PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصاحبه برای بخش فنی ISP

ila
28-08-2012, 11:59
هفته دبگه مصاحبه دارم برای بخش فنی استخدامی توی یک ای اس پی...
میخوام بدونم چه سوااهایی میپرسند؟...که اونجا ضایع نشم...میشه راهتمایی کنید چی سرج کنم و پیدا کنم..
ممنون

Psychic
31-08-2012, 00:59
هفته دبگه مصاحبه دارم برای بخش فنی استخدامی توی یک ای اس پی...
میخوام بدونم چه سوااهایی میپرسند؟...که اونجا ضایع نشم...میشه راهتمایی کنید چی سرج کنم و پیدا کنم..
ممنون

سوالای عجیب غریبی نمی پرسن
می گن ADSL رو تعریف کن چی هست و چه جوریه
انتظار می ره ازتون که TCP/IP رو کامل بدونید

Config کردن مودم رو بلد باشید
با پروتکل ICPM آشنایی کامل داشته باشید و مواردی ازین دست

ila
01-09-2012, 17:54
پس خودشون چی یاد میدن؟
در چه حد باید این ها رو بلد باشی. در حد آشتایی..آخه کسی که اینها رو بلد باشه گه دیگه بیکار نیست

Milad4171
02-09-2012, 22:21
خیلی متخصص هستن که توی تخصص خودشون مشغول به کار نمیشن. آشنایی کامل با نتورک و سرور به صورت سخت افزاری و نرم افزاری.
کلا یه سری شرکت ها هستن که وقت واسه یاد دادن به کسی ندارن و دنبال کسی هستن که این تخصص ها و اطلاعات رو داشته باشه ولی به صورت کلی مشکلی نیست. شما در شرکتی که تخصص مختصری داشته باشین هم میشه با استفاده از همکارهای دیگه آموزهای لازم رو بدست بیارین...
مهم اینه که تو کاری که توش تخصص دارین مشغول به کار بشین.

Psychic
03-09-2012, 08:25
پس خودشون چی یاد میدن؟
در چه حد باید این ها رو بلد باشی. در حد آشتایی..آخه کسی که اینها رو بلد باشه گه دیگه بیکار نیست

مگه قراره اونا چیزی یاد بدن؟

دقیقا همینه، کسی که اینا رو بلد باشه کار گیر میاره، کسیم که چیزی بلد نباشه نباید توقع داشته باشه کار گیرش بیاد!

یکی هیچی بلد نیست یا لیسانس IT داره (که بازم هیچی بلد نیست)، یکی دیگه هم هست که مدرک +Network داره حداقل، مسلما اونی که +network داره و یه چیزی بلده رو انتخاب می کنن نه یک درس خونده ی بی مهارت!

ila
03-09-2012, 11:07
خب بهترین منبع برای مطالعه این موراد چیه؟