PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا نظر بدهید: کدامیک از این گوشی ها...؟

berendji
01-09-2012, 00:17
دوستان سلام.
یه گوشی می خوام که بازه قیمت جهانیش تقریبا 400 $ باشه.
ظریف ، خوش دست ،زیبا و سبک، پشتیبانی از آخرین نسل های ارتباط اینترنت و ... ، سرعت خوب و هنگ نداشتن، دوربین قابل قبول...
از بین مدل های زیر کدوم رو انتخاب می کنید و یا پیشنهاد خودتون چیه؟

Sony xperia P or U or SOLA
Samsung i9001 s plus
Htc one v
Htc desire s
motorola defy plus
sonyericson arc s

h!tman
01-09-2012, 01:34
قیمت جهانی 400دلار؟
Galaxy Nexus

MMM52
01-09-2012, 14:31
از بین این گزینه ها من میگم:

xperia p

ولی تا 850 میگم xperia s

تا 950 هم میگم وان اس البته حدود 930 هست...

maziarzar
02-09-2012, 03:16
قیمت جهانی گفت نه ایرانی:31:
قیمت های جهانی gsmarena قیمت گلکسی نکسوس رو 350 و275 دلار زده ؟؟؟؟!!!! یعنی چی اونوقت نوکیا 603 رو 340 حدودا زده؟؟

h!tman
02-09-2012, 13:53
قیمت جهانی Gnex حدودا 375 دلاره
نوکیا اسکله کلا

MMM52
02-09-2012, 18:52
نوکیا کلا خودش نمیدونه تو چه منجلابی گیر کرده...

جالبه گوشی های امکانات پایین تر از گوشی های فوق العاده اندرویدی گرون تره...

لومیا 900 میده 1.100 خوب طرف میره وان ایکس میگیره که از همه جهت سرتره...

لومیا 800 میده 850 خوب طرف میره XPERIA S میگیره..

berendji
02-09-2012, 20:21
ممنون از همه دوستان.
galaxy nexus بیش از حد بزرگه.همون xperia p رو ترجیح میدم.
داشتن اندروید 4 چقدر مهمه تو انتخاب گوشی؟ چون بعضی از اینها پیش فرض دارن و بعضی هم هنوز براشون معرفی نشده.و اینکه در گوشی هایی تو این رینج ، اندروید 4 گوشی رو کند نمیکنه؟

h!tman
02-09-2012, 22:27
آپدیت بعد از صفحه نمایش مهمترین موضوعه.

MMM52
03-09-2012, 00:18
اگه اشتباه نکنم برای xperia p چند روز پیش اندروید 4 اومد...البته اگه هم نیومده باشه حتما میاد

berendji
03-09-2012, 01:45
و اینکه در گوشی هایی تو این رینج ، اندروید 4 گوشی رو کند نمیکنه؟
این رو جواب ندادین.

milad_gasemi
03-09-2012, 11:22
با سلام...
دوست عزیز اگه پول داری یه دونه نکسوس بخر تموم شه...علاوه بر ساپورت مستقیم(که خیلی سره)..صفحه خیره کننده داره...خیلی فوق العادست...فک نکنم یه گوشی بتونه رنگ ها رو به این زیبایی نشون بده...سخت افزارشم خوبه...دوربینشم با اینکه میگن متوسط هستش ولی من تو سایت موبایلستان عکس هایی گذاشتم که با نکسوس گرفتم..خداوکیلی از 8 مگا پیکسلی های زیادی سرتره...برو یه نگاهی بنداز...موفق باشی..

tranceyou
03-09-2012, 11:36
اقا تو رنج قیمت 350 تا 400 گوشی با پردازنده خوب و در صورت امکان به اندروید 4 هم اپدیت بشه چی پیشنهاد میدین؟

berendji
03-09-2012, 13:20
با سلام...
دوست عزیز اگه پول داری یه دونه نکسوس بخر تموم شه...علاوه بر ساپورت مستقیم(که خیلی سره)..صفحه خیره کننده داره...خیلی فوق العادست...فک نکنم یه گوشی بتونه رنگ ها رو به این زیبایی نشون بده...سخت افزارشم خوبه...دوربینشم با اینکه میگن متوسط هستش ولی من تو سایت موبایلستان عکس هایی گذاشتم که با نکسوس گرفتم..خداوکیلی از 8 مگا پیکسلی های زیادی سرتره...برو یه نگاهی بنداز...موفق باشی..

سلام و ممنون از راهنماییت
راستش برای کسی می خوام که اندازه صفحه نمایش 3.7 الی 4.2 ایده آلش هست.پیشنهاد شما عالیه ولی گوشی کوچکتری می خواد.

MMM52
03-09-2012, 14:40
گوشیهایی که سی پی یو دو هسته ای داشته باشن و شرکت هم به روند آپدیت اهمیت بده که سونی برای گوشی های خودش اهمیت میده مشکلی برای سرعت ندارن....

h!tman
03-09-2012, 15:18
سلام و ممنون از راهنماییت
راستش برای کسی می خوام که اندازه صفحه نمایش 3.7 الی 4.2 ایده آلش هست.پیشنهاد شما عالیه ولی گوشی کوچکتری می خواد.
حالا شاید دیدن خوششون اومد:دی چون به خاطر طراحی نکسس . یکم از s3 بزرگتر. لبه های S3 خیلی بیشتر نسبت به نکسس ه
حالا بگذریم.
اگر اینطور هست . پس برید سراغ Xperia S
یا Galaxy S 2 نسخه I9100

147milad
03-09-2012, 15:22
من خودم ارک اس دارم اگه میتونی با تک هسته ای بودنش کنار بیای گوشی خیلی خوبیه.من حدود 2 ماه پیش خریدمش همه چیش خوبه الان هم اندروید 4 روشه و به هیچ عنوان کند نشده و اندروید 4.1 هم براش میاد به احتمال زیاد.دوربین خوبی داره صفحه نمایش از نظر بزرگی میشه گفت اندازه خوب و مناسبی داره و کیفیتش به نظرم خیلی خوبه.از نظر طراحی هم میدونید که خیلی شیک و زیباست و از نظر نازک بودن هم که خوب یکی از نازکترین ها باید باشه.چون خودم دارم و نیاز منو به خوبی پاسخگو هست و مشکلی ندارم به شما هم پیشنهاد میکنم.البته بازم میگم تک هسته ای هست که برای من زیاد مهم نیست چون کارایی که من میخواستم داره و حتی بالاتر از انتظار من بوده.

MMM52
03-09-2012, 17:12
من خودم ارک اس دارم اگه میتونی با تک هسته ای بودنش کنار بیای گوشی خیلی خوبیه.من حدود 2 ماه پیش خریدمش همه چیش خوبه الان هم اندروید 4 روشه و به هیچ عنوان کند نشده و اندروید 4.1 هم براش میاد به احتمال زیاد.دوربین خوبی داره صفحه نمایش از نظر بزرگی میشه گفت اندازه خوب و مناسبی داره و کیفیتش به نظرم خیلی خوبه.از نظر طراحی هم میدونید که خیلی شیک و زیباست و از نظر نازک بودن هم که خوب یکی از نازکترین ها باید باشه.چون خودم دارم و نیاز منو به خوبی پاسخگو هست و مشکلی ندارم به شما هم پیشنهاد میکنم.البته بازم میگم تک هسته ای هست که برای من زیاد مهم نیست چون کارایی که من میخواستم داره و حتی بالاتر از انتظار من بوده.

جلی بین رو که قطعا دریافت نمیکنه گوشی خیلی خوبیه ولی با توجه به بودجه گزینه های بهتری هست آرک اس هم قیمتش جدیدا شده نزدیک پی!!!

اگه میتونین همون xperia s بگیرید...

147milad
03-09-2012, 17:52
جلی بین رو که قطعا دریافت نمیکنه گوشی خیلی خوبیه ولی با توجه به بودجه گزینه های بهتری هست آرک اس هم قیمتش جدیدا شده نزدیک پی!!!

اگه میتونین همون xperia s بگیرید...

ارک اس که قابل مقایسه با اس نیست اما این نشان میده که یه گوشی تک هسته ای چه قد خوب در اومده که قیمتش داره میرسه به پی.من رفتم بخرم تو علائدین راستش همه داشتن ارک اس میخریدن و یکی از پرفروش ترین ها بود.البته من چندبار رفتم بازار و چند هفته در نت گشتم تا به ارک اس رسیدم درسته به دو هسته ای ها نمیرسه اما هنوز هم از خیلی از گوشی های دو هسته ای میشه گفت عملکرد بهتری داره.به من یو و اس پلاس سامسونگ پیشنهاد شد که میشه گفت این گوشی از اون ها سر تره فقط به خاطر سی پی یو الان داره کنار میره از بازار اگه دو هیسته ای بود همه بازار رو میترکوند.بازم دوست عزیزی که قصد خرید داری به نظرم ارک اس و اگه کنار نیومدی باهاش پی بگیر.
در مورد اندروید 4.1 دوست عزیز خبری اومد که سونی گفته هر گوشی بتونه به راحتی ساپورت کنه براش اپدیت میکنه و یه لیست تقریبا 10 تایی اعلام کرد البته من هم هنوز اطلاع ندارم میاد یا نه اما طبق اخبار که گفتن براش میاد.

berendji
03-09-2012, 20:06
ممنون از همه دوستان که وقت گذاشتین...
جمع بندی : به دلیل محدودیت بودجه همون xperia p انتخاب اول، و arc s انتخاب دوم
سلامت و شاد و موفق باشید....

maziarzar
05-09-2012, 01:41
کمی تا قسمتی
بعضی ها هم میگن اگه به4 اپدیت کنی امکان داره یه مشکل اساسی بریخورید من خودم فقط شنیدم