PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی بهترین نرم افزار پاک کننده کامل و رجیستری و رمز و سریال وغیره...

مهندس معماری
24-08-2012, 11:13
با سلام
خیلی خوشحال میشم که دوستان به من کمک کنند
من یه برنامه میخوام که بهم معرفی کنید نرم افزار موجود در کامپیوتر رو به صورت کامل پاک کنه حتی خود نرم افزار هم پاک کنه هم رجیستری هم سریال هم کراکش وغیره ممنون میشم اگر بهم معرفی کنید خیلی لازم دارم برنامه خوب باشه سرعت بالایی رو داشته باشه غیره

p3rsi4n
24-08-2012, 11:19
فکر کنم این برنامه بتونه تا حدودی مشکلت رو حل کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهندس معماری
24-08-2012, 11:35
راستی ویندوزم سون است خودشم 64 بیتی
من موندم کدوم برنامه رو انتخاب کنم تا دانلود کنم میشه بگید کدومو دانلود کنم
Total Uninstall Pro 6.2.0 + Portableیا
Advanced Uninstaller PRO 11.13 + Portable

jafarian
24-08-2012, 12:24
پیشنهاد من استفاده از برنامه Your Unin-staller یا که Geek Uninstaller برای اینکار که جفت ویندوز سون 64 بیتی رو ساپورت میکنن:20:

djfafa
25-08-2012, 12:34
با سلام خدمت اساتید محترم دوستان من یه نرم افزار میخوام که کلیه ردپاهای نرم افزاری که پاک میکنیم رو از بین ببره! در اصل منظورم رو اینطوری بگم: من نرم افزار cFosSpeed رو نصب کردم و دوره 30 روزه تست که تموم شد میخوام پاک کنم ودوباره نصب کنم که میدونید دیگه نمیشه ونرم افزار میفهمه! ( خواهشا نگید کرک کن این رو خودم میدونم این فقط برای مثال بود ) نرم افزار های دیگه ای هست که کرک نمیشن! یه نرم افزار بود که کلید ها رو از رجیستری پاک میکرد قدیمها استفاده کردم ولی الان اسمش یادم نیست! دوستانی که تجربه دارن لطفا کمک کنند. منظورم رو امیدوارم درست بیان کرده باشم ! با تشکر