PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در چسباندن فایل های 001 و 002 و ...

vixen357ka
29-08-2012, 16:57
با سلام
من تعداد زیادی فایل دارم که به تازگی برام دانلود کردن و آخرشون به x.rar.001 ختم میشه واسه سر هم بندی شون از فایل Joiner استفاده کردم ولی وقتی کار تموم میشه و میخوام فایل rar رو باز کنم با پیغام خطای زیر مواجه میشم

! E:\Volume_03_Chi_Self_Message.rar: The archive is either in unknown format or damaged

و این امر واسه همگی فایل های دانلود شده صادقه نزدیک یه 100 گیگ برنامه آموزشی تو زمینه های مختلفه که به همین شکل هستن برای مثال این یکی

Volume_03_Chi_Self_Message.rar.001
Volume_03_Chi_Self_Message.rar.002
Volume_03_Chi_Self_Message.rar.003

که درس شماره 3 هستش وقتی با برنامه HJSplit سر همش میکنم این میشه

Volume_03_Chi_Self_Message.rar

وقتی میخوام بازش کنم این پیغام رو میده

! E:\Volume_03_Chi_Self_Message.rar: The archive is either in unknown format or damaged

حالا تکلیف چیه ؟
در باز کردن فایل rar تمام آموزش ها همین مشکل رو دارم
با چند تا joiner مختلف هم تست کردم ولی باز نتیجه همین بود روی یه سیستم دیگه هم تست کردن بازم نتیجه همین بود

لطفا بگید باید چیکار کنم

sasha199098
29-08-2012, 17:17
دوست عزیز
چرا راه دور میری همین winrar خودمون رو نصب کن و پارتهارو به هم بچسبون
این فایلها با برنامه winrar چند پارت شدن و با همون هم بر میگردن

mmp30
29-08-2012, 18:39
دوست گرامی
به نظر من یکی از فایهای اصلی شما خراب شده است باید اول با winrar تعمیر یا همون repair کنی بعد یکی از فایلها را با winrar روی گزینه Extract to اسم فایل می توانید تبدیل کنید
به شرطی که جای کافی داشته باشید.

*Forgotten*
29-08-2012, 19:49
با سلام
من تعداد زیادی فایل دارم که به تازگی برام دانلود کردن و آخرشون به x.rar.001 ختم میشه واسه سر هم بندی شون از فایل Joiner استفاده کردم ولی وقتی کار تموم میشه و میخوام فایل rar رو باز کنم با پیغام خطای زیر مواجه میشم

و این امر واسه همگی فایل های دانلود شده صادقه نزدیک یه 100 گیگ برنامه آموزشی تو زمینه های مختلفه که به همین شکل هستن برای مثال این یکی

حالا تکلیف چیه ؟
با چند تا joiner مختلف هم تست کردم ولی باز نتیجه همین بود روی یه سیستم دیگه هم تست کردن بازم نتیجه همین بود

لطفا بگید باید چیکار کنم

این فایل ها با برنامه هایی مثل winrar تیکه تیکه نشدن

برای چسپاندن این فایل ها از برنامه HJSplit استفاده کن تمام فایل ها رو توی یه پوشه قرار بده و فقط فایلی که آخرش 001 هست به برنامه HJSplit بده بقیه فایلا رو خودش میشناسه

موفق باشید

*Forgotten*
29-08-2012, 20:11
با سلام

حالا تکلیف چیه ؟

لطفا بگید باید چیکار کنم

فایلتون فکر کنم پارتاش کامل نیست
این خطا زمانی توی وینرار میاد که اصلا فایلتونو به عنوان rar نمیشناسه

vixen357ka
30-08-2012, 15:38
دوست عزیز حالا بگیم یکی از آموزش ها ناقصه یا دو تاش ناقص دانلود شده نمیشه که بگیم 100 گیگش ناقص دی ال شده من همه آموزش ها رو با برنامه HJSplit تست زدم ولی بازم نتیجه همون بود

مثلا اینم یکی دیگه از آموزش ها
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.001
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.002
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.003
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.004
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.005
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.006

که وقتی با Joiner سر همش کردم و میخوام فایل RAR رو بازش کنم بازم همون پیغام رو دارم در واقع واسه همگی قسمت ها این ارور میادش

*Forgotten*
01-09-2012, 13:44
دوست عزیز حالا بگیم یکی از آموزش ها ناقصه یا دو تاش ناقص دانلود شده نمیشه که بگیم 100 گیگش ناقص دی ال شده من همه آموزش ها رو با برنامه HJSplit تست زدم ولی بازم نتیجه همون بود

مثلا اینم یکی دیگه از آموزش ها
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.001
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.002
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.003
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.004
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.005
Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2.rar.006

که وقتی با Joiner سر همش کردم و میخوام فایل RAR رو بازش کنم بازم همون پیغام رو دارم در واقع واسه همگی قسمت ها این ارور میادش

شما بجای اون برنامه از001 File Joiner & Splitter استفاده بکنید ببینید چی میشه

vixen357ka
01-09-2012, 14:04
شما بجای اون برنامه از001 File Joiner & Splitter استفاده بکنید ببینید چی میشه

سلام
از برنامه پیشنهادی شما هم که استفاده کردم بازم همون ارور رو میده

sasha199098
01-09-2012, 17:45
دوست عزیز
با برنامه ای که گفتم تست کردی؟

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها از اونجایی که تا الان خیلی ها در این باره مشکل و سوال داشتن این مطلب رو اینجا میذارم...امیدوارم همه بخونین تا مشکلتون رفع بشه که دیگه نخوام آخر هر پست و تو نظرات توضیح بدم

شاید شما هم در اینترنت فایل هایی با پسوند های ۰۱ ، ۰۲ ، ۰۳ ، ۰۴ ، ۰۵ ، … دانلود کرده باشید (مثل فیلم هل و سریال ها و برنامه ها و ... که حجم بالایی دارن و نمیشه یکجا دانلودش کرد و بنابراین باید در چند پارت دانلودشون کنین!) اما با هیچ نرم افزاری نتوانستید آنها را به هم متصل کنید یا اینکه شیوه ی کار با اونها رو بلد نباشین...اینجا دو تا از پرکاربردترین و رایج ترین نرم افزارها در این زمینه یعنی HJ-Split و 7Zip رو بهتون معرفی میکنم که تقریبا غیرممکنه با این دوتا به مشکلی بر بخورین!

**فقط به این نکته هم دقت کنین که در بیشتر مواقع قبل از چسباندن پارت ها باید همه شون رو دانلود کنین پس اینکه فقط یه پارت رو دانلود کنین و بخواین ببینینش امکان پذیر نیست و باید اول همه ی پارت ها رو دانلود کنین و بعدب ه هم بچسبونین!**

نرم افزار HJ Split

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتمآ با فایلهایی با فرمت 001, 002, 003 و ... مواجه شده اید مثلآ فیلمی را از اینترنت دانلود کرده اید که به صورت چندین پارت و چنین فرمتی می باشد.این نرم افزار قابلیت قطعه قطعه کردن فایل ها به حجم دلخواه و به هم متصل کردن دوباره آنها را داراست.
با کمک این برنامه شما براحتی میتوانید فایلهایتان را به هم بچسبانید.
نکات مهم درباره برنامه ی hjsplit 3.0
1. ابتدا باید فایلهای مورد نظرتان را هم نام کنید مثلا myfile.mkv.001 و myfile.mkv002
(البته در بیشتر مواقع فایل هایی که دانلود کردین هم نام هستند ولی بعضی وقت ها پیش میاد به دلیل آپلودشون روی سرورهای مختلف اسماشون فرق داشته باشه!)
2. همه ی فایلهایی که میخواهید به هم بچسبانید در یک پوشه قرار دهید.
3. برنامه ی hjsplit 3.0 را باز و بر روی split بزنید.
4. فقط فایل با پسوند 001 را انتخاب کنید.
در آخر start را بزنید.

لینک دانلود :
دانلود برنامه ی hjsplit 3.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منبع و پسورد: ----------
لینک دانلود از سرور دوم : دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

++++++++++++++++++++++++++++++++

نرم افزار 7Zip
من خودم این نرم افزار رو ترجیح میدم و از همین استفاده میکنم، کار کردن باهاش هم خیلی راحت تره!
برای به هم چسباندن فایل های فشرده ی چند پارتی میتوان از نرم افزار 7zip استفاده کرد.
بعد از نصب این نرم افزار روی سیستم، ابتدا تمام فایل ها را هم نام میکنیم(البته در بیشتر مواقع فایل هایی که دانلود کردین هم نام هستند ولی بعضی وقت ها پیش میاد به دلیل آپلودشون روی سرورهای مختلف اسماشون فرق داشته باشه!) و در یک فولدر قرار میدیدم، سپس مطابق شکل روی فایل اول (با پسوند 001) کلیک راست کرده و گزینه ی extract here را انتخاب میکنیم.

*Forgotten*
01-09-2012, 18:46
سلام
از برنامه پیشنهادی شما هم که استفاده کردم بازم همون ارور رو میده

از ورژن وینرار مطمئن بشید که 4.20 باشه (آخرین ورژن) ترجیحا ویندوزتونو از نظر داشتن نت فریم ورد 4 و 3.5 sp1 و microsoft visual 2005 2008 2010 برسی کنید

هارد خودتونو(که فایلای مورد نظر روشونن) برای بدسکتور بررسی کنید

من یه گروه از فایلایی که دارید روی نت پیدا کردم یعنی Volume_17_Tai_Chi_Chi_Kung_2 لینکای راپید شر هست
اگه مشکلی ندارید برای تست دانلودشون کنید لیچ کنید بهتره و بعد جوین کنید

من خودم یه 10 گیگ از فایلای splite شده داشتم که با HJSplit جوین کردم و راحت باز شد (open) یعنی به عنوان رار شناخت و مشکلی نبود

در آخر اگه درست نشدن باید بگم البته میتونه خیلی بدشانسی باشه ولی همه فایلاتون اساسا خراب شدن

darkment
28-12-2015, 22:55
سلام
من یه فیلم رو که که فرمتش mp4 بود و تبدیل به سه پارت شده بود رو دانلود کردم. فرمت هر فایل 001 و002 و.. بود.

هم با برنامه ffsj و هم با hj فایل هارو جوین کدم بدون مشکل جوین شدن.. اما وقتی فیلمو باز میکنم ، از نصف فیلم به بعد رو نشون نمیده.. مشکل کجاست؟؟
:n13: