PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس جدید مخابرات برای Yahoo

hooo_i
20-07-2006, 17:32
سلام
کسی میدونه این سرویس جدید مخابرات چیه
چجوریه
قیمت (اشتراکش) چنده
به درد می خوره یا نه
...........
اگه میشه تو ضیح بدید لطفا

jamali
20-07-2006, 17:44
كدوم سرويسش؟
اين كه Pm هات تو ياهو مياد به انباكس موبايلت؟
اون واسه مخابرات نيست و نسبتا هم گرونه...

p00yah
20-07-2006, 19:32
آقا منظورت Ecms هست ديگه؟
اين جديد نيس من بك ساله دارم استفاده ميكنم
اينجوريه كه تو يه اشتراك 5 يا 10 هزار تومني مي خري
بعدش ميري تو سايت رجيستر ميكني اونجا يا ميلتو ميدي با پسش يا آيدي تو با پسش
بعد تعيين ميكني كه از چه ساعتي تا چه ساعتي در روز و چند بار در هر ساعت آيدي با ميلت چك شه
وقتي كه چك ميكنن آفلاين ها يا ميلت رو بهت اس ام اس ميزنن
قيمتشم فك كنم واسه هر با چك كردن 1 تومن و واسه هر بار فرستادن اس ام اس (هر 160 كاراكتر) فك كنم 20 تومنه كه از اون اشتراكت كم ميشه
در عين حال تو هم ميتوني آفلاين بذاري يا ميل بزني با گوشيت
امكاناتي مث ديكشنري هم داره
مدل گوشي هم مهم نيس
نوعشم مهم نيس
به همين راحتي
نسبتا هم به صرفه هس ديگه! البته من فقط ميلمو دادم و كم ميل مياد و ميره! حالا حالاها هم هس! ;)

WooKMaN
20-07-2006, 19:38
آقا منظورت Ecms هست ديگه؟
اين جديد نيس من بك ساله دارم استفاده ميكنم
اينجوريه كه تو يه اشتراك 5 يا 10 هزار تومني مي خري
بعدش ميري تو سايت رجيستر ميكني اونجا يا ميلتو ميدي با پسش يا آيدي تو با پسش
بعد تعيين ميكني كه از چه ساعتي تا چه ساعتي در روز و چند بار در هر ساعت آيدي با ميلت چك شه
وقتي كه چك ميكنن آفلاين ها يا ميلت رو بهت اس ام اس ميزنن
قيمتشم فك كنم واسه هر با چك كردن 1 تومن و واسه هر بار فرستادن اس ام اس (هر 160 كاراكتر) فك كنم 20 تومنه كه از اون اشتراكت كم ميشه
در عين حال تو هم ميتوني آفلاين بذاري يا ميل بزني با گوشيت
امكاناتي مث ديكشنري هم داره
مدل گوشي هم مهم نيس
نوعشم مهم نيس
به همين راحتي
نسبتا هم به صرفه هس ديگه! البته من فقط ميلمو دادم و كم ميل مياد و ميره! حالا حالاها هم هس! ;)

پويا جان مرسي استفاده كرديم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elfin-D
20-07-2006, 20:25
سلام
این سرویس مخابرات هست یک شرکت خاصی ارائه میکنه؟!
ادرسی تلفنی نداری ازش
مرسی

mahsoft
20-07-2006, 20:38
ایا این خوب میشه سایتشو لینک بدی

امحان کنیم

hamed1297
21-07-2006, 00:12
این هم سایتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p00yah
21-07-2006, 09:21
WooKMaN جان چاكرم
دوستان اينم سايتشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن مال مخابرات نيستش و فك كنم يه شركت خصوصيه. ولي تبليغاتش با قبض ها مياد! ;)
hamed1297 جان اين سايتي كه شما معرفي كردي هم انگار همين عملكرد رو داره با اين تفاوت كه به اون سرويس ecms مربوط نيس
راستي بچه ها يادمه كه با sms دادن به يه شماره هم ميشد شفارشش داد. يعني بعدش بهت زنگ ميزنن اطلاعات ميدن و آدرس ميگيرن! ولي آدرس اون شماره يادم نيس!
اينم اطلاعات شركتش واسه Elfin-D :

تهران – ميدان هفت تير، ابتداي خيابان مفتح جنوبي، کوچه طهمورث پلاک 22

کد پستي 15849 و يا صندوق پستي 1351 – 14335

تلفن 1-88319100

فکس 88820542

صندوق پست الکترونيك : info@ecms.ir

چاكرم! تازه از امروز "دارم خودموني ميشم!" خوشحالم!!

p00yah
21-07-2006, 09:23
بروبكس اينم راههاي سفارش از خود سايت!

1. سفارش سریع - در این روش ابتدا باید مبلغ کارت مورد نیاز خود را به یکی از حساب هایی که اعلام خواهد شد واریز نموده و سپس شماره قبض واریزی را به ما اعلام نمایید تا ظرف چند ساعت با شما تماس گرفته شده و یک شماره کارت و Pin Code برای شما ارسال شود.

2. سفارش عادی - در این روش که مختص نقاط نزدیک به مرکز شهر تهران میباشد، کارت درخواستی شما از طریق پیک به آدرس شما فرستاده خواهد شد و مبلغ آن در محل اخذ خواهد گردید.(هزینه پیک رایگان می باشد)

p00yah
21-07-2006, 09:26
آقا اينم قيمت هاي دقيقش! ببخشيد اگه بالا سوتي دادم!

سرويس ايميل
هزينه هر بار كنترل صندوق ايميل براي كارت‌هاي آبي 10 ريال و كارت‌هاي سبز 12 ريال البته صندوق‌هاي مجهز به POP3 نسبت به مبالغ فوق 2 ريال ارزان‌تر هستند.

هر بار كه ECMS صندوق شما را كنترل مي كند، اين مبلغ از اعتبار شما كسر مي شود، بنابراين هر چقدر تناوب كنترل صندوق‌تان را دوره زماني طولاني‌تري انتخاب كنيد هزينه شما كمتر خواهد شد.

هزينه ارسال ايميل از صندوق به تلفن همراه به ازا هر SMS براي كارت‌هاي ابي 400 ريال و كارت‌هاي سبز 480 ريال

به ازای هر واحد از ايميل تازه‌اي كه ECMS به صورت SMS براي تلفن همراه شما مي فرستد اين مبلغ از اعتبار شما كسر خواهد شد. بنابراين براي كاهش هزينه‌هاي خود اولا تا حد امكان از Address Book و Block list استفاده كنيد. ثانيا تعداد واحدهاي دريافتي از هر ايميل را كاهش دهيد.

هزينه ارسال هر ايميل از تلفن همراه به اينترنت براي كارت‌هاي ابي 400 ريال و كارت‌هاي سبز 480 ريال

به ازا هر ايميلي كه شما از طريق تلفن همراه خود ارسال مي‌كنيد اين مبلغ از اعتبار شما كسر خواهد شد.

هزينه خواندن هر ايميلي كه در صندوق خوانده مي‌شود اما براي تلفن همراه ارسال نمي‌شود براي كارت‌هاي ابي 1 ريال و كارت‌هاي سبز2/1 ريال

ECMS مجبور است هر بار كه صندوق شما را كنترل مي‌كند تمام نامه‌هاي موجود را بررسي و نامه هاي تازه كه مي بايد براي تلفن همراه ارسال گردد را شناسايي نمايد، بنابر اين براي كاهش هزينه‌هاي خود همواره نامه‌هاي غير ضروري را به Folder غير از Inbox انتقال دهيد. با توجه به اينكه ECMS در مورد مشتركين ياهو تنها نامه‌هاي نمايش داده شده در صفحه اول را بررسي مي نمايد با مراجعه به صندوق‌تان و در مسير Option -> general Preferences -> Messages per Page تعداد نامه‌هاي نمايش داده شده در هر صفحه را كاهش دهيد

سرويس ياهو مسنجر
هزينه هر بار كنترل Yahoo ID براي كارت‌هاي ابي 10 ريال و كارت‌هاي سبز 12 ريال

هر بار كه ID شما را كنترل مي شود، اين مبلغ از اعتبار شما كسر مي شود، بنابراين هر چقدر تناوب كنترل ID‌تان را دوره زماني طولاني‌تري انتخاب كنيد هزينه شما كمتر خواهد شد.

هزينه ارسال پيام از Yahoo ID به تلفن همراه به ازا هر SMS براي كارت‌هاي ابي 400 ريال و كارت‌هاي سبز 480 ريال

به ازای هر واحد پيام تازه‌اي كه ECMS به صورت SMS براي تلفن همراه شما مي فرستد اين مبلغ از اعتبار شما كسر خواهد شد. بنابراين براي كاهش هزينه‌هاي خود تا حد امكان از Address Book و Block list استفاده كنيد.

هزينه ارسال هر پيام از تلفن همراه به اينترنت براي كارت‌هاي ابي 400 ريال و كارت‌هاي سبز 480 ريال

به ازا هر پيامي كه شما از طريق تلفن همراه خود ارسال مي‌كنيد اين مبلغ از اعتبار شما كسر خواهد شد.

هزينه دريافت هر پيامي كه از ID دريافت مي‌شود اما براي تلفن همراه ارسال نمي‌شود و جهت آرشيو به صفحه مشتركين انتقال مي‌يابد براي كارت‌هاي ابي 10 ريال و كارت‌هاي سبز12 ريال

ECMS تمام پيام هاي دريافتي شما را در صفحه مشتركين آرشيو خواهد كرد بنابراين شما همواره به آرشيوي از پيام‌هاي ارسالي و دريافتي خود دسترسي داريد. اگر پيامي از ID شما دريافت شود و براي تلفن همراه‌تان نيز ارسال نگردد هزينه آرشيو آن از اعباز شما كسر خواهد شد

سرويس لغت نامه
ارسال معانی کلمات به ازای هر SMS برای کارتهای آبی200 ریال و برای کارتهای سبز 240ريال از اعتبار شما کم می کند.
حداکثر تعداد SMS ارسالی برای معنی یک کلمه در بخش کاربری توسط مشترک معین میگردد( پیش فرض یک عدد). حداکثر حروف فارسی ارسالی در یک SMS هفتاد حرف می‌باشد. مرجع دیکشنری ارائه شده لغت نامه آریانپور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است. در صورتیکه لغت درخواستی در دیکشنری مذکور موجود نباشد یا دیکته آن اشتباه باشد عبارت "not found" با احتساب هزینه فوق الذکر ارسال خواهد شد

hooo_i
21-07-2006, 12:33
آقا خیلی ممنون از توضیحاتت
استفاده کردیم...

jamali
21-07-2006, 15:00
بابا دمت گرم ...
خيلي خفني ... بابا اطلاعات !

p00yah
21-07-2006, 19:30
چاكرم!
من وظيفه خودم مي دونستم تا اين امر خطير رو انجام بدم و شما را آگاه كنم و... !!!