PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ناپدید شدن منوی 3D در PhotoShop

amir.moeiny
31-08-2012, 10:22
سلام
من فتوشاپ CS6 نصب کردم
بعدش واسه قسمت 3D ارور داد که درایور کارت گرافیکم آپدیت نیست و 3D رو غیر فعال کرد
بعدش درایور رو آپدیت کردم ولی کلا منوی 3D از نوار منوها حذف شده !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطور باید برگردونمش ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون میشم راهنماییم کنید

amir.moeiny
01-09-2012, 19:34
یعنی واقعا هیچ کسی این مشکل واسش پیش نیومده ؟!!!!!!
من آدم عجیبیم یا اتفاقای عجیب غریب واسم میوفته ؟ !!!! :)

SaeidDesign
02-09-2012, 12:37
سه بعدی برای نسخه پریمیوم هست و توی نسخه عادی نیست. با نصب cs6 هر دو نسخه نصب می‌شوند و فقط فرقشون سریال نامبر و اکتیو کردن است.
خلاصه این که من هم همین مشکل رو دارم و باید بری سراغ کرک درست و حسابی

YAHYA-PRO
02-09-2012, 13:47
اگه نسخه اکستندد داری
از منوی edit-->preferences-->performance رو بزن از پنجره باز شده گزینه use graphic processor رو بزن :20:

اگه جواب نداد بگو

amir.moeiny
02-09-2012, 18:23
سه بعدی برای نسخه پریمیوم هست و توی نسخه عادی نیست. با نصب cs6 هر دو نسخه نصب می‌شوند و فقط فرقشون سریال نامبر و اکتیو کردن است.
خلاصه این که من هم همین مشکل رو دارم و باید بری سراغ کرک درست و حسابی

نسخه Extended هست . اول که نصب کردم هم 3D داشت ولی بعدش که ارور درایور کارت گرافیک داد و درایور رو آپدیت کردم یهو کلا همه بخش های مربوط به 3D پرید. شایدم به قول شما مشکل از کرک باشه ، از یه فایل Pach برای کرک کردنش استفاده کردم!!

اگه نسخه اکستندد داری
از منوی edit-->preferences-->performance رو بزن از پنجره باز شده گزینه use graphic processor رو بزن :20:

اگه جواب نداد بگو

این گزینه رو بعد از آپدیت کردن درایور فعال کردم ولی هیچ تغییری پیش نیومد
کلا منوی 3D در نوار منوها و بخش مرتبط با 3D در Preferences که گزینه آخری بود حذف شده !!

YAHYA-PRO
02-09-2012, 19:00
مدل کارت گرافیکت چیه ؟:20:

amir.moeiny
02-09-2012, 21:23
مدل کارت گرافیکت چیه ؟:20:

این مشکل من هم توی PC و هم واسه LapTop بوجود اومد
پس فکر نکنم به کارت گرافیک ربطی داشته باشه
در هر صورت ، GeForce 9400 GT برای PC
و Geforce GT 540M برای Laptop

YAHYA-PRO
02-09-2012, 22:10
این مشکل من هم توی PC و هم واسه LapTop بوجود اومد
پس فکر نکنم به کارت گرافیک ربطی داشته باشه
در هر صورت ، GeForce 9400 GT برای PC
و Geforce GT 540M برای Laptop

رتبط داره آقا امیر
هر نسخه جدید فتوشاپ یه سری از کارت های قدیمی حذف میشن و امکان استفاده از امکانات تردیدی رو ندارن:46:

گرافیکت طاهرا مشکلی نداره
ویندوزت چیه ؟ نسخه cs6 توی ویندوز ایکس پی دیگه از تریدی پشتیبانی نمیکنه:20:باید یا ویستا بریزی یا سون یا این که نسخه 5.5 فتوشاپ رو نصب کنی

اگرم ویندوز 64 بیت داری باید حواست باشه نسخه 64 بیتی فتوشاپ رو اجرا کنی

اگه مشکلات بالا رو نداشتی با توجه به این که گفتی تویی منوها بوده و پاک شده یه بار فتوشاپت رو پاک کن + درایو کارت گرافیکت
گرافیک رو نصب کن بعد فتوشاپ حتمی درست میشه:46:

amir.moeiny
03-09-2012, 12:21
رتبط داره آقا امیر
هر نسخه جدید فتوشاپ یه سری از کارت های قدیمی حذف میشن و امکان استفاده از امکانات تردیدی رو ندارن:46:

گرافیکت طاهرا مشکلی نداره
ویندوزت چیه ؟ نسخه cs6 توی ویندوز ایکس پی دیگه از تریدی پشتیبانی نمیکنه:20:باید یا ویستا بریزی یا سون یا این که نسخه 5.5 فتوشاپ رو نصب کنی

اگرم ویندوز 64 بیت داری باید حواست باشه نسخه 64 بیتی فتوشاپ رو اجرا کنی

اگه مشکلات بالا رو نداشتی با توجه به این که گفتی تویی منوها بوده و پاک شده یه بار فتوشاپت رو پاک کن + درایو کارت گرافیکت
گرافیک رو نصب کن بعد فتوشاپ حتمی درست میشه:46:

هماهنگ نبودن و قابلیت پایین سخت‌افزار قدیمی در ورژن‌های جدید نرم‌افزار رو قبلو دارم ولی گفتم ربط نداره چون روی هردوتا سیستم اتفاق مشابهی افتاد درصورتی که سخت افزارا با هم فرق دارن

اینم مشخصات ویندوز و نسخه‌ای از PhotoShop که روشون نصب کردم

System 1 : Win 7 X64 , Adobe PhotoShop x64 edition
System 2 : Win 8 X86 , Adobe PhotoShop x86 Edition

بله برای یکی از سیستم‌ها دوباره نصبش کرده‌بودم و 3D برگشت (البته فعلا !) ولی خب دنبال راهی میگشتم که نیازی به این کار نباشه
در هر صورت ممنون که جواب دادید
موفق باشید

SaeidDesign
03-09-2012, 18:22
گفتم که از کرکه. ببین به غیر از فوتوشاپ دیگه چی از ادوبی داری.

YAHYA-PRO
03-09-2012, 19:34
سعید جان بی زحمت یه توضیح کوچیک در مورد کرک بده
کرک میتونه تریدی رو غیر فعال کنه ؟

amir.moeiny
04-09-2012, 12:49
گفتم که از کرکه. ببین به غیر از فوتوشاپ دیگه چی از ادوبی داری.

منم ربطش به کرک رو نمیدونم چیه !!
از محصولات Adobe فقط همین PhotoShop رو نصب کردم !

amir.moeiny
05-09-2012, 12:08
""آخرین نسخه منتشر شده برای Photoshop CS6، شامل دو اصلاحیه امنیتی، 31 اصلاحیه برای مشكلات از كار افتادن نرم افزار، 18 اصلاحیه برای ویژگی های 3D و 15 اصلاحیه برای ویژگی های گرافیكی می شود.""

این خبر رو امروز خوندم ، شاید مشکلی که برای منم ایجاد شده با این اصلاحیه ها درست بشه !!
حالا باید بگردم لینک دانلود رو پیدا کنم
ولی نگرانم که اگه اینارو نصب کنم کرک برنامه از کار بیوفته !!