PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در گرافیک لپ تاپ amd یا nvidia

rzgh
27-08-2012, 19:48
با سلام خدمت دوستان و اساتید من می خواهم لپ تاپ اچ پی مدل 6c65 بخرم که برای خرید رفتم فروشنده گفت که اگر برای کار های گرافیکی سنگین یا بازی میخای کارت گرافیک amd radeon 7690 m tx
وقتی ازش زیاد کار بکشی مخصوصا گیم دغ می کنه و حرارت زیادی ایجاد می کنه و خنک کردن اون کار سختی و نمی تونی خنک کنی که این گرما بعد از یک مدت کارت گرافیک تو بازی هنگ می کنه و بازده اولیه رو نداره
گفت بیا به جای اون 7030 رو ببر که گارت گرافیک اش gt 630 m هست می گفت که کارت گرافیک nvida گرما و حرارت ای ام دی رو نداره و بهتر اجرا می کنه
در ضمن قیمت nvidia گران تر از amd بود ولی من تو سایت cheaktonte book دیدم 7690m tx نسبتا قوی تر از gt 630m هست
دوستان راهنمایی کنید
ممنون می شم

fusion
27-08-2012, 20:20
دوست عزیز همون 6C65 رو بگیر بسیار لپتاپ عالیی هست از همه نظر...
هیچ وقت به دری وری های فروشنده ها گوش نکن هیچ وقت... اونا اگه چیزی میگن مطمعن باش بیشتر برای خودشون منفعت داره تا تو...

rzgh
27-08-2012, 21:27
ممنون از دوستان حالا هم چین چیزی که میگین حرارت و گرمای کارت گرافیک 7690 از 630 زیاده درسته یا نه ؟ اصلا هم چین چیزی در مورد کارت گرافیک درسته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])