PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با كارت گرافيك amd radeon 6790hd

kaka600
24-08-2012, 21:50
سلام به تمامي دوستان من يه مشكل عجيب با كارت گرافيكم دارم ،كارت گرافيك من مدل amd radeon 6790hd هستش كه يه دفع وسط بازي يا تو محيط دكستاپ صفحه سياه ميشه و اين ارور رو ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
براي حل اين مشكل من همه كار كردم : 1- آپديت كارت گرافيك دريافت آخرين ور‍‍ژن درايور 2- فكر كردم پاور برق ضعيف عوض كردم 3- مادربرد و سي پي يو و رم تست شده سالم بوده 4- كارت گرافيك رو بردم گارانتي تست شده هيچ مشكلي و خرابي نداره 5- چند بار ويندوز عوض كردم xp64 xp 32 seven بازم ارور ميده 6- درايور اورجينال كه تو جعبش بود هم نصب ميكنم ولي بازم اور ميده .... ديگه نميدونم بايد چيكار كنم :41: فكر كنم يه باگي بايد تو برنامه درايورش باشه catalyst control center ؟؟؟ حالا كمك كنيد ممنون ميشم

EXTREME
24-08-2012, 23:09
چه اروری میده ؟ ارور رو نگفتین

kaka600
25-08-2012, 00:15
سلام عكسشو گذاشتم بايد صبر كنيد باز بشه ولي دوبار عكس م[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]يزارم

EXTREME
25-08-2012, 00:19
خوب همونطور که تو پست اول گفتین تمام کارهارو انجام دادین
اینکارهارو هم انجام بدین
اگه تغییرایت در core clock یا memory clock گرافیک ایجاد کردین به حالت دیفالت ببرین

با یک کارت گرافیک دیگه هم سیستم روچک کنید
این مشکل در بعض اوقات میتونه از بایوس گرافیک باشه

kaka600
25-08-2012, 15:35
ممنون اگه بخوام كاري كنم كه درايور كارت گرافيك و برنامه catalyst control center كارت گرافيك ارتباطش با اينترنت براي هميشه قطع بشه چيكار بايد بكنم تو فاير وال يا برنامه ديگه اي اگه هست بگيد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن تو فايروال در قسمت excrptions يه سري از برنامه ها تيك خورده بعضي ها هم تيك نداره ميخواستم بدونم اونايي كه تيك ميخوره ارتباطش با اينترنت قطع ميشه ؟؟؟ چون ميخوام ارتباط قطع باشه و مانع از آپديت كارت گرافيك باشه ممنون
در ضمن يه سوال ديگه وقتي درايور جديد كارت گرافيك رو دانلود ميكنم براي نصبش نياز هست درايور قبلي پاك بشه يا نه رو همون نصب ميشه كرد؟؟؟

EXTREME
25-08-2012, 19:07
نه فکر نکنم مشکل شما از این مورد باشه

برای نصب درایور جدید درایو ر قبلی باید از سیف مود پاک بشه بعد در محیط اصلی ویندوز درایور جدید نصب بشه