PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی نرم افزار

alimami
30-08-2012, 20:57
سلام
میخواستم یه سری اطلاعات درباره بهترین و معروفترین نرم افزار های طراحی وب HTML,CSS,PHP,MySQL و... بدست بیارم.
خودم فقط dream weaver رو میشناسم ولی میخوام نرم افزار های دیگه رو هم بشناسم.

یه سوال دیگه:
الان کدنویسی بهتره یا کار با نرم افزار هایی که کار رو راحتتر میکنن؟
حرفه ای ها بیشتر با کدوم کار میکنن؟

ممنون میشم کمک کنید

rezazadeh65
31-08-2012, 08:28
خوب کد نویسی بهتره ، نرم افزار رو حرفه ای ها برای دیباگ استفاده می کنند
من با Dream کار نکردم ، ولی یکی از بهترین نرم افزار ها Nusphere PhpEd هستش که قویترین دیباگ رو داره ، ولی من از دیباگ استفاده نمی کنم ، مشکل اصلیش ساپورت نکردن متن های RTl هستش که مصیبتی هست واسه خودش ، از دیگر امکاناتش پشتیبانی خوب از tpl هستش
یه نرم افزار ساده هم هست به است Phpdesigner که تمامی کدهای جاوا اسکریپت و jquery رو داره در ضمن مثل phped یه نسخه آفلاین از سایت php.net رو توی help خودش داره ولی این هم با فارسی یا راست به چپ مشکل داره
یه نرم افزار خیلی کلی ، و رایگان و opensource هم هستش به اسم Eclipse که خیلی سنگینه تقریبا ، ولی کار باهاش جالبه ، البته خودش برای جاوا هستش و برای PHP می تونید plugin Aptana studio رو روش نصب کنید و یا پلاگین رسمی php خودش ، این برنامه فارسی یا راست به چپ رو ساپورت می کنه

ولی من به شخصه از Zend Studio استفاده می کنم ، که در اصل همین Eclipse هستش ولی کلی امکانات بهش اضافه شده و می تونید به پروژه هاتون Jquery و دیگر کتابخانه های جاوا اسکریپت رو اضافه کنید ،سبک هستش و نصبی ، ولی رایگان نیست