PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از نصب ویندوز روی ایسوس

ehsanheydari20
31-08-2012, 21:47
سلام دوستان. من چند وقت پیش روی لپ تاپم ویندوز 7 نصب کردم. ولی بعد از اینکه 5 تا dvd شو داخلش گذاشتم اطلاعات تمام درایو ها پرید. که هرکاری کردم کاملا برنگشت. بگذریم، الان دوباره میخوام نصب کنم ولی نمی دونم دوباره dvd هارو بذارم یا از یه راه دیگه گرافیک و ... رو نصب کنم؟؟؟؟ help !!:41:

amin666
01-09-2012, 10:13
شما وقتی ریکاوری رو بر می گردونید کل پارتیشن هاردتون مثل روز اول می شه.یه ویندوز بخرید و نصب کنید تا اطلاعاتتون حفظ بشه.اکثر لپتاپها اینجوریند.مگه اینکه بعضبها تنظیماتی داشته باشند که فقط ویندوز رو نصب کنه که من ندیدم.در ضمن اگه به ویندوز اوریجینال علاقه دارید می تونید همون ور÷نی که تو لپتاپ نصب بوده رو از سایتهای معتبر مثل خود مایکروسافت دانلود کنید و با product key که پشت لپتاپ هست activate کنید.درایور و ... هم اگه ندارید باید دانلود کنید از سایت خود ایسوس

ehsanheydari20
02-09-2012, 20:51
شما وقتی ریکاوری رو بر می گردونید کل پارتیشن هاردتون مثل روز اول می شه.یه ویندوز بخرید و نصب کنید تا اطلاعاتتون حفظ بشه.اکثر لپتاپها اینجوریند.مگه اینکه بعضبها تنظیماتی داشته باشند که فقط ویندوز رو نصب کنه که من ندیدم.در ضمن اگه به ویندوز اوریجینال علاقه دارید می تونید همون ور÷نی که تو لپتاپ نصب بوده رو از سایتهای معتبر مثل خود مایکروسافت دانلود کنید و با product key که پشت لپتاپ هست activate کنید.درایور و ... هم اگه ندارید باید دانلود کنید از سایت خود ایسوس
ممنون. ولی من می خوام بدونم که اگه dvd ها رو بذارم همه ی اطلاعات می پره یا من یه جایی اشتباه کردم؟؟؟؟؟

ehsanheydari20
06-09-2012, 21:47
چرا کسی جواب نمی ده؟؟؟ آقا من بالاخره dvd ها رو بذارم یا نه؟ وسط زمین و هوا موندم. کارم لنگه یکی جواب بده.