PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه اپکرید تلویزیونه 22 اینچ سامسونگ سری 5

ata_webmaker
24-08-2012, 19:48
منم یک led سری 5 خریدم ua22es55550 که معادله اروپاییش 22es5000 هستش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که در واقع همون مدل هست تو سایته فارسیش هم همینطوره فقط می خواستم مطمئن بشم چون یک فایل اپگرید داره ماله یک ماهه پیشه
ایا نرم افزاری براش هشت برای اپگرید؟
مدله اروپاییش نرم افزار بیرون داده ایا اون به این میخوره؟
در ضمن سری 5 تیونره دیجیتال داره ماله من به صورته کارخونه ای داشت و اسکن هم کردم خیلی عالی هم اورد
لطفا راهنمایی بفرمایی

smhsh121
24-08-2012, 20:19
شما باید تو کشورهای آسیایی مثل مالزی، هند، اندونزی و ... دنبال مدل UA22ES5000 بگردید. مثلا من سایت هند رو دیدم این مدل رو داشت ولی آپدیتی براش نبود که میشه نتیجه گرفت فعلا خبری از آپدیت نیست. شما مشکلی با تلویزیون دارید که دنبال آپدیت هستید؟

Soroush-S
24-08-2012, 20:42
منم یک led سری 5 خریدم ua22es55550 که معادله اروپاییش 22es5000 هستش

که در واقع همون مدل هست تو سایته فارسیش هم همینطوره فقط می خواستم مطمئن بشم چون یک فایل اپگرید داره ماله یک ماهه پیشه
ایا نرم افزاری براش هشت برای اپگرید؟
مدله اروپاییش نرم افزار بیرون داده ایا اون به این میخوره؟
در ضمن سری 5 تیونره دیجیتال داره ماله من به صورته کارخونه ای داشت و اسکن هم کردم خیلی عالی هم اورد
لطفا راهنمایی بفرمایی

سلام - مبارکت باشه - تلویزیونو چند گرفتی ؟

ata_webmaker
24-08-2012, 21:56
والا خیلی فروشگاه ها پرت و پلا می دند ولی من 370 خریدم

ata_webmaker
24-08-2012, 21:57
شما باید تو کشورهای آسیایی مثل مالزی، هند، اندونزی و ... دنبال مدل UA22ES5000 بگردید. مثلا من سایت هند رو دیدم این مدل رو داشت ولی آپدیتی براش نبود که میشه نتیجه گرفت فعلا خبری از آپدیت نیست. شما مشکلی با تلویزیون دارید که دنبال آپدیت هستید؟
تو سایته انگلیسیش هست و اپگرید هم داره می تونید بررسی کنید؟

smhsh121
24-08-2012, 22:30
تو سایته انگلیسیش هست و اپگرید هم داره می تونید بررسی کنید؟

اگر منظور UK هست که چون مدل اونا با UE شروع میشه به اینجایی ها نمی خوره.

ata_webmaker
27-08-2012, 10:22
پس یعنی راهی نداه که بشه اپگرید کرد؟

smhsh121
27-08-2012, 14:57
پس یعنی راهی نداه که بشه اپگرید کرد؟

دوست عزیز وقتی آپدیتی برای کشورهای آسیایی منتشر نشده حتما مشکلی نبوده که بخواد آپدیت بشه. شما چه اصراری به آپدیت دارید؟

ata_webmaker
27-08-2012, 23:38
اینهم حرفیه

ata_webmaker
30-08-2012, 20:05
یک سری باگ پیدا کردم که نیاز به اپدیت الان پیدا کردم همچین مدلی رو پیدا کردم

ماله استرلیا
UA22ES5000MXXY ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماله اندونزی
UA22ES5100RLXL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایا این مدل رو میشه نصب کرد؟

smhsh121
30-08-2012, 22:14
یک سری باگ پیدا کردم که نیاز به اپدیت الان پیدا کردم همچین مدلی رو پیدا کردم

ماله استرلیا
UA22ES5000MXXY ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماله اندونزی
UA22ES5100RLXL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ایا این مدل رو میشه نصب کرد؟

فرم ویر استرالیا فکر کنم نمی خوره ولی تست کن لینک زیر مال هند هست که دیروز اومده و احتمالا می خوره:

ata_webmaker
01-09-2012, 12:09
ممنون از کمک های شما ولی مدل اندونزی هم فکر نمی کنید که بخوره
و البته اکر همه این مدله ها حالا یا اندونزی و یا هند خدای نکرده بر روی دستگاه بریزم و در صورتی که ماله اون سخت افزار نباشه مشگلی پیش نمیاد>؟

ata_webmaker
09-09-2012, 10:59
این نمایندگی ها جون به لبه ادم میارن راهنمایی نمی کنند راجب اپگرید فکر می کنند ادم الاغه
نمایندگی شهرستان که هیچی باز صد رحمت به نمایندگی تهران و خوده سام سرویس
دختره گفت میشه ولی نکنید بهتره ولی من قبول ندارم گفت این مدلش ua22es5000m هست با نام ua22es5550 با این تفاصیل باید به فریمور استرلیا بخوره چون اونم دقیقا ua22es5000m هست ولی فریمور سایر کشور ها کمی فرق میکنه حالا من موندم چیکار کنم ایا واقعا اینقدر ریسک داره ؟
چرا من نمی تونم شبکه ها رو جابجا کنم یا اونهایی که نمی خوام رو پاد کنم و چرا با اسکن دوباره کانالهایی که قبلا سیگنال میدادند و الان سیگنال نمی دن پاک میشه
چرا روی پخش فایل اچ دی با فرمت ts صدا یک ثانیه عقب میوفته؟
خوب اینا همه باگن دیگه و چطور میشه زبانه فایل تصویری رو تغییر داد تو فایل های چند لایه؟

Soroush-S
09-09-2012, 11:48
این نمایندگی ها جون به لبه ادم میارن راهنمایی نمی کنند راجب اپگرید فکر می کنند ادم الاغه
نمایندگی شهرستان که هیچی باز صد رحمت به نمایندگی تهران و خوده سام سرویس
دختره گفت میشه ولی نکنید بهتره ولی من قبول ندارم گفت این مدلش ua22es5000m هست با نام ua22es5550 با این تفاصیل باید به فریمور استرلیا بخوره چون اونم دقیقا ua22es5000m هست ولی فریمور سایر کشور ها کمی فرق میکنه حالا من موندم چیکار کنم ایا واقعا اینقدر ریسک داره ؟
چرا من نمی تونم شبکه ها رو جابجا کنم یا اونهایی که نمی خوام رو پاد کنم و چرا با اسکن دوباره کانالهایی که قبلا سیگنال میدادند و الان سیگنال نمی دن پاک میشه
چرا روی پخش فایل اچ دی با فرمت ts صدا یک ثانیه عقب میوفته؟
خوب اینا همه باگن دیگه و چطور میشه زبانه فایل تصویری رو تغییر داد تو فایل های چند لایه؟

چرا با خدماتش تماس نمیگیری که بیان واست آپدیت کنن ؟

ata_webmaker
09-09-2012, 12:28
اولا که من اصلا بهشون نگفتم که اونها برام اپدیت کنن
دوما اگر بیان یا من ببرم اونجا حتما پول می خوان
سوما میگن نیازی به اپدیت نیست اون چون جدیده اپدیت شده
اونارو ول کن فکر می کنن خیلی حالیشونه میگن اون فایل اپگیرد اصلا برای شما نیست برای نمایندگی هاست میگم پس چرا تو سایت خوده سامسونگ روشه اپگریدشو توضیح داده و نوسته برای مشتری هست و اگر اصلا قرار نبود دنلود بشه برای ما خوب محدودیت میزاشتن که مثلا نمایندگی ها با یوزر نیم و پسورده خودشون بتون وارد شو و دنلود کنن
این احمقایی که من دیدم میگن انتن اکتیو بهتر است شاخه ای هست در صورتی که تو هیچکدوم از سایت های خارجی من همچین مطلبی ندیدم دیگه بگیر برو تا اخرش

ata_webmaker
15-09-2012, 20:40
کسی نیست جواب بده؟