PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش قفل گذاري بر روي سي دي

Novan
06-04-2005, 02:53
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز
سئوالي داشتم كه ممنون مي شوم راهنمايي ام كنيد:
من تعدادي سي دي تصويري دارم كه دوست ندارم موقعي كه آنها را به دوستانم مي دهم آنها را كپي كنند
مي خواستم بدانم به نظر شما چه قفلي مناسب است براي اينكه:
1- سي دي اصلا" در كامپيوتر اجرا نشود
2- تا حد امكان اصلا كپي نشود(كه مي دانم ممكن نيست!) ولي اگر كپي مي شود براحتي نباشد و كار سختي باشد يعني افراد معمولي نتوانند آنرا كپي كنند و فقط كار حرفه اي ها باشد
ممنون مي شوم مرا راهنمايي كنيد كه از چه نرم افزاري استفاده كنم تا به هدفم برسم
منتظر جوابتان هستم
موفق باشيد
خداحافظ

Novan
06-04-2005, 16:34
سلام
دوستان من احتياج فوري دارم
خواهش مي كنم كمكم كنيد :cry:

Soda
06-04-2005, 17:22
راه حللشو من میدونم اما خداییش حوصله نمیکنم اینجا بنویسم
هر وقت حالشو داشتم می نویسم

Lucky Luck
06-04-2005, 17:27
با سلام خدمت شما دوست عزيز
تا اونجا كه من وارد شدم راه هاي زيادي براي قفل گذاشتن روي سي دي به نحوي كه به هيچ وجه قابل رايت و يا ايميج گرفتن نباشه وجود نداره .
البته راههايي هست ولي احتمال جواب دادن زير 3 ٪ است.
من به شما روش سخت افزاري يعني سوراخ كردن سي دي رو پيشنهاد ميكنم كه به هيچ وجه نه تنها نمي توان رايت كرد بلكه غير قابل ايميج گرفتن است
با تشكر :arrow:

بامشاد
06-04-2005, 18:02
Soda عزيز لطفاْ اگه ميشه درباره اين موضوع توضيح بده چون من شديداْ بهش احتياج دارم.

Soda جان لطفاْ درباره نرم افزار NTI CD Maker بيشتر توضيح بده مخصوصاْ در مورد تنظيماتش بيشتر توضيح بده براي اينكه ته سي دي رو نبندم بايد كدوم گزينه رو انتخاب كنم؟

Novan عزيز برو به اين قسمت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] light=%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C+%D9%87%D8%A7&start= 0

Novan
06-04-2005, 18:58
با سلام خدمت شما دوست عزيز
تا اونجا كه من وارد شدم راه هاي زيادي براي قفل گذاشتن روي سي دي به نحوي كه به هيچ وجه قابل رايت و يا ايميج گرفتن نباشه وجود نداره .
البته راههايي هست ولي احتمال جواب دادن زير 3 ٪ است.
من به شما روش سخت افزاري يعني سوراخ كردن سي دي رو پيشنهاد ميكنم كه به هيچ وجه نه تنها نمي توان رايت كرد بلكه غير قابل ايميج گرفتن است
با تشكر :arrow:

سلام lucku luck عزيز
ممنونم از جوابتون
ميشه بدون اينكه كيس رو باز كنيم يا ليزر سي رام رو ببينيم اين روش سوراخ كردن سي دي رو انجام بديم؟
يعني دقيقا بدونم كجا رو بايد سوراخ كنم
اين روش پدر سي ري رام رو در مياره در مورد سي دي پلير يا دي وي دي پلير چه طوري هستش؟
ممنون ميشم يه كمي در مورد اين روش توضيح بدي

Novan
06-04-2005, 19:00
Novan عزيز برو به اين قسمت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] light=%D9%85%D8%AE%D9%81%DB%8C+%D9%87%D8%A7&start= 0

سلام ؛بامشاد؛ عزيز
دست شما درد نكنه از لينكي كه دادي