PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : متحرک سازی توپ سبک و سنگین

b3dnet
28-08-2012, 11:56
با سلام
من اینبار یک توپ سنگین bowling ball و یک توپ سبک beach ball
را انیمیت کردم و هدف این تمرینم بدست آوردن اختلاف بین زمانبندی دو توپ , همزمان بود.
ممنون میشم به این کارم نظر بدید.
آپلود در آپارات

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آپلود دیگر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord-Voldemort
28-08-2012, 13:07
خیلی خوب ، خیلی خوب کار می کنید تبریک می گم
فقط یه چیزی توپ بزرگی وقتی به توپ کوچیک می خوره ، باید یه ذره روی توپ کوچیک اثر بزاره که نمی زاره و همین طوری بعد از برخورد فکر کنم توپ بزرگ میره سمت راست نه چپ....

b3dnet
28-08-2012, 14:59
خیلی خوب ، خیلی خوب کار می کنید تبریک می گم
فقط یه چیزی توپ بزرگی وقتی به توپ کوچیک می خوره ، باید یه ذره روی توپ کوچیک اثر بزاره که نمی زاره و همین طوری بعد از برخورد فکر کنم توپ بزرگ میره سمت راست نه چپ....

ممنون دوست عزیز
توپ بزرگهBeach ball هستش و وزنش شاید به نیم کیلو هم نرسه و در هد چند گرم هست.اما توپ کوچیک توپ Bowling هستش و من از جایی متوجه شدم که 10 pound هستش که تقریبا معادل 5 کیلو میشه . از این رو فکر نمیکنم توپ بزرگ بتونه باعث جابجایی توپ کوچیک بشه...
در مورد جهت حرکت توپ اگر به عکس زیر که لحظه ی برخورد هستش توجه کنید , توپ بزرگ به گوشه ی توپ کوچیک میخوره و جهتش به سمت چپ میره...البته انیمیشن دستی منطق خیلی اصولی نداره و انیماتور میتونه کارو هر جوری که مایل باشه البته به شرطی کار غیر واقعی نباشه تغییر بده..شاید گفته شما هم درست باشه.و توپ بعد از برخورد به سمت راست بره... من باز هم سعی میکنم این حرکتو توی ذهنم بیشتر تجسم کنم .

55428

ممنون از نظرات خوبت

kamron_devil
30-08-2012, 10:03
من این رو تو سایت همسایه دیدم قشنگ بود.