PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Lenovo B570 رو تائید میکنید؟

MITAJOON
25-08-2012, 11:22
سلام.دوست من از اردبیل میخواد Lenovo B570 رو fبا گارانتی سازگار بگیره 1250000 میخواستم بپرسم این مدل رو تائید میکنید یا با این رقم میتونه لپتاپ بهتری بگیره؟شاید بتونه نهایتاً 50 تومن دیگه بذاره روش.مهندس مکانیکه و بیشتر کارش با برنامه های محاسباتی مثل متلب و PDMS هست.زیاد اهل فیلم نیست.بازی هم که بهیچ وجه.نت گردی براش خیلی مهمه و حجم هارد هم براش مهمه.
حالا با این شرایط مدل دیگه ای هم بهش پیشنهاد میکنید؟

Highbury
25-08-2012, 13:55
بی 570 لبتاب محکم و بادوامیه، از لحاظ کانفیگ وظاهر مدلهای بهتری هم هست اما بی 570 کیفیتش اثبات شده.
همچنین میتونید G580 رو هم مدنظر داشته باشید. اگه قیمتش حدود 1300 باشه خوبه.

MITAJOON
25-08-2012, 14:26
ممنون از راهنماییتون.مدل G580 از B570 از نظر کانفیگ بالاتره؟تو ایران پیدا میشه؟آخه تو اردبیل همین B570 هم بسختی پیدا میشه.این دوست من مثل خودم تو مالزی درس میخونه.من تصمیم گرفتم از مالزی بگیرم.اونجا Y580با صفحه FHD برام در میاد 1990000 تومن. مطمئنا برای دوستمم ارزونتر درمیاد.ولی تو مالزی بر اساس سایت رسمی لنوو فقط مدل های G575 و G570 موجوده.خبری از G580 نبود!!!این سری Essential چطورن؟
یه سوال دیگه هم دارم اینکه بخواهیم آپشن های دیگه هم روی لپ تاپ باشه یعنی مثلا ssd یا بلوری پلیر.باید به فروشنده بگیم بهش اضافه کنه؟یا باید مدلی رو انتخاب کنیم که فول آپشن باشه؟آخه سایت لنوو برای مدل فرضا Y580 شش حالت مختلف رو ارائه کرده!!!
طبق لین زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Highbury
25-08-2012, 14:37
ممنون از راهنماییتون.مدل G580 از B570 از نظر کانفیگ بالاتره؟تو ایران پیدا میشه؟آخه تو اردبیل همین B570 هم بسختی پیدا میشه.این دوست من مثل خودم تو مالزی درس میخونه.من تصمیم گرفتم از مالزی بگیرم.اونجا Y580با صفحه FHD برام در میاد 1990000 تومن. مطمئنا برای دوستمم ارزونتر درمیاد.ولی تو مالزی بر اساس سایت رسمی لنوو فقط مدل های G575 و G570 موجوده.خبری از G580 نبود!!!این سری Essential چطورن؟
یه سوال دیگه هم دارم اینکه بخواهیم آپشن های دیگه هم روی لپ تاپ باشه یعنی مثلا ssd یا بلوری پلیر.باید به فروشنده بگیم بهش اضافه کنه؟یا باید مدلی رو انتخاب کنیم که فول آپشن باشه؟آخه سایت لنوو برای مدل فرضا Y580 شش حالت مختلف رو ارائه کرده!!!
طبق لین زیر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام
بستگی داره. ما G580 داریم که کانفیگش از بی 570 بالاتره و بالعکس. منظورم با کانفیگ یکسان یعنی ci5، الویت با g580 هست.
اگر هم که پیدا نمیشه خب بیخیال...
همینا سری اسنشیال هستن دیگه! کیفیتشون رو تو پست اول گفتم، خوبه
در مورد اون چیزا...
خودت بعدا میتونی بهش اضافه کنی، مثلا ارزش نداره همین الان بلوری براش بگیری یا هارد ssd و ... اگر انقدر میخواهی روش پول بذاری، خب چه کاریه دوست من. لبتاب مدل بالاتر بگیر.
اما همینا تمام کارهای شما رو راه میندازه و بشتر از این اصراف کردنه

3rdoor
25-08-2012, 23:17
در مورد کیفیت این لپتاپ شک نکن . و مطمعا باش که جوابگوی نیازات هست
تو این رنچ قیمت من از samsung 300E5Z راضی هستم . کیفیت خوبی داره

MITAJOON
26-08-2012, 01:11
کانفیگ این مدل سامسونگ چیه؟
این مدل رو واسه خودم نمیخوام.خودم تصمیم به خرید Y580 دارم.تو مالزی فول اچ دیش راحت گیر میاد.ارزونتر از ایرانم هست البته با دلار دولتی دانشجویی:6:
دوستمم قانع کردم که از مالزی براش بگیریم و مدل بالاتر مثل g580 یا شایدم ایسر الان این سامسونگ شما همرده B570 هست؟ازش راضی هستین؟کولینگش چطوره؟میدونین مالزی رطوبت بالایی داره.شاید دماش از دمای فعلی تابستون تهران گرمتر نباشه.ولی 12 ماه سال یه دمای ثابت 34 درجه ای و رطوبت 60-75 درصدی رو داره.ما لپتاپی رو باید بگیریم که از پس این شرایط هم بر بیاد:37: