن گوشی کار کرده خوبی پیدا بشه

ممنونم دوست عزیز

والا به اکسپریا مینی فکر کردم و تصمیم خریدش رو هم داشتم اما هم سایز صحفه اش کوچیکه که تو ذوق میزنه هم اینکه مثل اینکه میگن داغ میکنه و کلید های بک و ... مشکل پیدا میکنه .

احتمال زیاد دست نگه دارم و بودجه رو افزایش بدم و تا 400- 500 و یه گوشی درست حسابی بگیرم

با توجه به اینکه استحکام گوشی برام مهم هستش و اینکه با یه بار از دست افتادن به فنا نره نظرم بیشتر روی موتورلا دیفای پلاس یا همون دیفای معمولی هستش . از لحاظ امکانات و ... برای من کافی به نظر میرسه و

نظر گوشی خوبی میاد .

نظرتون در مورد این دو مدل دیفای و دیفای پلاس چی هستش ؟ قیمت روز این دو گوشی چنده الان ؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شایدم بزنم به سیم اخرو یه 5800 نوکیا بگیرم از لحاظ استحکام خیالم راحت بشه :39: یه دونه تمیزش رو 180 سراغ دارم میارزه به نظرتون ؟