PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا مرا راهنمايي كنيد

raha_kocholo
05-04-2005, 20:45
سلام
لطفا به من بگوييد كه اگر بخواهيم با كامپيوتر درامد داشته باشيم بايد چه چيزي ياد بگيريم ؟
ممنون مي‌شم :)

Mohammad
05-04-2005, 22:58
به اطرافت یه نگاه کن.
هر کسی یه جوری با کامپیوتر پول در میاره.
یه نفر سی دی رایت میکنه.
یه نفر با photoshop کار میکنه.
یه نفر برنامه مینویسه.
یه نفر سایت میزنه پول میگیره....

raha_kocholo
09-04-2005, 22:16
متشكرم
يك سوال ديگه داشتم براي طراحي وب سايت چه مراحلي را بايد بلد باشيم؟ ياد گرفتن اين كار بهتره يا اينكه فوتوشاپ كار كنيم؟
ممنون مي‌شم جواب بديد

Mohammad
09-04-2005, 23:22
تا اونجايي كه من ميدونم يه سري اصول خاص و يه سري زبان خاص داره.
هر دوتاشون خوبن.
بستگي به علاقه خودتون داره. :)
موفق باشيد :wink:

Mehdi_Best
10-04-2005, 07:13
رها جان سلام
من فكر مي كنم يادگرفتن فوتوشاپ بهتر و راحتتر باشه. درآمد خوبي هم داره
البته الان انقدر دست زياد شده شما تو هر كوچه بن بستي هم مي بيني كه مغازه كارهاي كامپيوتري (اعم از تايپ - رايت سي دي - نرم افزار و سخت افزار و غيره) وجود داره اما اگه واقعا بخواي مي توني با كارهاي خوبي كه ارائه مي دي مشتري هاي خودت رو داشته باشي.

raha_kocholo
10-04-2005, 19:20
ممنونم از راهنماييهاتون :P

Mehdi_Best
12-04-2005, 12:24
خواهش مي كنم. ما براي همين اينجاييم كه اگه بتونيم مشكل كسي رو حل كنيم يا مشكل خودمون رو با ديگران در ميان بگذاريم. ممكنه يه روز هم ما مشكلي داشته باشيم و شما راهنمايي كنيد.

pedramonline
12-04-2005, 14:28
رها جان سلام
ببين دوست من سعي كن و فكر كن ببين در برنامه نويسي خلاقيت داري يا نه .
اگر داشتي حتما دنبالش برو .
مطمپن باش پولي بسيار خوبي در خواهي آورد .
اگه خواستي بگو تا بازم برات بنويسم .

البته منظورم اين نيست كه فوتوشاپ بده . نه . ولي خيلي لوس شده و برتر از شما خيلي پيدا خواهد شد .

ادامه صحبت هام در صورت تمايل خودتون :wink:

Mehdi_Best
12-04-2005, 14:42
پدرام جان من نظر تو قبول دارم. اگه دقت كرده باشي من هم در مورد اينكه دست زياد شده تو كارهايي مثل فوتوشاپ توضيح دادم اما ممكنه رها جان در مورد برنامه نويسي تخصص نداشته باشه اما فوتوشاپ رو خيلي راحت تر مي شه ياد گرفت. در ضمن اگه واقعا بخواد بطور حرفه اي كار كنه و پشتكار داشته باشه مي تونه طوري تو اين كار تبحر پيدا كنه كه كسي نتونه رو دستش بلند بشه. اما همه اينها بستگي به اين داره كه چطور كاري رو علاقه و همچنين مهارت داشته باشه.

raha_kocholo
12-04-2005, 15:24
سلام
دوستان بازم ممنون
من برنامه نويسي هيچ سررشته اي ندارم براي همين است كه نمي‌دونم اصلا وقتم رو روش بگذارم يا نه ولي اگر از كاري خوشم بياد زود ياد مي‌گيرم :wink:
از دور از كارهاي فتوشاپم خوشم مي‌ياد از تري دي مكس و اينا هم خوشم مي‌ياد مي‌دونم اخرشم همشونو ياد مي‌گيرم ولي الان وقتم خيلي كم است.

Mehdi_Best
13-04-2005, 10:43
رها جان با آدوب پريمير و 3d max هم اگه بتوني كار كني و در كنار فوتوشاپ با اون هم كار كني خيلي عاليه. مي توني فيلم هاي عروسي و ... رو ميكس و مونتاژ كني. من يكي از دوستام بطور حرفه اي تو همين كار هست و باور كن اينقدر درآمد داره كه يه روزش با يك ماه كار كردن تو يك اداره برابري مي كنه. البته اون خيلي حرفه اي هست و حتي تيزرهاي تبليغاتي براي تبليغات در صدا و سيما هم مي سازه. اما براي اين كه اميد بهت بدم بايد در نظر داشته باشي كه اون دوستم و همه كساني كه تو اين كارها هستن از اول حرفه اي نبودن و تونستن با پشتكار و استعداد و علاقه اي كه به اين كار داشتن موفق بشن.

raha_kocholo
13-04-2005, 20:44
اقا مهدي از راهنماييهاتون متشكرم :oops:

Mehdi_Best
13-04-2005, 20:59
رها جان خواهش مي كنم. قابل شما رو نداشت.