PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین بسته نرم افزاری چیه ؟

camry
31-08-2012, 08:11
سلام دوستان

بهترین بسته نرم افزاری چیه ؟ چرا؟
در کل چند تا بسته نرم افزاری داریم؟

مثلا من دیدم king با اون همه تبلیغات نرم افزار MAYA نداره !!! اما بسته نرم افزاری گردو داره !!!

ممنون میشم کمک کنین
:11:

waltz
31-08-2012, 11:21
در کل چند تا پکیج نرم افزاری داریم که شناخته شدن

کینگ

لورد

گردو

این سه نمونه بهترین ارائه نرم افزاری رو میدن

M0RTEZA_R
31-08-2012, 12:04
اصلا بسته نرم افزاری معنی نداره.مگه یه نفر همه نرم افزار ها رو بلده که بره هممشو با هم بخره؟:46:

camry
31-08-2012, 14:38
خوب شاید من همه رو بلدم که پرسیدم :31:

این پکیج کینگ با این عظمتش microsoft office نداره !!!

لرد دیدم از همه بهتره

البته mrt چطوره >؟ گردو چطور ؟

waltz
31-08-2012, 14:40
من اول از همه گردو بعد لورد رو پیشنهاد میکنم

mrt اصلا پیشنهاد نمیشه

Danitondar
31-08-2012, 14:42
از نظر بنده گردو خيلي جا باز كرده و كار خوبي هم ارايه ميده ولي تجربه ي بنده كينگ پرند رو پيشنهاد ميكنه كه آفيس هم شاملش هست احتمالا اون كينگ متفرقه بوده

Using Tapatalk

waltz
31-08-2012, 15:02
بنده خودم از ایناییم که اعتیاد دارم به نصب برنامه‌های مختلف و آزمون و خطا کردن، جیبم همیشه واسه پول دادن به این پکیج‌ها خالی می‌شه، گردو خیلی کامله لوردم یه چیزهایی داره که گردوه نداره، کینگ پرندم خوبه ولی من دیگه پکیج این شرکت رو بخاطر مشکلاتی که تو این یه ساله داشته نمی‌خرم، آفیس رو که همه بسته‌ها دارن توشون امکان نداره نداشته باشن،

Danitondar
31-08-2012, 15:03
آها خوب پس شما هم مثل دوست بنده هستيد
لورد رو خريداري كنيد.

Using Tapatalk

camry
31-08-2012, 20:41
ممنون از پاسخ دهیتون خیلی کمکم کردین

منم خودم خیلی اهل دانلود این نرم افزار و آزمون خطا هستم ولی خوب به دلیل محدود بودن حجم نمیشه هر چیزیو دانلود کرد و گفتم که یک پکیج کامل بگیرم که همه برنامه های کاربردیو داشته باشه که هم بشه باهاش ور رفت هم این که یک پکیجی در کنار کامپیوتر داشته باشه

در کل اگه بخوایم رنک بندی کنیم به ترتیب کدومو اول و دوم قرار میدین

راستی این نرم افزار مورچه چیه >؟ دیدم زده بود 30 dvd ولی لیست نداشت همون MRT هست ؟
چرا خیلیا با MRT موافق نیستن ؟

بازم ممنون

manreza71
31-08-2012, 21:28
loard بهترینه ............

pcsoft
31-08-2012, 21:43
ممنون از پاسخ دهیتون خیلی کمکم کردین

منم خودم خیلی اهل دانلود این نرم افزار و آزمون خطا هستم ولی خوب به دلیل محدود بودن حجم نمیشه هر چیزیو دانلود کرد و گفتم که یک پکیج کامل بگیرم که همه برنامه های کاربردیو داشته باشه که هم بشه باهاش ور رفت هم این که یک پکیجی در کنار کامپیوتر داشته باشه

در کل اگه بخوایم رنک بندی کنیم به ترتیب کدومو اول و دوم قرار میدین

راستی این نرم افزار مورچه چیه >؟ دیدم زده بود 30 dvd ولی لیست نداشت همون MRT هست ؟
چرا خیلیا با MRT موافق نیستن ؟

بازم ممنون

سلام. من هم لرد 2011 داشتم هم گردو. من لرد را پیشنهاد میکنم. به عنوان بهترین و کامل ترین مجموعه نرم افزاری. MRT هم از منفورترین ها در همه زمینه هاست. پول بریز توی جوب MRT نخر.

Danitondar
31-08-2012, 22:30
Mrt يا محمد رضا توكلي
بيچاره اولين مجموعه گسترده رو زد ولي مشكل اين بود كه دستكاري زياد ميشد همين.

Using Tapatalk

camry
03-09-2012, 11:44
بسته نرم افزاری پرنیان مثل اینکه خیلی کامله و 26 دی وی دی هست بدون آموزش ( به کل نرم افزار ) حتی ویندوز 8 هم داخلشه خوبه ؟

Danitondar
03-09-2012, 16:54
بسته نرم افزاری پرنیان مثل اینکه خیلی کامله و 26 دی وی دی هست بدون آموزش ( به کل نرم افزار ) حتی ویندوز 8 هم داخلشه خوبه ؟

پرنيان كه گذشته خوبي نداره و هميشه پرند جلوتر بوده كمي صبر كنيد همه ي بسته ها آپديت شوند.

Using Tapatalk

wordist
04-09-2012, 14:20
سلام

دوستان با توجه به اضافه شدن نظرسنجي به تاپيك مي تونن گزينه موردنظر خودشون رو انتخاب كنن

payan_zaman
05-09-2012, 15:52
قدیمی ترین مجموعه نرم افزاری که بهترین کیفیت تولید رو داره کینگ پرند هست به خاطر همین هم نسخه های تقلبی با کپی برداری از نام کینگ تو بازار زیاد ارائه شده. جالبه تو لیست شما کینگ تقلبی پرنیان هست ! که تا اونجا که من تو نمایشگاه پرسیدم مجوز نام کینگ هم از این شرکتهای تقلبی گرفته شده

ویندوز 8 که هنوز کرک براش نیومده و داخل این مجموعه ها قرار گرفته خود نشان میده این مجموعه ها یا برنامه های آزمایشی می زارند یا اصلا پشتیبانی ندارند

درضمن محدودیتهای قفل و کپی برداری از مجموعه کینگ 2013 برداشته شده!

payan_zaman
05-09-2012, 15:57
سلام

دوستان با توجه به اضافه شدن نظرسنجي به تاپيك مي تونن گزينه موردنظر خودشون رو انتخاب كنن
لطفا گزینه ها رو تکمیل کنید ممنون

wordist
06-09-2012, 11:27
لطفا گزینه ها رو تکمیل کنید ممنون

ممنون

گزينه پرند هم اضافه شد

Farjameh
10-09-2012, 14:32
کینگ فقط 1 اشکال داشت از نظر من که اونم رفع شده تو نسخه 2013
همه برنامه هاش قابل کپی شده و مجموعه بی نظیر و بی رقیبی هستش.
فکر می کنم کسایی که فکر می کنم مجموعه هایی غیر ار کینگ پرند خوبه :
- یا تا حالا کینگ رو نخریدن و ازش استفاده نکردن!
- یا از بچه های شرکت های دیگه هستن و متعصب نظر میدن!

payan_zaman
10-09-2012, 15:55
سلام دوستان

بهترین بسته نرم افزاری چیه ؟ چرا؟
در کل چند تا بسته نرم افزاری داریم؟

مثلا من دیدم king با اون همه تبلیغات نرم افزار MAYA نداره !!! اما بسته نرم افزاری گردو داره !!!

ممنون میشم کمک کنین
:11:
ما حدود 4 نوع بسته نرم افزاری شناخته شده داریم
بهترین از نظر هرکس یک چیز هست - مثل از نظر شما چون تو کینگ 2013 پرند مایا نیست پس حتما بدترین هست ولی از نظر من چون rad studio xe 2 هست - cs 6 مسترکالکشن کاملش هست اون هم با حجم فشرده سازی بسیار بالا یعنی شده 3 گیگ !!!! کمتر از یک dvd و... بهترین هست
از نظر یکی کیفیت دیسک مهم نیست ولی تعداد برنامه های چند کیلو بایتی مهمه و.. از نظر یکی پشتیبانی مهم نیست خودش وارده از نظر یکی پشتبانی خیلی مهمه چون نمی تونه برنامه ها رو نصب کنه و...

!!!! مگه میشه همه نرم افزارهای دنیا رو یکجا گذاشت!! هر ورژن یک سری نرم افزار میشه گذاشت من هم کینگ 2012 پرند رو دارم و هم 2013 رو تو 2012 مایا هست ولی 2013 مایا نیست در 2012 نرم افزار autodesk mudbox نیست ولی 2013 هست و این کاملا منطقی هست که وقتی شرکتی هر چند ماه یک بار مجموعه نرم افزاری تولید می کنه برنامه های تکراری زیاد قرار نده البته به جز برنامه های اصلی مثل ویندوز . winrar و...

chista2010
22-09-2012, 06:28
به نظر من هم بهترین مجموعه نرم افزاری از قدیم همون کینگ پرند بوده
البته مجموعه های دیگر هم خوب هستند ولی کیفیت کینگ کمی بهتر است

shahin666
06-10-2012, 19:29
من از کینگ 2007 تا 2010 رو از نمایشگاه الکامپ همیشه میگرفتم ولی دیگه اصلا کینگ پرند رو ترجیح نمیدم

من خودم چند سالی هست که آرشیو نرم افزارها رو دارم وقتی یه مقایسه میکنم مثلا آرشیو های موضوعی خودم رو با کینگ می بینم کینگ پرند خیلی ناقص هست!!!
دومین مورد هم قفلی بود که واقعا مسخره بود هر چند میشد اون قفل رو به روشی ساده ازش گذشت ولی خود کینگ که دزدی کرده و این نرم افزارها رو جمع کرده حالا میگه کسی از من دزدی نکنه !!!!
البته تو صفحه قبل دیدم دوستان گفتن تو نسخه 2013 این قفل رو برداشتن !!!

سومین مورد هم فکر میکنم مجموعه های بی خودی هست که کینگ استفاده میکنه !!!

مثلا کینگ میاد نرم افزارهای مک رو استفاده میکنه !!! اونم در شرایطی که نرم افزارهای مک خیلی کاربردی نیستن !! جالبه که خود سیستم عامل مک رو به دلیل حجم بالا قرار ندادن !!!
در صورتی که میشد یک پک OS مختلف با نرم افزارهای اون سيستم عامل درست بشه تا هر كس بنا به كاربردش اون پك رو خريداري كنه

{ نسخه های مختلف ویندوز + انواع برنامه ها قابل نصب در ویندوز }
{ انواع توزيع هاي لينوكس + نرم افزارهاي قابل نصب در لينوكس}
{سيتم عامل مكينتاش + نرم افزارهاي قابل نصب در مكينتاش}

به نظر من اين خيلي بهتره تا الكي فقط براي بيشتر شدن تعداد DVD ها در بين اون همه از نرم افزارهاي مختلف كه مختص ويندوز هستن و سیستم عامل ویندوز در بین DVD هاش هست بيان و يه DVD یا دوتا DVD برنامه های مک رو قرار بدن که عملا کاربردی نداره !!!!!!!!!!!!!

در ضمن نمیدونم تو نسخه های جدید کینگ پرند هنوز اون DVD های مسخره که آموزش ورد ، فتوشاپ ، پینت ویندوز !!! اینا هنوز هستن یا نه !!!
قرار دادن این DVD ها یعنی این آموزش ها هیچ ربطی به یک پک نرم افزار ربطی نداره چون اگر قرار بود آموزش نرم افزار ها رو تو این پک داشته باشیم
خوب مستقیما از بسته های آموزشی استفاده میکردم !!! وقتی پک نرم افزاری هست فقط و فقط باید نرم افزار باشه

البته دوستان در مورد پرنیان همه چیز رو گفتن !!!!

فکر میکنم اگر یه مقایسه کلی بین بسته های نرم افزاری لرد و گردو تو نسخه های جدیدش بشه میشه بهترین بسته نرم افزاری رو انتخاب کرد

ahad2009
08-10-2012, 16:01
به نظر من که هم راستا با نظر دوستان هست سه مجموعه قابل تامل توی بازار موجوده
1-کینگ پرند
2-لرد پروشات
3-گردو
من هر سه مجموعه رو ابه ترتیبی که نوشتم امتحان کردم و می تونم بگم تقریبا هر سه تا در یک سطح هستن و نیازهای کاربران رو برطرف می کنن
فقط کینگ پرند یه مشکل کپی از کالکشن داشت که ظاهرا به گفته دوستان برداشته شده.
فقط موقع خرید کینگ حتما کینگ پرند رو بخرین نه کینگ های دیگه.

موفقیت یک درصد نبوغ و 99 درصد عرق ریختن است.

payan_zaman
10-10-2012, 16:04
من از کینگ 2007 تا 2010 رو از نمایشگاه الکامپ همیشه میگرفتم ولی دیگه اصلا کینگ پرند رو ترجیح نمیدم

من خودم چند سالی هست که آرشیو نرم افزارها رو دارم وقتی یه مقایسه میکنم مثلا آرشیو های موضوعی خودم رو با کینگ می بینم کینگ پرند خیلی ناقص هست!!!
دومین مورد هم قفلی بود که واقعا مسخره بود هر چند میشد اون قفل رو به روشی ساده ازش گذشت ولی خود کینگ که دزدی کرده و این نرم افزارها رو جمع کرده حالا میگه کسی از من دزدی نکنه !!!!
البته تو صفحه قبل دیدم دوستان گفتن تو نسخه 2013 این قفل رو برداشتن !!!

سومین مورد هم فکر میکنم مجموعه های بی خودی هست که کینگ استفاده میکنه !!!

مثلا کینگ میاد نرم افزارهای مک رو استفاده میکنه !!! اونم در شرایطی که نرم افزارهای مک خیلی کاربردی نیستن !! جالبه که خود سیستم عامل مک رو به دلیل حجم بالا قرار ندادن !!!
در صورتی که میشد یک پک OS مختلف با نرم افزارهای اون سيستم عامل درست بشه تا هر كس بنا به كاربردش اون پك رو خريداري كنه

{ نسخه های مختلف ویندوز + انواع برنامه ها قابل نصب در ویندوز }
{ انواع توزيع هاي لينوكس + نرم افزارهاي قابل نصب در لينوكس}
{سيتم عامل مكينتاش + نرم افزارهاي قابل نصب در مكينتاش}

به نظر من اين خيلي بهتره تا الكي فقط براي بيشتر شدن تعداد DVD ها در بين اون همه از نرم افزارهاي مختلف كه مختص ويندوز هستن و سیستم عامل ویندوز در بین DVD هاش هست بيان و يه DVD یا دوتا DVD برنامه های مک رو قرار بدن که عملا کاربردی نداره !!!!!!!!!!!!!

در ضمن نمیدونم تو نسخه های جدید کینگ پرند هنوز اون DVD های مسخره که آموزش ورد ، فتوشاپ ، پینت ویندوز !!! اینا هنوز هستن یا نه !!!
قرار دادن این DVD ها یعنی این آموزش ها هیچ ربطی به یک پک نرم افزار ربطی نداره چون اگر قرار بود آموزش نرم افزار ها رو تو این پک داشته باشیم
خوب مستقیما از بسته های آموزشی استفاده میکردم !!! وقتی پک نرم افزاری هست فقط و فقط باید نرم افزار باشه

البته دوستان در مورد پرنیان همه چیز رو گفتن !!!!

فکر میکنم اگر یه مقایسه کلی بین بسته های نرم افزاری لرد و گردو تو نسخه های جدیدش بشه میشه بهترین بسته نرم افزاری رو انتخاب کرد

عجب افرین پس پرنیان بخریم :sq_2: احتمالا منظور همون شرکتی هست که سعی می کنه کاربران پرند مجموعه اون رو اشتباهی بخرند چون همواره سعی کرده همه چیزشو همانند نام کپی برداری کنه
چون اموزش نصب ویندوز و فوتوشاپ و ورد مسخرست :sq_6: ربط نداره مگه روی پک ننوشته مجموعه اموزشی کاربردی!! فکر کنم البته مجموعه های دیگر هم گذاشتند البته با کیفیت خیلی پایینتر

چون کینگ قبلا یک دیسک برای کابران مکینتاش میزاشت که که دارنندگان مک هم نرم افزار بتونند نصب کنند !!!!
(البته این دوستمون از مجموعه iKING خبر نداره ظاهرا چون که در پک جدید کینگ 2013 دیسک مک وجود نداره و ظاهرا انقدر استقبال داشته دیسک مک که پرند یک مجموعه جدا برای مک زده)
قفل هم که توی 2013 وجود نداره قبلا هم که داشت به قول این دوستمون قابل کپی بود

راستی من نفهمیدم چی در کینگ نیست که در اون یکی ها هست در صورتی که یکی از دلایلی که من همیشه کینگ رو می خرم قرار گرفتن برنامه های اصلی هست که در خیلی ها نیست. مثلا در اکثر مجموعه هایی که نام بردید 100 تا برنامه کانورتور هست در صورتی که در کینگ 2 الی 3 برنامه کانورتور هست که همه فرمتها را پشتیبانی می کنه و همینطور برای برنامه های دیگه. البته دوست دارم منظقی تر این مساله بررسی بشه شاید من اشتباه می کنم

Guidance
18-10-2012, 13:04
سلام دوستان ممنون از این تاپیک برای من که موضوع خیلی جالبیست چون از مجموعه های مختلفی استفاده کردم و کینگ و لرد و گردو را تجربه کرده ام.به نظر من از بین مجموعه هایی که استفاده کردم، این اواخر گردو به نسبت قوی تر در اومده مخصوصا پک 2013 که از نمایشگاه تهیه کردم. 2تا آنتی ویروس اورجینال داشت به اضافه آنتی ویروس ناد یکساله. تا امروزم با نصب برنامه هاش مشکلی نداشتم و از اینکه ورژناش جدیده خیلی خوشم اومده.

Master Root
20-10-2012, 15:10
به نظر من پک کینگ خوب هست ولی همه برنامه هاش دستکاری شده است که این اصلا خوب نیست حتی بیشتر برنامه ها در حین نصب شکل اصلی setup برنامه رو نداره و آرم پرند نشون میده.
البته من با چندتا از برنامه هاش هم به مشکل برخوردم.
برنامه ASCII Art Maker1.71 رو از پک 2013 نصب کردم مثلا رجیستر شده ولی وقتی خروجی میگیری واتر مارک میندازه !!!
توی قسمت گرافیک برنامه Maya به این بزرگی و مهمی رو نذاشته یا از اون هم بدتر اینکه مگه روی پک نزده 2013 پس چرا Visual studio 2012 نذاشته فقط 2010 داره؟!
و....

Farjameh
22-10-2012, 15:33
من سالهاست که از مجموعه کینگ پرند استفاده می کنم.
اولاً که این برنامه که شما میگید من ازش استفاده کردم و باید بگم هیچ مشکلی نداره.
دوم اینکه من با یکی از بچه های این شرکت تو نمایشگاه حرف میزدم. ایشون گفت که شرکت پرند برای نصب و استفاده راحت تر از این مجموعه اومده 90% برنامه ها رو رجیستر کرده و از قبل فعال کرده. حالا اینکه جایی تو نصب آرم شرکت هست که دلیل بر مشکل دار بودن نیست.
سوم اینکه من خودم هر موقع مشکلی داشتم زنگ زدم و با پشتیبانی خیلی خوب این شرکت مشکلم حل شده.
شما احتمالا زیاد وارد نیستید یا حوصله تماس و حل مشکل را ندارید.

CLU
22-10-2012, 21:14
کینگ همیشه برترین بوده و اکثر برنامه های کاربردی با توجه به نیاز کاربران در ان گنجانده شده.

Master Root
23-10-2012, 10:17
من سالهاست که از مجموعه کینگ پرند استفاده می کنم.
اولاً که این برنامه که شما میگید من ازش استفاده کردم و باید بگم هیچ مشکلی نداره.
دوم اینکه من با یکی از بچه های این شرکت تو نمایشگاه حرف میزدم. ایشون گفت که شرکت پرند برای نصب و استفاده راحت تر از این مجموعه اومده 90% برنامه ها رو رجیستر کرده و از قبل فعال کرده. حالا اینکه جایی تو نصب آرم شرکت هست که دلیل بر مشکل دار بودن نیست.
سوم اینکه من خودم هر موقع مشکلی داشتم زنگ زدم و با پشتیبانی خیلی خوب این شرکت مشکلم حل شده.
شما احتمالا زیاد وارد نیستید یا حوصله تماس و حل مشکل را ندارید.

من فکر می کنم شما دارید تعصبی با این قضیه برخورد می کنید. من خودم از کاربرهای پرند هستم برای همین هم انتظار نداشتم که بدون خروجی گرفتن از برنامه اونو توی پک بذارند بعد هم وقتی به قول شما برنامه از قبل فعاله کینگ چه کمکی می تونه بکنه که من تماس بگیرم؟؟
اینم عکس خروجی برنامه که اسم و آدرس برنامه را میندازه که تا اونجایی که من میدونم به این میگم واترمارک انداختن که باعث دردسر کاربره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درمورد آرم شرکت هم نگفتم این یه مشکله گفتم از نظر یه کاربر حرفه ای بهتره ظاهر برنامه همون شکل اصلی Setup برنامه رو داشته باشه نه آرم پرند و بدونم که از چه نوع رجیستری داره توش استفاده میشه شاید مراحل نصب راحت از نظر یه کاربر عادی مزیت باشه ولی از نظر من نیست و این یه نظر شخصیه.

payan_zaman
31-10-2012, 15:09
منم نصب کردم خروجی واتر مارک نمی ندازه نمی دونم از کدام نسخه نصب کردی من از 2013 نصب کردم هیچ مشکلی نداره خروجی
تماس بگیری با شرکت مشکل رفع میشه اینطوری که دیسکتو می بری روی سیستم خودشون برات چک می کند اگر مشکلی باشه باید برات تعویض کنند یا اینکه مجموعه رو پس بگیرند پشتیبانی یعنی همین دیگه

Master Root
01-11-2012, 13:03
فکر میکنم شما نمی دونی واتر مارک چیه؟؟اونی که پایین عکس خروجی برنامه نوشتم بهش میگن واترمارک که حالا مهم نیست من خودم خروجی های برنامه رو Edit کردم اونو پاک کردم.
بعدش هم دوست من از اینجا پاشم برم تا جنت آباد بگم DVD من خرابه یه برنامه اش رجیستر شده ولی واترمارک میندازه DVD عوض کنید درست بشه؟:sq_2: اگه راست میگن خودشون بیان ببینن رو سیستمم واترمارک میندازه.
قصد پس دادن مجموعه را هم ندارم چون بقیه برنامه هاش لازم دارم.

payan_zaman
07-11-2012, 13:58
فکر میکنم شما نمی دونی واتر مارک چیه؟؟اونی که پایین عکس خروجی برنامه نوشتم بهش میگن واترمارک که حالا مهم نیست من خودم خروجی های برنامه رو Edit کردم اونو پاک کردم.
بعدش هم دوست من از اینجا پاشم برم تا جنت آباد بگم DVD من خرابه یه برنامه اش رجیستر شده ولی واترمارک میندازه DVD عوض کنید درست بشه؟:sq_2: اگه راست میگن خودشون بیان ببینن رو سیستمم واترمارک میندازه.
قصد پس دادن مجموعه را هم ندارم چون بقیه برنامه هاش لازم دارم.

نه فقط شما می دونی واترمارک چیه :sq_2: تا اونجا که من می دوم این دیسکها اورجینال هستند یعنی به صورت سیلور تولید می شند اگر مشکلی داشته باشه برای همه باید وجود داشته باشه. نه فقط اشخاص خاصی مگر اینکه مشکل بر روی ویندوز باشه.
شما یک موبایل می خری گارانتی اصلی سامسونگ 1 میلیون تومان همچین کاری برات نمی کنه اگه مشکل داشته باشه هر خدماتی در محل شرکت هست . حال که این نرم افزار رو من خروجی گرفتم مشکلی نداره

775e
07-11-2012, 14:19
سلام دوستان
لرد از نظر مجموعه نرم افزاری کامل تر از بقیه بود البته گردو هم خوبه
ازنظر راحتی کار لرد خوبه کار کردنش آسونه
قیکتش هم نسبت به بقیه مناسب تره

Master Root
11-11-2012, 10:09
سلام دوستان
لرد از نظر مجموعه نرم افزاری کامل تر از بقیه بود البته گردو هم خوبه
ازنظر راحتی کار لرد خوبه کار کردنش آسونه
قیکتش هم نسبت به بقیه مناسب تره

فکر کنم منم باید برم سراغ یکی از این دو تا مجموعه ، گاهی لازمه آدم ریسک کنه تا خودش بتونه بهترین پیدا کنه.
البته من قول میدم به محض اینکه به نتیجه رسیدم که کدوم بسته نرم افزاری بهترینه تجربیاتم در اختیار بقیه هم قرار بدم.

muh
25-11-2012, 02:06
از نظر من کوانتوم بهتره و در مرتبه بعد گردو ولی عمر این بسته ها دیگه سر اومده چون همیشه نسخه جدیدترش میاد

waltz
25-11-2012, 17:21
دیگه پک نرم افزاری خریدن تو این دوره زمونه فایده نداره،همه نرم افزارهای جدیدترین پک رو هم بخری بازم بروز نیست،فقط می مونه برنامه هایی مث آفیس،فتوشاپ و این قبیل برنامه های که سنگینه و یه مقدار صبوری می خواد تا بتونی دانلود کنی،الان مثلا یه پک نرم افزاری 50 تومن خب چه خبره ؟ فایده نداره

M A S 0 U D
25-11-2012, 17:27
گردو خوبه من خریدمش و راضی هم هستم کامله

payan_zaman
26-11-2012, 15:10
دیگه پک نرم افزاری خریدن تو این دوره زمونه فایده نداره،همه نرم افزارهای جدیدترین پک رو هم بخری بازم بروز نیست،فقط می مونه برنامه هایی مث آفیس،فتوشاپ و این قبیل برنامه های که سنگینه و یه مقدار صبوری می خواد تا بتونی دانلود کنی،الان مثلا یه پک نرم افزاری 50 تومن خب چه خبره ؟ فایده نداره

اگر بخواهی اپدیت باشی همین p30word خودمون از همه بهتره ولی مشکل اینچاست که اینترنت نامحدود همه ندارند مثل خود من که اینترنتم 2 گیگ هست برای هر گیگ هم 5 تومان باید پیاده شم یعنی 1 گیگ میشه 50 تومان در نتیجه خرید مجموعه نرم افزاری برام خیلی باصرفه تره منهای اینکه مجموعه نرم افزاری امکاناتی داره که ما تو دانلود نداریم

Mr_100_dolari
25-12-2012, 13:57
دوستان لطفا قیمت هر کدوم از این بسته های نرم افزاری که میخرید رو هم بگید و اینکه اون بسته ای که خریداری کردید به نظرتون چه مزیت هایی داره و یا چه برنامه های توش بوده که خیلی به دردتون خورده ؟

و اگر بسته های مختلف رو استفاده کردید یه مقایسه هم با هم بکنید .

ممنون

Mr_100_dolari
25-12-2012, 13:59
اگر بخواهی اپدیت باشی همین p30word خودمون از همه بهتره ولی مشکل اینچاست که اینترنت نامحدود همه ندارند مثل خود من که اینترنتم 2 گیگ هست برای هر گیگ هم 5 تومان باید پیاده شم یعنی 1 گیگ میشه 50 تومان در نتیجه خرید مجموعه نرم افزاری برام خیلی باصرفه تره منهای اینکه مجموعه نرم افزاری امکاناتی داره که ما تو دانلود نداریم

پس من چی که تقریبا روزی 1 گیگ دانلود دارم البته هنوز نمیدونم نسبت به پول برقش می ارزه یا نه

شما هم میتونید فقط نرم افزارهای آپ شده و به روز البته با حجم بالا که براتون قابل دانلود شدن نیست از سایت مورد نظرتون رو بدید که براتون با هزینه خودتون دانلود کنند .

payan_zaman
26-12-2012, 12:54
پس من چی که تقریبا روزی 1 گیگ دانلود دارم البته هنوز نمیدونم نسبت به پول برقش می ارزه یا نه

شما هم میتونید فقط نرم افزارهای آپ شده و به روز البته با حجم بالا که براتون قابل دانلود شدن نیست از سایت مورد نظرتون رو بدید که براتون با هزینه خودتون دانلود کنند .

من هم همینو می گم هزینه دانلود الان خیلی بالا رفته تو ایران با این اینترنتهای حجمی اکثر جاها تو دنیا محدودیت حجمی ندارند به هر صورت دانلود به نظر من هزینش بیشتر از خرید دیسک هست

armin_punisher6
26-12-2012, 14:03
واقعا به نظر من خرید این چیزا اشتباهه.شاید شما کلا 6 گیگ از اون مجموعه رو احتیاج دارین که میتونین خودتون آخرین ورژن رو راحت کنین.ربطی هم به اینترنت نا محدود نداره.مثلا من خودم سرویسم محدوده و همیشه برنامه هارو ادر ساعات رایگان دانلود میکنم و از سایتهای خوبی مثل وطن دانلود و آسان دانلود و کمیاب دانلود که همشون مستقیمن.برتریشم نسبت به پک نرم افزاری اینه که همیشه آخرین ورژن رو داری.

Mr_100_dolari
29-12-2012, 01:00
من هم همینو می گم هزینه دانلود الان خیلی بالا رفته تو ایران با این اینترنتهای حجمی اکثر جاها تو دنیا محدودیت حجمی ندارند به هر صورت دانلود به نظر من هزینش بیشتر از خرید دیسک هست

یه چیزیم هستش وقتی شما هر روزکه وارد نت میشی میبینی هزار تا برنامه با ورژن جدید اومده دیگه نمیتونی به این بسته ها دل خوش کنی بیشتر این مجموع ها به درد مغاه دارها میخوره که 10 گیگ یا بیشتر همه جور برنامه ای داشته باشند تازه نه برای خودشون برای مشتری که باز حسابش رو کنی الان خیلی ها مثلا 100 گیگ برنامه (کل این مجموع های نرم افزاری ) و ... رو با هارد بهتون میفروشن و بازم از خرید این مجموع ها با صرفه تر هستش

خیلی از این برنامه ها رو حتی اگر سی دیش رو هم بخری باز برای آپ برنامه باید وارد نت بشی همش مشکل از سرعته نت و گرونی نت هستش وگرنه اصلا نیازی به خرید نرم افزار و ... نبود

rehza18
07-03-2013, 12:32
به پکیج نرم افزاری اعتقاد ندارم!از ما قبل تاریخ جمع میکنن نرم افزارو تا ..........
فقط دانلود !

Farjameh
10-03-2013, 10:43
لرد از نظر تعداد برنامه های تکراری و بی مصرف اوله و آم آر تی هم از نظر دستکاری و انگولک کردن سورس برنامه ها و ویندوز رتبه اول رو داره. :n27:

kasra-ha
16-05-2013, 17:36
از نظر من هیچ کدوم به گردو نمی رسه. بعد از گردو هیچ کدوم به لرد نمی رسند.

Farjameh
02-06-2013, 14:53
در حال حاضر تنها بسته نرم افزاری با کیفیت و Update شده که روی ویندوز ۸ هم قابل استفاده باشه کینگ پرند هستش و بس...
همچنین پک فوق العاده خوب و کاملی هم برای MAC OS داره که دو نوع خودش بی نظیره.
دانلود کردن برنامه های جدید اونم بصورت رجیستر شده خیلی سخت شده این روزا. همچین چیزایی نعمته به خدا. :n01:

AFSORDEH
02-06-2013, 15:15
من كه چند ساليه ديگه بسته نرم افزاري نخريدم.........

چون هم هزينش نسبت به قبل چند برابر شده و هم اينكه با وجود اينترنت و سايت هاي دانلود براحتي ميشه به آخرين نسخه نرم افزارها دسترسي پيدا كرد. ضمن اينكه من از آنتي ويروس هاي مجاني و ساده استفاده ميكنم و هر چند وقت يكبار به هر شكلي كه هست آپديتشون مي كنم.

مگه اينكه يه ويندوز خيلي كاملي باشه يا يك نرم افزار خاص و معتبر يا بازي باحال با حجم بالا باشه، يا اينكه يك سريال يا كارتن خاطره انگيزي باشه كه در اين صورت خريد يا سفارش ديسك رو انجام ميدم. حتي در مورد فيلم هم سعي مي كنم از دانلود استفاده كنم تا خريد.

موفق باشيد :n01:

waltz
02-06-2013, 21:05
خدایش با این گرونی نمی شه رفت طرف این پکیج ها، من تا دو سه سال پیش هر فصل یا لورد، کینگ یا گردو می‌خریدم ولی یه سالی می شه که دیگه پول بالای اینجور چیزا نمیدم، بجاش کتاب تهیه می‌کنم خیلی بهتره.

aryna
02-06-2013, 22:11
فقط لرد

من از قدیم تا قدیم لرد داشتم و ازش راضی استم

Guidance
17-07-2013, 14:37
من الان چند سری هستش که مجموعه ی گردو رو میخرم واقعا حرف نداره. اخیرا هم مجموعه ی جدیدش رو روی dvd9 منتشر کرده که من تا به حال ندیده بودم خیلی عالیه واقعا از برنامه ها شون راضی هستم.

D E M O N
17-07-2013, 15:18
از دوستانی که گردو استفاده میکنند آیا مثل لرد و کینگ آموزش برنامه های کاربردی داخلش هست ؟
___
این پک ها رو هم باید کسانی تهیه کنند که به اینترنت دسترسی ندارند و در مورد به روز بودن لحظه ای برنامه ها هم شما فقط لازمه که سیستم عامل و آنتی ویروس به روز داشته باشید
بقیه مهم نیست...

payan_zaman
31-07-2013, 11:02
خدایش با این گرونی نمی شه رفت طرف این پکیج ها، من تا دو سه سال پیش هر فصل یا لورد، کینگ یا گردو می‌خریدم ولی یه سالی می شه که دیگه پول بالای اینجور چیزا نمیدم، بجاش کتاب تهیه می‌کنم خیلی بهتره.

به تازگی پرند یک پک به نام miniKING زده که به صورت DVD های 9 گیگ هست با قیمت بسیار مناسب و پایین تمام نرم افزارهای اصلی رو هم داره به سایتش مراجعه کنید به نظر من برای کسانی که خیلی نرم افزارهای تخصصی نمی خواند و دنبال نرم افزارهای اصلی هستند خیلی عالی هست نسخه جدید تمام نرم افزارها از جمله Adobe cc و Win 8 و.. تقریبا همه چی داره

لطفا مدیر سایت قسمت نظر سنجی رو اصلاح کنند چون پک King و پک مجموعه نرم افزاری پرند یکی هست درواقع شرکت پرند مجموعه نرم افزاری KING رو تولید میکنه و نام دیگر مجوعه KING مجموعه نرم افزاری پرند هست و این باعث شده درصد نظر سنجی مجوعه KING اشتباه نمایش داده بشه

visit4u
06-08-2013, 10:13
نرم افزار پارادایس (پردیس) یه مجموعه نرم افزاری جدیده که چند ویژگی اساسی داره.
1- نصب برنامه ها نیاز به کرک نداره، خود نرم افزار همه کارهای مربوط به کرک کردن رو انجام میده.
2- همزمان به تعداد دلخواه میتونید نرم افزار نصب کنید، به عنوان مثال اگر شما تازه ویندوز نصب کردید و می خواهید چند تا نرم افزار مورد نیازتون رو نصب کنید با تیک زدن نرم افزارهای مورد نیاز، به راحتی با یک کلیک میتوانید همه آنها را نصب کنید.
3- در صورتی که نرم افزاری با سیستم شما ناسازگاری داشته باشه، جلوی اسم نرم افزار هشدار "عدم ناسازگاری با سیستم عامل" میده.
4- اگر نصب نرم افزاری نیاز به پیش نیاز نرم افزار دیگه داشته باشه به صورت اتوماتیک اون نرم افزار پیش نیاز را هم نصب می کنه.
5- نرم افزارهای این مجموعه دستکاری نشده هستند.
6- به واسطه ای اینکه تمام مراحل نصب را خود نرم افزار انجام میده سرعت نصب خیلی بالا و چشمگیر هست.

SIMON137
21-08-2013, 16:19
به نظرتون بهترین بسته نرم افزاری برای مک چیه ؟

Farjameh
26-08-2013, 15:54
مجموعه MRT بیشتر برنامه هاش دستکاری شده و مشکل داره و همجنین مجموعه لرد هم دیگه حرفی برای گفتن نداره و از دور خارج شده. مجموعه گردو خوبه ولی برنامه هاش خیلی تکراری و محدوده از نظر کاربرد. تنها مجموعه کامل و فوق العاده قوی کینگ پرند هست که از همه مجموعه ها قدیمی ترم هست.

payan_zaman
28-08-2013, 13:49
به نظرتون بهترین بسته نرم افزاری برای مک چیه ؟

بی شک iKING من نسخه های apple seed و jb رو گرفتم برای مک اکثر برنامه های که گذاشتند سازگار نیستند یه نرم افزار برای کنترل مجموعه که توضیحات رو بده ندارند ولی iKING دقیقا مثل KING ولی برای مک هست من خودم هم مک بوک پرو دارم هم با PC کار می کنم

Xo0oX
28-08-2013, 14:13
من بیشتر ااز پرند استفاده میکنم خوب هم بوده همیشه
ولی توی نظر سنجی لرد بالاتر هست:n17:

Farzam_Abi
29-08-2013, 21:19
من چند ساله از لرد استفاده میکنم ... من که راضی هستم :n12:

Mamal1l
01-09-2013, 14:51
King خیلی خوبه

saman072001
23-11-2013, 13:49
من سالهاست از لرداستفاده میکنم و چند ضعف دیدم که میگم بدون تعصب:
1- برنامه هاش زیاده اما اکثرا تکراری و واقعا بدرد نخور مثلا تو قسمت بروسر تمام دنیا از فایرفاکس و کروم و اپرا و شاید اکسپلورر استفاده میکنن اما رفتن 20 تا بروسر گذاشتن که بعضیاشون اسمشم نشنیدم(بعنوان مهندس نرم افزار)
2- شما وقتی دارین دنبال نرم افزار جدیدی میگردین که قبلا باش کار نکردین به احتمال زیاد گیج میشین چون شمارو میبره تو انباری نرم افزار کلی تعریف و تمجید از هر کدومشون جلوت میذاره و باید هی بشینی ازمون و خطا کنی که وقت تلفیه بنظرم

:n28:
3- الگوریتم جستجو کردن بین دی وی دی ها واقعا بده و حرفی نداره برای گفتن
4- بعضی نرم افزاراش که میخای کرک کنی چنان پیچیدس که دهن ادم اسفالت میشه برای کرک کردن و خیلی ادم اذیت میشه

برای همین منم دارم مطالب رو میخونم ببینم که اگر کینگ این اشکالات رو نداره برم کینگ بگیرم چون قبلا با کینگ کار کردم و هم با گردو بنظرم کینگ یه ابهت خاصی داشت که بقیه نداشتن
منظورم از ابهت کیفیتش بود بچه ها
با تشکر از شما دوستان
:n16:

D E M O N
23-11-2013, 14:25
من سالهاست از لرداستفاده میکنم و چند ضعف دیدم که میگم بدون تعصب:
1- برنامه هاش زیاده اما اکثرا تکراری و واقعا بدرد نخور مثلا تو قسمت بروسر تمام دنیا از فایرفاکس و کروم و اپرا و شاید اکسپلورر استفاده میکنن اما رفتن 20 تا بروسر گذاشتن که بعضیاشون اسمشم نشنیدم(بعنوان مهندس نرم افزار)
2- شما وقتی دارین دنبال نرم افزار جدیدی میگردین که قبلا باش کار نکردین به احتمال زیاد گیج میشین چون شمارو میبره تو انباری نرم افزار کلی تعریف و تمجید از هر کدومشون جلوت میذاره و باید هی بشینی ازمون و خطا کنی که وقت تلفیه بنظرم

:n28:
3- الگوریتم جستجو کردن بین دی وی دی ها واقعا بده و حرفی نداره برای گفتن
4- بعضی نرم افزاراش که میخای کرک کنی چنان پیچیدس که دهن ادم اسفالت میشه برای کرک کردن و خیلی ادم اذیت میشه

برای همین منم دارم مطالب رو میخونم ببینم که اگر کینگ این اشکالات رو نداره برم کینگ بگیرم چون قبلا با کینگ کار کردم و هم با گردو بنظرم کینگ یه ابهت خاصی داشت که بقیه نداشتن
منظورم از ابهت کیفیتش بود بچه ها
با تشکر از شما دوستان
:n16:

اگه برنامه هاش تکراری و بدرد نخور هستن چرا سالهاست ازشون استفاده میکنید ؟

برنامه های تکراری ؟

کینگ از هر رده نرم افزاری بهترین ها رو قرار میده برخلاف لرد که هر چی دم دستشون باشه داخل پک میذارن !

لرد برای کسانی خوبه که واقعا خواستار مجموعه نرم افزاری باشن که 0 تا 100 برنامه ها رو داشته باشه ! کینگ هم برای افرادی که خواهان بهترین نرم افزار در هر رده هستند !

لرد نسخه جدیدش یعنی 2014 دوشنبه قابل خریداری هست !

saman072001
23-11-2013, 14:37
در ضمن خداییش کی وقت داره که بشینه هی بگرده و دانلود کنه خیلیا انقد درگیر کارای زندگی هستن که وقت این رو ندارن و البته مگه وقت خودش هزینه و پول نیست؟
پس ادم بجای اینکه انقد وقت بذاره که دانلود کنه تازه ببینه خراب نباشه لینک خراب نشه و هزار مساله دیگه بهتره وقتشو ذخیره کنه برای چیزای بهتر
پس بنظر من دالنود بجز نرم افزارایی که روزانه استفاده میشه و حجمشن کمه مناسبه نه برای microsoft 2013!!!!

saman072001
23-11-2013, 14:44
داداش گلم منم همین میگم
کسایی که حرفه ای هستن از نرم افزارای معروف استفاده میکنن مثلا ممکنه 100 تا برنامه ویرایش عکس داشته باشیم
اما برای حرفه ای ها گذاشتن چنتا مثل فتوشاپ و چند برنامه کم حجم کفایت میکنه
ما که قرار نیست هر بار یه تجربه جدید از یه نرم افزار جدید کسب کنیم یعنی انقد در هر رده ای نرم افزار زیاده که ادم کل عمرش بذاره نمیتونه با همه کار کنه
پس من بهترین نرم افزار در هر رده رو انتخاب میکنم که به گفته شما کینگ باشه
راستی دوست عزیز کینگ 2014 هست؟ از کجا باید خرید که تخفیف داشته باشه ؟نمایشگاه؟
و راستی نمایشگاه الکامپ کی برگزار میشه؟
نیاز ضروری دارم به خرید پک!
یا حق

:n26:

Gladiator
28-11-2013, 10:51
کینگ پرند با این قابلیت جدیدشون یعنی اتوران (قابلیت آپدیت و دانلود نرم افزار از وبسایتشون) دیگه رقیبی نداره. شما میتونید به راحتی نرم افزارهاتون رو آپدیت کنید و اگر چیزی هم نیاز دارید که در مجموعه شما موجود نیست از وبسایتشون دانلود کنید. من نسخه خانگی رو تهیه کردم با توجه به نیازم چون واقعا به این همه نرمافزار نیاز ندارم, ولی اگر به چیزی نیاز پیدا کردم که موجود نباشه در مجموعه میتونم از وبسایتشون دانلود کنم به رایگان. :n01:

D E M O N
28-11-2013, 11:06
کینگ پرند با این قابلیت جدیدشون یعنی اتوران (قابلیت آپدیت و دانلود نرم افزار از وبسایتشون) دیگه رقیبی نداره. شما میتونید به راحتی نرم افزارهاتون رو آپدیت کنید و اگر چیزی هم نیاز دارید که در مجموعه شما موجود نیست از وبسایتشون دانلود کنید. من نسخه خانگی رو تهیه کردم با توجه به نیازم چون واقعا به این همه نرمافزار نیاز ندارم, ولی اگر به چیزی نیاز پیدا کردم که موجود نباشه در مجموعه میتونم از وبسایتشون دانلود کنم به رایگان. :n01:
سلام ! عزیز ورژن جدید لرد هم این ویژگی رو داره ...

Gladiator
28-11-2013, 11:58
سلام ! عزیز ورژن جدید لرد هم این ویژگی رو داره ...

ممنون از راهنمایی شما، راستش من لرد رو نمیشناسم من سالهاست از کینگ پرند استفاده میکنم چه زمانی که کابر پی‌سی بودم و چه حالا که مک استفاده میکنم. هیچ وقت مشکل بخصوصی نداشتم و همیشه نیازهای من رو برطرف کرده. قست والپیپر ها و آموزش‌هاش هم همیشه یک bounce عالی بوده برای من. در ضمن برای کسانی که زیاد وارد نیستند کتابچه آموزشی و فیلم آموزشی هم داره برای آموزش نصب و حتی کار با نرافزارها.

البته هر کدام برتری و نقاط ضعفی دارند اما با توجه به قدمت کینگ پرند و اعتبار و سابقه‌ی خوبشان من ۱۰۰ آنها رو پیشنهاد میکنم. :n16:

mandana_ti
16-03-2014, 14:34
من فقط مجموعه کینگ استفاده کردم راضی بودم، یه خوبی که داره بخشی به عنوان کینگ آنلاین برای دانلود نرم افزارها داره.

fa-persian
16-03-2014, 14:38
سلام
من از مجموعه جدید پرند استفاده می کنم یه قابلیتی داره به اسم online king که میتونی یه سری نرم افزارارو از سرورشون دانلود کنی. فوق العاده بود. البته من مجموعه های دیگه رو هم دارم ولی از کینگ خیلی خوشم اومد
اون کینگ آنلاینو بدون اینکه مجموعه رو هم بخری میتونی دانلود کنی و رایگانه
اینم لینک دانلوش

masoudcha
22-03-2017, 02:30
سلام
من به دوستان مجموعه نرم افزاری قرمز یا Red را پیشنهاد میکنم و دلایل م برای این پیشنهاد موارد زیر است
1- مجموعه نرم افزاری قرمز یک مجموعه جمع و جور است که برنامه های واقعی مورد نیاز را جمع آوری کرده و برای هرکاری بهترین نرم افزار را انتخاب کرده و از گذاشتن برنامه های تکراری اجتناب کرده
2- توضیحات برنامه هاش خیلی کامل و جامع است و راهنمای کرک کردن برنامه هاش جامع و قدم به قدم است
3- از هر برنامه یک عکس واقعی و باکیفیت عالی از محیط برنامه برنامه گذاشته تا قبل از نصب بتوانیم محیط برنامه را ببینیم
4- نرم افزارهاش بدون دستکاری و نسخه های اصلی است
5- اتورانش بسیار زیبا و با امکانات کامل است و کار با آن بسیار راحت است
من همه مجموعه های دیگه را هم گرفته ام، میتونم بگم مجموعه قرمز بسیار شبیه لرد است ولی با کیفیت خیلی بالاتر و البته جمع و جور تر (5-6 تا دی وی دی) است.

hh1991
30-04-2017, 13:50
کلا بسته ی نرم افزاری رو ترجیح نمیدم
ولی مجبور بشم لرد رو میگیرم

محمد دا
05-05-2017, 17:49
سلام من از نرم افزارmkvmerge GUI استفاده کردم برای چسباندن زیرنویس به ولی هر کاری ام کا سایت گفته بود برای این کار در نرم افزار انجام دادم ولی زیرنویس به فیلم نمیچسبه ممنون میشم راهنمایی کنید

amirrezanademi
22-07-2019, 13:39
لرد یا لورد؟
شما واقعا به لرد میگید لورد؟؟!:n08:
با MRT به این علت مخالفت میشه که برنامه هاش با اسم MRT شروع میشن و گوشه کنار برنامه هاش هم اسم MRT هست و حتی ویندوز هم جون سالم به در نبرده
برنامه هاش کم و بی کرک هم هستن
دور King رو که کلا خط بکشید
گردو هم راحت نیست و ازش خوشم نمیاد
کوانتوم چی هست؟ تا حالا اسمشو نشنیدم
پرنیان هم قبول ندارم به روز نیست و راحت هم نیست
و اما JB ععااللیی هست حرف نداره ازش بدی ندیدم چرا تو نظرا نبود

mobile-1199
22-07-2019, 16:09
یادش بخیر D: یه دوره که سرعت نت خیلی بالا نبود ، این پک ها رو میگرفتیم .

mrt (محمد رضا توکلی D: ) رو خیلی دوست داشتم به خاطر یه سری تغییراتی که ایجاد میکرد تو ویندوزهایی مثل xp ، که از اون حالت خام درمیومد ! ولی از طرفی هم خیلی unstable بود ویندوز هاش و مجبور میشدم هر یه ماه یک بار عوض کنم .

گردو هم خیلی خوب بود ، تو نمایشگاه رسانه دیجیتال هر بار میرفتم یه چیزی هم به عنوان هدیه میداد . یه بار ساعت مچی دادن بهم ...

لرد هم 2010 ـش رو گرفته بودم و واقعا هم پک خوبی بود . بسته بندی محکم ، دو تا دی وی دی اموزشی رایگان و ...

پرند یه مزیت داشت نسبت به تمام این مجموعه ها . این که تنها مجموعه ای بود که واقعا نرم افزار ها رو بدون دستکاری تو پک ـش قرار میداد !

یه پک دیگه هم یادمه همون سال ها گرفتم که اگر اشتباه نکنم برای دریاسافت خدا بیامرز بود ، اسمش پک رو دقیق یادم نیست ولی خیلی عجیب بود ! دو تا پک dvd بود ، یکی از پک ها مجموعه نرم افزاری بود و پک دیگه مجموعه بوتیبل . هر کدوم از دیسک ها هم رنگ مخصوص خودشون رو داشتن D:

پرنیان هم اگر اشتباه نکنم یه بار پک ـش رو گرفتم ولی دقیق یادم نیست !

کوانتوم هم تا حالا اسم ـش رو نشنیدم . :/

خیلی خوب شد که تاپیک بالا اومد بعد این همه مدت D: کلی خاطراتم زنده شد ...

dione
29-07-2019, 19:24
گردو هم سبک هم مناسب سیستم های ضعیف و قوی و هم قیمت مناسب