PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپيك مخصوص بازي Condemned-Criminal Origins

bayern
20-07-2006, 12:40
هركس اين بازي رو انجام داده در مورد بازي توضيح بده و بگه چه جوري

ALt3rnA
20-07-2006, 13:43
والا معمولا برای بازی های پرطرفدار تاپیک میزنن.نویسنده ی تاپیک هم خودش از بازی اطلاعات کامل داره

piishii
20-07-2006, 23:14
سلام.
من بازی رو تموم کردم حدود 3 یا 4 روزم طول کشید.
بازی 7 تا سیدی که گرافیک خیلی بالایی هم داره که رم بالایی میخواد تا روون اجرا شه . ( رم من 512 کارت گرافیکمم توربو کش
virtual memory بالایی هم داشتم اما از بازی که میخواستم بیام بیرون حدود 1 دقیقه طول میکشید تا ویندوزم نفس بکشه ! )
صحنه های بازی بسیار زیباست.
محیط کمی رعب آور و ترسناک.
توی بازی شما از هر وسیله ی دم دست برای کشتن میتونید استفاده کنید چه یک تکه چوب تا یک پتک و حتی لوله ی گاز رو از دیوار بکنید و استفاده کنید.
نقش یک کارآگاهی رو دارید که دنبال یک قاتل سریالی که خود این قاتل قاتل های سریالی دیگه رو میکشه .
در طول بازی از وسایل مدرن و جالبی برای سرنخ پیدا کردن استفاده میکنید.
یک خانم هم باهاش در ارتباطید که کارای آزمایشگاهی رو براتون میکنه.
ولا چون زیر نویس انگلیسی بازی تندی رد میشد من چیز زیادی دیگه نتونستم بفهمم اگه میشد موقع حرف زدنها stop زد و فهمید چی میگن بیشتر میشد کمک کرد.
اما بازی باحالی بود !

playstation 3
15-10-2006, 07:19
اين بازي ساخت كمپاني sega هست ولي خيلي پر حجمه

bayern
16-10-2006, 09:25
سلام
منظورت از پر حجم چیه

m2stech
16-10-2006, 11:08
اين بازي فقط گرافيك داره ولي توي درگيريها و ... وكلا gameplay خيلي بد ساخته شده بود و منا ياد بازياي 5 , 6 سال پيش مينداخت... ولي بهترين چيزش اين بود كه غافلگير ميشدم و مثلا يكدفعه يكي از پشت حمله ميكرد

TWISTER
03-11-2006, 05:17
سلام من توي اون جا كه دو تا ترن جفت هم هستن و توي يكي از اونها يه رد پا رويه يه نيمكت پيدا ميكنيم گير كردم همون جا كه به صورت دمو ميبينيم كه يه نفر مياد رويه نيمكت و يه چيزي رو تويه سقف ترن جا ميزاره ......وقتي رد پا رو پيدا ميكنم نميدونم كجا برم

MAXXX
03-11-2006, 05:36
سلام
من اينو يه جايه ديگه هم نوشته بودم گفتم اينجا هم بزارم

البته من هنوز اين بازي رو تمام نكردم ....در ابتداي بازي ميبينيم كه ما يه كار آگاه هستيم كه رويه پرونده قتل هاي زنجيره اي كار ميكنيم و به صحنه يه جنايت ميريم( با صحنه جنايت خيلي حال كردم) مقتول يه خانميه كه تويه يه خونه بزرگ متروكه در حالي كه يه زنجير گنده دور دهنش بسته شده افتاده خلاصه با دو تا پليس ديگه ميريم بالاسر جسد و مشغول تحقيق هستيم كه ميفهميم قاتل هنوز تو خونست آخه بوي سيگار مياد خلاصه از همكارامون جدا ميشيم و دنبال فرياد هايه وحشت ناكي كه ميشنويم تويه اتاق هاي تاريك ميريم خلاصه ميفهميم قاتل همون نزديكي هاست و داد ميزنيم آف بي آي تسليم شو و از اونور اتاق يه نفر كه نميبينيم در حالي كه داره چيزا رو به هم ميزنه وفرار ميكنه مياد كه نعره ميزنه f u c ... you خلاصه من كه ديدم اينطوريه و يارو حسابي قاطيه تصميم گرفتم بر گردم برم اداره پليس ولي متاسفانه نميشد و مجبور شدم برم دنبالش بعد يه صدايي شكل سرفه وناله مياد و يه دفعه يه نفر نميدونم از كجا ميپره جلو مون و با يه چوب كه چند تا ميخ گنده سرشه ميكوبه تو سر ما....بالاخره يه طوراي تفنگ از دست ما ميوفته قاتل ورش ميداره و مياد بالا سر ما ..در همين حال دو تا همكار ما سر ميرسن ولي قاتله با تفنگ ما اونا رو ميكشه ..
حالا خر بيار با قالي بار كن ..ميفته گردن ما ميگن تو كشتي .. تويه آپارتمانمون به هوش ميايم وميبينيم كه يكي از دوست هاي قديميه پدرمون كه چندين ساله نديديم بالا سرمونه و به ما ميگه كه به جرم قتل اون دو تا پليس تحت تعقيب هستيم(حالا اگه ما رو متهم كردن چطوري اوردنمون خونه خودمون نميدونم )و در همون لحظه صداي پايه پليس ها تويه راهرو مياد كه دارن ميان مارو دستگير كنن .....يه طوري جيم فنگ ميزنيم و ميوفتيم دنبال قاتل اصلي توي مترو ها و خونه هاي تاريك وخرابه و جمع كردن مدرك جرم با وسايل مخصوص اينكار..اين بود خلاصه بازي
محيط هاي بازي آدمو ياد مكس پين 1 ميندازه مخصوصا اينكه اينجا هم بايد با معتاد هايي كه يه ماده مخدر ديونشون كرده بجنگيم..و يه چيز ديگه اينكه تقريبا اسلحه گرم تو اين بازي نداريم اگر هم گير بياريم 3 يا 4 تا تير داره كه بهتره بي خيالش بشيم چون اگه يه جايي چند نفر بريزن سرمون يكي رو كه كشتي تيرهات تموم ميشه و بايد با خود تفنگه بزنيشون ..حالا اونا يكي پتك دستشه يكي هم تبر اون يكي هم يه بيل يا تابلوي فلزي!!!در عوض تا دلت بخواد اسلحه سرد ريخته انواع ميله وچوب و گرز وآچارو تبر و بيل....

صحنه هايه بازي هم بيشتر ميشه گفت دلهره آور هستن تا ترسناك مخصوصا صدا هايي كه تو يه خونه هاي تاريك مياد آدمو حسابي عصبي ميكنه و خيلي وقتا از كنار يه ستون رد ميشي يه دفه يه نفر با بيل مياد تو صورتت دو تا صحنه هم منو تكون داد يكي اون كمدي كه ميخواستم در شو باز كنم جون وردارم و يه دفه يه خانمه محترمي پريد بيرون .....يه جايه ديگه هم توي متر داشتم يواش از پشت به يه نفرشون نزد يك ميشدم و آماده ميشدم با ميله بكوبم تو سرش كه يه دفه يدونه از اون رواني ها از يه جايي در حالي كه فرياد ميزد پريد رويه اون يارو و مارو كه يواشكي اومده بوديم پشت سرش يه سكته داد..
دستم درد گرفت اميدوارم اعصاب شما هم مستفيض بشيه

bayern
03-11-2006, 11:16
سلام Twister

من این بازی رو خیلی وقت پیش بازی کردم و زیاد یادم نمیاد..ولی اگر اشتباه نکرده باشم باید بری انتهای ترن و از پله ای که به سقف ترن میرسه بری بالا ...وقتی این کارو انجام دادی باید با چند نفر مبارزه کنی ...بعد از این که اونهارو کشتی باید بری دنبال همون قاتل اصلی که از روی ترن می پره اون ور یک راهرو مانند و وارد یکی از درب ها میشه ...و باقی ماجرا

Inter
05-11-2006, 20:21
دوستان من آخره داستان رو نفهميدم :sad: ، می شه در موردش توضیح بدین (اصلا خود داستان رو بطور خلاصه برام روشن کنین ببینم :puke: )

من تا اونجایی ماجرا رو فهمیدم که اون یارو که قاتل قاتلها بود، با اون پیرمرده همدست بود حالا من نمی دونم آیا پلیسه هم تو قتلها شریک بود یا نه؟ (باتوجه به صحنه آخر)

Oracle_Eldorado
07-11-2006, 13:04
دوستان من در حين نصب Error داد
درایو 30 گیگ خالی داره وسط نصب میگه There is not enough Space on Disk !!!

Oracle_Eldorado
07-11-2006, 13:07
اگه میشه یکی به من کمک کنه

Oracle_Eldorado
07-11-2006, 13:11
در ضمن من یک DVD Emperor دارم

bayern
07-11-2006, 14:48
سلام
احتمالآ باید درایوی که بازی رو روش نصب میکنی Ntfs کنی

MAXXX
08-11-2006, 06:22
دوستان من آخره داستان رو نفهميدم :sad: ، می شه در موردش توضیح بدین (اصلا خود داستان رو بطور خلاصه برام روشن کنین ببینم :puke: )

من تا اونجایی ماجرا رو فهمیدم که اون یارو که قاتل قاتلها بود، با اون پیرمرده همدست بود حالا من نمی دونم آیا پلیسه هم تو قتلها شریک بود یا نه؟ (باتوجه به صحنه آخر)

سلام
تا اونجايي كه من فهميدم اون قاتله برادرزاده پيره مردست برا همين اون مارو شير ميكنه كه بيفتيم دنبالش و پيداش كنيم تا بتونه ازش محافظت كنه

MARTIN
05-01-2007, 19:49
با کارت من میاد
radeon 9200 se
پیشاپیش ممنون

X_man
06-01-2007, 05:58
با کارت من میاد
radeon 9200 se
پیشاپیش ممنون

فکر نمیکنم بتونید اجراش کنید.

اگر هم بتونید وارد بازی بشید با افت فریم بسیار مواجه خواهید شد و بازی بسیار کند خواهد بود

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

robert
03-06-2007, 14:58
سلام بر یاران همیشگی پی سی ورلد
چند روز پیش این بازی رو خریدم و داشتم نصب میکردم که یهو وسط نصب ارور داد و سه تا پنجره باز شد ignore-abort-cancel منهم چون این ارور رو رو سیدی آخر داده بود گزینه ignore رو زدم نصب تموم شد لیکن وقتی داخل محیط بازی میرم هیچی بجز نشانگر موس نمیبینم:41: :41: !!
البته موسیقی دموی بازی هم پخش میشه ولی محیط بازی درست مثل زمانی هست که مانیتور کاملا خاموشه :41:
مشخصات سیستم هم اینه:
vga xfx geforce 256
ram 512
cpu 2,8 intel
hdd maxtor 80
خلاصه بعد از نصب این بازی خیلی حالم گرفته شد :41: برای همین ازتون درخواست کمک میکنم.
آخه نمیدونم چرا با همین سیستم تونستم سه بار بازی FEAR رو تموم کنم ولی این یکی رو که فکر نمیکنم از fear سنگین تر باشه رو نمیتونم اجرا کنم.
ممنون میشم اگه کمک کنید.

Optimus Prime
03-06-2007, 17:14
سلام بر یاران همیشگی پی سی ورلد
چند روز پیش این بازی رو خریدم و داشتم نصب میکردم که یهو وسط نصب ارور داد و سه تا پنجره باز شد ignore-abort-cancel منهم چون این ارور رو رو سیدی آخر داده بود گزینه ignore رو زدم نصب تموم شد لیکن وقتی داخل محیط بازی میرم هیچی بجز نشانگر موس نمیبینم:41: :41: !!
البته موسیقی دموی بازی هم پخش میشه ولی محیط بازی درست مثل زمانی هست که مانیتور کاملا خاموشه :41:
مشخصات سیستم هم اینه:
vga xfx geforce 256
ram 512
cpu 2,8 intel
hdd maxtor 80
خلاصه بعد از نصب این بازی خیلی حالم گرفته شد :41: برای همین ازتون درخواست کمک میکنم.
آخه نمیدونم چرا با همین سیستم تونستم سه بار بازی FEAR رو تموم کنم ولی این یکی رو که فکر نمیکنم از fear سنگین تر باشه رو نمیتونم اجرا کنم.
ممنون میشم اگه کمک کنید.
دوست عزیز ببین کدوم فایل رو Error Abort Retry Ignore می ده.اسمشو بخون.چون من هم تو نصب آخر DVD یه همچین Error داد مال Condamned.exe بود که نصبش نکرد ولی با نصب Crack جای اون درست شد.یعنی Ignore زدم.

robert
10-06-2007, 10:05
دوست عزیز ببین کدوم فایل رو Error Abort Retry Ignore می ده.اسمشو بخون.چون من هم تو نصب آخر DVD یه همچین Error داد مال Condamned.exe بود که نصبش نکرد ولی با نصب Crack جای اون درست شد.یعنی Ignore زدم.
ممنون از توجهت:20:
اسم فایل یادم نیست (( چون الان تو دانشگاهم نه پشت سیستم خودم!!)) ولی خوب یادمه که فایلی بود که بیش از 5 گیگ حجمش بود و فکر کنم اصلی ترین فایل بازی بودش .
آره حدودا 5.9 گیگا بایت اگه اشتباه نکنم .
در ضمن بعد از کپی شدن این فایل یهو پیغام خطا میده و میگه که این فایلی که کپی شده با فایلی که تو set up بازی هست متفاوت میباشد . وقتی هم میرم تو پوشه ای که این فایل اونجا ریخته شده با کمال تعجب میبینم که فرمت فایل تبدیل به فرمت notepad شده !!!!!
خیلی باهاش ور رفتم ولی نتونستم درستش کنم:41: :41:
در ضمن اون شش سیدی که من بازی رو از رو آنها نصب کردم crack نداشتند.
باز هم به کمک شما امیدوارم .
ممنون

MAXXX
11-06-2007, 02:22
Cd رو تو هارد کپی کن ببین بدون مشکل کپی میشه یا نه بعد از تو هارد نصب کن

robert
01-07-2007, 11:06
Cd رو تو هارد کپی کن ببین بدون مشکل کپی میشه یا نه بعد از تو هارد نصب کن

دو بار این کا رو با نرم افزار iso booster انجام دادم و هر دو بار هم موقع نصب از رو هارد بازهم همون پیغام خطا رو میده :41: :41:
نمیونم چیکار کنم :19:
کمک کنید لطفا !!!

robert
01-07-2007, 16:49
هان راستی یه چیز دیگه!!:31:
میخواستم بدونم که نصب این بازی یک مرحله ای هست یا اینکه مثل سان آندریاس یکبار از سیدی رو هارد و یکبار دیگه هم از رو هارد نصب میشه؟
ممنونم.

MAXXX
02-07-2007, 00:10
سلام
بستگی به شرکتی که خریدی داره ولی تا اونجا که یادمه 1 مرحلهای بود
شما بدونه ایزو بوستر هم تو هارد زدی؟در ضمن اگه میشه مدل گرافیکت رو بنویس

robert
02-07-2007, 09:20
سلام
بستگی به شرکتی که خریدی داره ولی تا اونجا که یادمه 1 مرحلهای بود
شما بدونه ایزو بوستر هم تو هارد زدی؟در ضمن اگه میشه مدل گرافیکت رو بنویس

نه فقط با ایزو بوستر کپی کردم .حالا مگه فرقی میکنه؟:13:
مدل گرافیک هم اینه:
xfx geforce 6200 agp 256mb

MAXXX
02-07-2007, 16:16
بله ایزو بوستر سکتور هایه خراب سی دی رو نادیدیه میگیره و سی دی رو در هر صورت تو هارد کپی میکنه در حالی که ممکنه اطلاعاتی که روسیدی بوده کاملا منتقل نشده باشه
هدف از اینکه میگم سی دی رو تو هارد بزن اینه که ببینی سی دی کاملا سالمه یا نه
در ضمن اگه اون ارروری رو که هنگام نصب میده اینجا بنویسی یا عکسشو بگیری اینجا بزاری شاید راحت تر بشه کمک کرد

robert
02-07-2007, 17:18
بله ایزو بوستر سکتور هایه خراب سی دی رو نادیدیه میگیره و سی دی رو در هر صورت تو هارد کپی میکنه در حالی که ممکنه اطلاعاتی که روسیدی بوده کاملا منتقل نشده باشه
هدف از اینکه میگم سی دی رو تو هارد بزن اینه که ببینی سی دی کاملا سالمه یا نه
در ضمن اگه اون ارروری رو که هنگام نصب میده اینجا بنویسی یا عکسشو بگیری اینجا بزاری شاید راحت تر بشه کمک کرد

قربونت برم مکس عزیز که وقت گذاشتی و به سوالات من جواب دادی:11:
متن پیغام خطا این هست:
crc error: the file D:\ condemned criminal origins\Game\ condemned A .Arch00 does'nt match the file in setup's cab. the medium form which you are running the setup may be corrupted. contact your software rendor.
و در پایین این پیغام هم سه تا گزینه abort , retry,ignore وجود داره.
همین .
باز هم از کمکت ممنونم .

robert
02-07-2007, 18:04
مکس عزیز
همین الان نصب بازی به رشی که گفته بودی تموم شد ولی باز هم همون پیغام خطا موقع نصب و باز هم اجرا نشدن بازی :41: :24: :37:
اعصابم حسابی بهم ریخته .......
یکی کمک کنه دیگه ....

Oracle_Eldorado
02-07-2007, 18:44
دوستان این بازی ارزش خرید داره ؟
میشه یه چند تا عکس از وسط های بازی بزارید ؟
اگه میشه بیشتر از صحنه های درگیری بزارید . ممنون .

robert
03-07-2007, 17:14
مکس عزیز
همین الان نصب بازی به رشی که گفته بودی تموم شد ولی باز هم همون پیغام خطا موقع نصب و باز هم اجرا نشدن بازی :41: :24: :37:
اعصابم حسابی بهم ریخته .......
یکی کمک کنه دیگه ....
جواب نمیدین دیگه نه؟؟؟؟؟:grrr: :devil: :evil:
خیلی خوب ....
اشکالی نداره......

*PiNk PaNTHeR*
03-07-2007, 19:25
روبرت این اتفاق برای چندتا سیدی و دیویدی هم که من خریدم افتاده...
برو پس بده هیچ راهی نیست.

MAXXX
04-07-2007, 03:52
جواب نمیدین دیگه نه؟؟؟؟؟:grrr: :devil: :evil:
خیلی خوب ....
اشکالی نداره......
دمت گرم بابا من که 24 ساعته آنلاین نیستم
خب اینطوری که از پیغام اررور معلومه مشکل از سی دیته (از اول هم معلوم بود) برو پس بده(عمرا پس بگیره بعد از 2 ماه) راستش بازیشو خودم هم که خریدم بار اول خراب بود رفتم پس دادم
بهت پیشنهاد میکنم یه dvdromبخری خودتو راحت کنی

MAXXX
04-07-2007, 03:59
دوستان این بازی ارزش خرید داره ؟
میشه یه چند تا عکس از وسط های بازی بزارید ؟
اگه میشه بیشتر از صحنه های درگیری بزارید . ممنون .
عکس رو که شرمنده باید از گیم اسپات بگیری اما در مورد ارزش بازی بستگی به روحیتون داره من که کلی حال کردم باهاش اگه از بازی هایه ترسناک تو مکان هایه تاریک با یه مشت آدم که همش نعره میزنن حال نمیکنی نخر
نمیدونم بازیش کردم یاد فیلم 7 افتادم ...... واقعا فضایه زیبایی داشت

robert
04-07-2007, 09:07
روبرت این اتفاق برای چندتا سیدی و دیویدی هم که من خریدم افتاده...
برو پس بده هیچ راهی نیست.
عمرا" اگه پس بگیره :41: :41:
اونم بعد از یه ماه .....
یارو فروشنده بازی از اون قلچماق هاش بود :18: :18:
بی خیال بابا .....

robert
04-07-2007, 09:15
دمت گرم بابا من که 24 ساعته آنلاین نیستم
خب اینطوری که از پیغام اررور معلومه مشکل از سی دیته (از اول هم معلوم بود) برو پس بده(عمرا پس بگیره بعد از 2 ماه) راستش بازیشو خودم هم که خریدم بار اول خراب بود رفتم پس دادم
بهت پیشنهاد میکنم یه dvdromبخری خودتو راحت کنی

dvd rom پیشنهاد خیلی خوبیه :8: :20: :31:
بجای شصت تا سی دی پاکستانی که از هر ده تای اونها نه تاشون خش داره و خرابه میرم یه dvd میخرم یا جواب میده یا نه (( که احتمال خرابیش هم فکر کنم خیلی کمتر باشه))
در مورد پس دادن سیدی ها هم باید بگم که یارو فروشنده end آشغال فروش هست.
قبل از خرید این بازی رفتم ازش splinter cell double agent رو خریدم وقتی آوردم نصب کنم دیدم سیدی آخرش کاملا خالیه :18: :18:
برای همین بردم اونو پس دادم و همین بازی condemned ر ازش گرفتم.
گفتم تابستونی بعد امتحانات خفن دانشگاه میشینیم بازی ژانر وحشتناک رو که میمیرم براش!! بازی میکنیم که اینم اینجوری شد:41:
با این توصیف باید بی خیال این بازی بشم........
در ضمن از بابت پست قبلی هم ازت معذرت میخوام maxxx عزیزم :11: :11:
نمیخواستم ناراحتت کنم:10:

Oracle_Eldorado
04-07-2007, 10:28
عکس رو که شرمنده باید از گیم اسپات بگیری اما در مورد ارزش بازی بستگی به روحیتون داره من که کلی حال کردم باهاش اگه از بازی هایه ترسناک تو مکان هایه تاریک با یه مشت آدم که همش نعره میزنن حال نمیکنی نخر
نمیدونم بازیش کردم یاد فیلم 7 افتادم ...... واقعا فضایه زیبایی داشت
اتفاقا ما عاشق اینطور بازی هایی هستم ! مثل Doom3 .
فقط در مورد گرافیک و گیم پلیش توضیح بدید که ببینم اگه خوبه برم بگیرم .
اگه کسی بازی رو تموم کرده ، یه توضیحی در مورد داستانش بده .

MAXXX
04-07-2007, 15:26
در ضمن از بابت پست قبلی هم ازت معذرت میخوام maxxx عزیزمنه بابا ناراحت چیه ...... حتما dvdrom بخر من خودم هم همین مشکل داشتم مخصوصابرا بازی هایه جدید که هر کدوم 5-6 تا سی دیه دهن آدمو سرویس میکنن تا نصب شن و معمولا هم یکیشون خرابه از وقتی dvdrom خریدم یه بار هم از این مشکلات نداشتم 3 سوت هم نصب میشه ارزون تر هم هست

اتفاقا ما عاشق اینطور بازی هایی هستم ! مثل Doom3 .
فقط در مورد گرافیک و گیم پلیش توضیح بدید که ببینم اگه خوبه برم بگیرم .
اگه کسی بازی رو تموم کرده ، یه توضیحی در مورد داستانش بده .

صفحه اول رو نگاه کن یه توضیح کامل راجبش داده بودم

Oracle_Eldorado
07-07-2007, 03:38
يه دوست عزيزي كه اين بازي رو الآن نصب داره بگه من يه كار كوچيكي دارم .

morteza_m2n
09-07-2007, 21:05
oracle جون عزیز ببخشید بازیه دووم3 تاپیکی داره که توش مشکلات مرحله هارو اونجا مطرح کنیم؟

Oracle_Eldorado
10-07-2007, 01:29
oracle جون عزیز ببخشید بازیه دووم3 تاپیکی داره که توش مشکلات مرحله هارو اونجا مطرح کنیم؟
دوست عزیز مگه میشه این بازی تاپیک مخصوص نداشته باشه ؟
لینکش رو این پایین میزارم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Oracle_Eldorado
20-07-2007, 02:30
دوستان یه سئوال ( ببخشید تاپیک قدیمی بالا آوردم )
من سیو کامل این بازی رو دانلود کردم ولی هر چی میگردم سیوی پیدا نمیکنم ! نه داخل My Documents و نه داخل پوشه ی بازی . داخل بازی هم سیو میکنم . 3 تا هم پروفایل ساختم ولی نیست که نیست ! کسی میدونه سیو های این بازی کجاست ؟

rezapazahr
20-07-2007, 20:20
سلام oracle جان

توي خود فولدر بازي يه فولدر وجود داره به نام View the player data folder كه با رفتن توي اون بعد گذر از فولدر save به دو فايل ميرسي كه پسوندشان sav است(آن ها سيو هاي بازي هستند)

يكي از فايل ها زماني است كه ما سيو انجام ميدهيم ويك فايل هم quicksave اي كه توسط بازي انجام ميشود

يا حق

Oracle_Eldorado
21-07-2007, 00:34
ممنون دوست عزیز . یه امتحانی میکنم نتیجشو بهت میگم .
( به قول دوستان : حق نگهدارت )

rezapazahr
22-07-2007, 13:19
سلام

كسي هست كه راهنماي قدم به قدم بازي Condemned - Criminal Origins رو داشته باشه ؟(اگه فارسي باشه خيلي بهتره)

خيلي ممنون

يا حق

Oracle_Eldorado
22-07-2007, 19:05
سلام oracle جان

توي خود فولدر بازي يه فولدر وجود داره به نام View the player data folder كه با رفتن توي اون بعد گذر از فولدر save به دو فايل ميرسي كه پسوندشان sav است(آن ها سيو هاي بازي هستند)

يكي از فايل ها زماني است كه ما سيو انجام ميدهيم ويك فايل هم quicksave اي كه توسط بازي انجام ميشود

يا حق
دوست من خیلی ممنون . درست شد .
در مورد راهنما هم من که چیزی ندارم ولی اگه در تاپیک خودش درخواست بدی فکر کنم بتونی چیزی پیدا کنی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezapazahr
22-07-2007, 20:04
باشه ممنون.