PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ترمیم فایل های RAR رمزنگاری شده

Xeoc
31-08-2012, 10:37
سلام

یک فایل RAR رمز نگاری شده به سایز 400MB دارم
برنامه هنگام استخراج فایل ها پیغام خطای CRC failed in the encrypted file نشان میده.
نرم افزاری هست که بتونه این فایل رو برام تعمیر کنه؟

با تشکر

fereydoon1
31-08-2012, 11:01
با Winrar فایل رو باز کن اگه باز شد فایلهاتو میبینی فایل هاتو با موس انتخاب کن بعد alt + r رو بزن مسیر بهش بده و صبر کن تا آخر بنویسه done در ضمن ریکاوری ربطی به پسوورد فکر کنم نداشته باشه با رو فایل جدید پسوور رو بزنید از سالم بودن پسسورد هم مطمئن باشنیپخبرش رو بده باز نرم افزار های دیگه رو هم تست نکن از همه خود wirar هز همه بهتره

Xeoc
31-08-2012, 11:13
با Winrar فایل رو باز کن اگه باز شد فایلهاتو میبینی فایل هاتو با موس انتخاب کن بعد alt + r رو بزن مسیر بهش بده و صبر کن تا آخر بنویسه done در ضمن ریکاوری ربطی به پسوورد فکر کنم نداشته باشه با رو فایل جدید پسوور رو بزنید از سالم بودن پسسورد هم مطمئن باشنیپخبرش رو بده باز نرم افزار های دیگه رو هم تست نکن از همه خود wirar هز همه بهتره

انجام دادم اما مشکل همچنان پابرجاست
فایل جدید همون خطای crc رو میده

jafarian
31-08-2012, 11:34
داخل سایت پایین یک روش به وسیله winrar برای این نوع فایلها بصورت پارت گفته چون از شما تک تست کنید ببینید بکارتون میاد بصورت شکل توضیح داده شده ازبرنامه Rar Repair Tool هم میتونید استفاده کنید که داخل لینک دوم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Xeoc
31-08-2012, 11:56
داخل سایت پایین یک روش به وسیله winrar برای این نوع فایلها بصورت پارت گفته چون از شما تک تست کنید ببینید بکارتون میاد بصورت شکل توضیح داده شده ازبرنامه Rar Repair Tool هم میتونید استفاده کنید که داخل لینک دوم:20:

نرم افزار جواب داد
خیلی خیلی ممنون