PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ميشه اطلاعات ديناميك يك وب سايت را به وب سايت خودم منتثل كنم؟

Pejvak61
27-08-2012, 13:10
قصد دارم مثلاً نتايج مسابقات لاليگا را كه در وب سايت رسمي خودشون قرار دادن يا در وب سايت هاي مشابه ديگه مثلاً وب سايت هاي خبري، عناوين اخبار جديد را بصورت هر 30 ثانيه يك درخواست در وب سايت خودم قرار بدم و به اين صورت دست خودمو از ورود اطلاعات كوتاه كنم و به اصطلاح اتوماتيك از اون وب سايت ها اطلاعات بگيرم.

با استفاده از RSS ميشه عناوين اخبار مهم را از سرويس هاي خبري دنيا در موبايل ها يا تبلت ها يا gadget ها و ... دريافت كرد ولي در مورد وب سايت نميدونم چطوريه.

آيا اينجا هم از همين RSS ها استفاده ميشه؟ لطفاً يكي توضيح بده.

متشكرم.

Pejvak61
27-08-2012, 13:15
يك توضيح مختصر ديگه هم بدم.

من دقيقاً قصد دارم يك وب سايت پر محتوا و البته بدون دخالت شخص خودم با استفاده از امكانات وب سايت هاي بزرگ و معتبر دنيا بسازم و بعنوان نمونه ميخوام زماني كه ليگ هاي برتر فوتبال اروپايي يا داخلي بازي هاشون در جريانه و بصورت آنلاين و مستقيم نتايج در وب سايتشون درج ميشه من هم بتونم از اون ديتا استفاده كنم و در وب سايت خودم قرار بدم و بيشتر دوست دارم بازي هاي ليگ ها را آنلاين پوشش بدم.

m.m.m5651
27-08-2012, 13:30
اگه اون ها هم فید RSS یا Atom دارن میشه ولی اگه ندارن باید یه Crawler ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بسازید که مانند موتور های جستجو عمل کنه تقریبا. بعدشم با Cron jobs و پی اچ پی و یا interval و جاوااسکریپت هر چند ثانیه یکبار ریفرشش کنید.

Pejvak61
05-09-2012, 07:12
حالا نمايش اطلاعات در فواصل زماني مشخص پيش كش شما!

اين crawler چقدر قابل اطمينانه؟ و احتياج به سرزدن به لينك مورد نظر داره؟ ممكنه محتويات صفحه عوض بشه اونوقت بايد تغييراتي در crawler ايجاد كنيم.

من دنبال راه حل مطمئن و حتي الامكان با تغييرات نسبتاً كم هستم.

sh.n.n786
17-09-2012, 19:47
درود
دوست عزیز این کار نیاز به یک اسکریپت داره.:13:

موارد مورد نیاز برای دریافت اطلاعات :

1- Regex که به صورت داینامیک اطلاعاتو رونوشت بگیره
2- وارد نمودن اطلاعات به صورت خودکار در DataBase

موفق باشید

Ultimator
17-09-2012, 20:04
بهترین راهش RSS هست که فرمت ثابت داره.

crawler با تغییر قالب سایت مقصد باید آپدیت بشه که برای تعداد زیاد سایت های مبدا یکم وقت گیر میشه.

Pejvak61
18-09-2012, 14:08
فكرشو بكنين وزارت دفاع امريكا سالهاست اينترنت را طراحي كرده و به چه چيزهايي هم فكر كردن اين لامذهب ها! ما تازه داريم اينها را بررسي ميكنيم تا بشناسيمشون. من سالهاست spider و crawler‌ را ميشناسم ولي تا الآن تو نخشون نرفته بودم.