PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دانلود منجر براي شبكه Lan

newroza2002
20-07-2006, 14:48
با سلام
لطفا اساتيد نظر دهند
آيا براي كامپيوترهائيكه تحت شبكه Lan هستند و همچنين پسورد آدمين ندارند ( در نصب بعضي فايلها اجازه ندارند)
آيا نرم افزاري است يكي از دوستان خيلي التماس دعا دارند اگر اين مشكل حل شود
اين دوست ما در يك شركت كار ميكنه كه اينترنت داره ولي به دلايل بالا دانلود منجر نداره

لطفا كمك كنيد
با تشكر

shahi-007
20-07-2006, 15:48
نمي دونم منظورت چيه.ولي در دانشگاه كه ما اجازه نصب برنامه نداريم از برنامه download manager استفاده مي كنيم.
يه برنامه ديگه هم هست به نام getbot كه فقط 300 كيلوبايت است.
اين دو برنامه نيازي به install كردن نداره.
البته برنامه اول در دانشگاه خيلي بهتره ولي در خانه من از برنامه دوم اسنفاده مي كنم.
اگه لينك دانلودشون رو پيدا نكردي بگو برات بزارم.

newroza2002
20-07-2006, 16:35
اگه لينك بدي ممنون ميشم

shahi-007
20-07-2006, 22:24
لينك براي getbot
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](downloadmanager).exe

لينك براي downloadmanager
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

newroza2002
22-07-2006, 09:59
لينك براي getbot
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](downloadmanager).exe

لينك براي downloadmanager
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

د]وست عزيز فايل downloadmanage كه احتياج به آدمين داشت و كار نكرد
ولي فايل getbo يا من بلد نيستم يا كار نميكنه ميشه كمي توضيح در خصوص اين فايل بدهي ممنون ميشم [/B]

newroza2002
22-07-2006, 10:08
بابا كسي نيست كمك كنه مديران كجائيد

shahi-007
22-07-2006, 12:12
عزيزه من ببين:
برنامه getbot تا آنجا كه من مي دونم نيازي به install نداره.يه فايله.همين.تو مي توني آدرسه سايت رو اون بالا در جاي آدرس كپي كني و دگمه get رو بزني.خودش مي گيره.و اگر اون تيكه كه در پايين قسمت آدرس است روشن باشه با right click روي آدرس و زدن دگمه t برنامه شروع به گرفتن مي كنه.

در مورد برنامهdownload manager بايد بگم تا اونجايي كه من يادم مي آد اين فايل رو دبل كليك مي كني آدرسي مي خواهد كه در آنجا برنامه رو بريزد.تو آدرس رو مي دي و بعدش به آدرس مي ري.يه فايلي هست كه آيكنش سبز رنگ است.اون رو دبل كليك كن.برنامه باز مي شه.
من مطمئنم كه اين برنامه نيازي به administrator (اگه درست نوشته باشم) نداره.چون من تو دانشگاه اين برنامه رو از سي دي روي كامپيوتر مي ريزم و استفاده مي كنم.
خودت يه كم با برنامه ها كار كن ياد مي گيري.
در ضمن من كاربر dial-up هستم.متاسفانه نمي تونم زياد وصل شم.پس خودت تلاش كن اگه واقعا نتوسنتي با برنامه ها كار كني بگو تا برات توضيحات كاملتري رو بدم.