PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید لپ تاپ hp

Cold snake
31-08-2012, 15:35
سلام.من دنبال یه لپ تاپ جمع و جور با قیمت مناسب میگشتم به اینا رسیدم:
Hp pro book 4320(از این خوشم اومد)
toshiba satellite pro l630-009(خوبه ولی هیچ نقدوتوصیه و...تو اینترنت واسش پیدا نکردم علتش چی میتونه باشه؟؟؟)
acer tm 4750
خودم از Hp بیشتر خوشم اومد حالا شما کدومو پیشنهاد میدید و چرا؟؟؟ملاک سبک و جمع و جور بودنه(13اینچ حدود2کیلو قیمت هم نهایتا 1و100).سرعتش هم واسه نت و فیلم خوب باشه.game هم در حد بازی های کوچیک و ساده...
با تشکر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حمید031090
31-08-2012, 17:46
سلام
toshiba satellite pro l630-009(خوبه ولی هیچ نقدوتوصیه و...تو اینترنت واسش پیدا نکردم علتش چی میتونه باشه؟؟؟)
acer tm 4750
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام دلیلش اینه که این لپ تاپ در ایران مشهور نیست مسلما سایت های فارسی و فروشندگان اینترنتی هم خیلی روش مانور نمی دن اما اگر به english سرچ می کردی بهتر و بیشتر راهنمایی می شدی ....به هر حال توشیبا کلا لپ تاپ خوبیه ...عمر بالا ....قدرتمند...زیبا و در یک کلام خر کاره....دوستم یه مدلش رو داشت که از پدرش براش به ارث رسیده بود!!!جالبه می گفت :پدرم 9 سال پیش در المان خریدش الان هم که نیازش نداره داده به من باهاش هم وب گردی و موزیک گوش میدم....
به هر حال مدلی هم که خودتون انتخاب کردید و خوشتون هم اومده مدلی هست که راحت نیاز های شما رو جواب گو هست....

Cold snake
01-09-2012, 12:52
خیلی ممنون دوست من از راهنماییتون!اتفاقا اون مدل توشیبا رو انگلیش سرج هم کردم چیزی جز فروش باتری و افزایش رم و... چیزی واسم نیاورد واسه همین بیخیالش شدم.
بازم اگه دوستان راهنمایی،توصیه ای چیزی بدن ممنون میشم!

persiantoolsbaz
03-09-2012, 14:24
اگه تا 1100 میتونی هزینه کنی یه مدل با مشخصات خوب میشناسم که 14 اینچ هم هست .
config خوبی داره .
مدلTravelMate 4750 Acer با مشخصات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]