PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل تنفس از راه دهان در هنگام خواب

Ice Pain
26-08-2012, 19:53
دوستان ...

من صبحها که از خواب برمیخیزم زبانم و گلوم خشک است و همان اولی که بلند میشوم میرم دهانمو میشویم و آب میخورم.
همین امروز پیش پزشک رفتم (پزشک عمومی) و تشخیص دادند که به این دلیل است که من راه بینی ام بسته میشود
و در هنگام خواب از راه دهان تنفس میکنم و به همین دلیل این اتفاق میفتد
حالا این سوال رو از شما دارم که تا چه حدی میتواند که این تشخیص درست باشد
و اگر شما تجربه ای در این زمینه داشته اید ممنون میشم راهنمایی ام کنید
ممنون.:11:

Ice Pain
27-08-2012, 14:03
فکر کنم یکی از دلایل بوجود آمدن این مشکل پارازیت هستش نه ؟ :mellow:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
27-08-2012, 14:07
دوستان ...

من صبحها که از خواب برمیخیزم زبانم و گلوم خشک است و همان اولی که بلند میشوم میرم دهانمو میشویم و آب میخورم.
همین امروز پیش پزشک رفتم (پزشک عمومی) و تشخیص دادند که به این دلیل است که من راه بینی ام بسته میشود

سلام .
بسته شدن بيني هنگام خواب ميتونه بعلت وجود گرد و غبار و مخصوصاً موجودات زنده ميكروسكوپي روي لحاف ، تشك و بالش باشه . پيشنهاد ميشه هر چند وقت يكبار با آب داغ شستشو بديد .

morsadr
01-09-2012, 16:12
دوستان ...

تشخیص احتمالا درسته ولی علت این امر بسیار متفاوت می باشد . از علل شایع آن آلرژی و حساسیت . پولیپ بینی . لوزه سوم . انحراف بینی . و سینوزیت می تواند باشد
شستشوی بینی و گلو با سرم شستشو چندین بار در روز و مخصوصا قبل از خواب بسیار کمک کننده می باشد

Last Night
01-09-2012, 18:08
من هم متاسفانه همین مشکل رو دارم......

شستشوی بینی بوسیله این سرم به صورت استنشاق باشه؟

و اینکه این سرم در داروخانه ها بدون نسخه بفروش میرسه؟

ممنون...

Ice Pain
01-09-2012, 19:52
استنشاق چجوری انجام میشه ؟

Ice Pain
01-09-2012, 19:55
راستی به من دکتر یه قطره ی بینی به اسم naphazoline داده که روزی 3 قطره داخل بینیم میریزم و قرص آنتی هیستامین هم داده چون گفتم بعضی صبحها هم عطسه میزنم ....

faded
02-09-2012, 18:48
دوستان ... من صبحها که از خواب برمیخیزم زبانم و گلوم خشک است و همان اولی که بلند میشوم میرم دهانمو میشویم و آب میخورم. همین امروز پیش پزشک رفتم (پزشک عمومی) و تشخیص دادند که به این دلیل است که من راه بینی ام بسته میشود و در هنگام خواب از راه دهان تنفس میکنم و به همین دلیل این اتفاق میفتد حالا این سوال رو از شما دارم که تا چه حدی میتواند که این تشخیص درست باشد و اگر شما تجربه ای در این زمینه داشته اید ممنون میشم راهنمایی ام کنید ممنون.:11: من هم مشکلی مثل شما رو داشتم نمی دونم دلیلش چی بود تا اینکه یک دستگاه بخور اب سرد گرفتم شب ها میگذارم بالای سرم واقعا موثره

shabe.saket
02-09-2012, 19:32
دلیلش به احتمال قوی انحراف بینی هست که با سی تی اسکن کاملآ مشخص میشه
و با عمل جراحی قابل درمان ه
من تازه عمل کردم
و کاملآ خوب شده و مجاری تنفسیم باز شده بطور کامل
حتمآ سی تی اسکن بگیرید

سرم بدون نسخه بفروش میرسه
بله استنشاق

morsadr
03-09-2012, 15:57
من هم متاسفانه همین مشکل رو دارم......

شستشوی بینی بوسیله این سرم به صورت استنشاق باشه؟

و اینکه این سرم در داروخانه ها بدون نسخه بفروش میرسه؟

ممنون...

بله در داروخونه ها موجوده
استنشاق یعنی اینکه این مایع را در بینی بکشیم .
بهترین کار اینه که مقداری از آن را در دست بریزیم و از طریق بینی بالا بکشیم و سپس بینی را تخلیه کنیم

morsadr
03-09-2012, 15:58
راستی به من دکتر یه قطره ی بینی به اسم naphazoline داده که روزی 3 قطره داخل بینیم میریزم و قرص آنتی هیستامین هم داده چون گفتم بعضی صبحها هم عطسه میزنم ....

آنتی هیستامین مشکلی ندارد ولی استفاده از قطره بصورت طولانی مدت به هیچ عنوان توصیه نمیشه . حداکثر چند روز