PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به یک برنامه نویس جهت همکاری

rockfeller
24-08-2012, 00:40
دوستان نمیدونم طرح این سوال در این قسمت درست هست یا نه. امید وارم اگر اشتباهی کردم من رو به عنوان یک مبتدی ببخشید.
من در حال تهیه یک برنامه اموزشی هستم. یک برنامه نویس استخدام کردم جهت هسته اصلی برنامه ولی چون نرم افزار مورد نظر من می بایست یک واسط گرافیکی قشنگ داشته باشد و برنامه نویس من تسلطی در رابطه با کار های گرافیکی نداره من به مشکل بر خوردم. من برای برنامم یه اینتر فیس خوشگل مثل برنامه (( رزتا استون )) می خواهم و حالا چند تا سوال برام پیش امده.
1_ اونایی که با برنامه (( رزتا استون )) کار کردن و یا اون رو دیدن ایا میدونند اون با چه برنامه ای ساخته شده. من فکر میکنم فلش باشه. درست حدس زدم ؟؟
2_ نرم افزار ویندوز مدیا سنتر که تو خود ویندوز سون هست رو چطور ؟؟ با فلش نوشتن اون صفحه گرافیکی جذابش رو ؟
3_ از دوستان کسی هست که تو این حد فلش ( و یا هر برنامه ای که هست ) رو بلد باشه و دوست داشته باشه با ما همکاری کنه ؟ ( نگران دستمزدش هم نباشه )
4_ از دوستان کسی اموزشگاه معتبر و یا استاد خوبی میشناسه که این ها رو که من خواستم تدریس کنه ؟
5_ دوستان لطف کنید اکه حتی جواب یه سوال رو هم میدونید به من بگید. من چون رشته تحصیلیم مکانیک هست شاید یک اطلاع پیش پا افتاده به نظر شما برای من خیلی مهم باشه.
با تشکر فراوان

DrXoX
24-08-2012, 08:37
دوستان نمیدونم طرح این سوال در این قسمت درست هست یا نه. امید وارم اگر اشتباهی کردم من رو به عنوان یک مبتدی ببخشید.
من در حال تهیه یک برنامه اموزشی هستم. یک برنامه نویس استخدام کردم جهت هسته اصلی برنامه ولی چون نرم افزار مورد نظر من می بایست یک واسط گرافیکی قشنگ داشته باشد و برنامه نویس من تسلطی در رابطه با کار های گرافیکی نداره من به مشکل بر خوردم. من برای برنامم یه اینتر فیس خوشگل مثل برنامه (( رزتا استون )) می خواهم و حالا چند تا سوال برام پیش امده.
1_ اونایی که با برنامه (( رزتا استون )) کار کردن و یا اون رو دیدن ایا میدونند اون با چه برنامه ای ساخته شده. من فکر میکنم فلش باشه. درست حدس زدم ؟؟
2_ نرم افزار ویندوز مدیا سنتر که تو خود ویندوز سون هست رو چطور ؟؟ با فلش نوشتن اون صفحه گرافیکی جذابش رو ؟
3_ از دوستان کسی هست که تو این حد فلش ( و یا هر برنامه ای که هست ) رو بلد باشه و دوست داشته باشه با ما همکاری کنه ؟ ( نگران دستمزدش هم نباشه )
4_ از دوستان کسی اموزشگاه معتبر و یا استاد خوبی میشناسه که این ها رو که من خواستم تدریس کنه ؟
5_ دوستان لطف کنید اکه حتی جواب یه سوال رو هم میدونید به من بگید. من چون رشته تحصیلیم مکانیک هست شاید یک اطلاع پیش پا افتاده به نظر شما برای من خیلی مهم باشه.
با تشکر فراوان

با برنامه های مختلف میشه این کارو انجام داد مثلا 4-5 سال پیش من با فلش از این قبیل کارها زیاد انجام دادم ، در کل یه توصیه: تو ایران بیشتر از این که به برنامه نویسی توجه کنن به گرافیک و اینترفیس برنامه توجه می کنن
شما یه برنامه سنگین با اینترفیس ضعیف بنویسید بعد بخوایین بفروشید تک و توک فروش میره ولی برنامه نویسی معمولی + اینترفیس قوی فروش خیلی خوبی داره ( تجربه داشتم تو این مورد)

1- برنامه رو ندیدم ولی با چندین برنامه میشه اینترفیس های عالی طراحی کرد
2-....
3-مهم نیست فلش بلد باشه باید تجربه این مدل کار رو داشته باشه
4-....
5-....

rockfeller
24-08-2012, 09:35
دکتر ایکس او ایکس ممنون از پاسخ هات

szh_1367
24-08-2012, 15:03
با تشکر فراوان

1. متاسفانه برنامه رو ندیدیم

2. سیستم عامل سون نیست و درست این موضوع رو اطلاع ندارم

3. شما به این صورت نمی توانید فرد مورد نظر خود رو پیدا کنید شما باید به شرکت های برنامه نویسی ، طراحی مراجعه کنید

معمولا افرادی که در شرکت های طراحی تبلیغات و انیمیشن کار میکنند می توانند در زمینه فلش افراد خوبی باشند یا افرادی که به صورت حرفه ای کارتهای تبلیغاتی مثل ویزیت و حقیقی و . . . طراحی میکنند می توانند در زمینه گرافیک شما رو بهتر راهنمائی کنند

البته نا گفته نماند که شما باید با برنامه نویس خود نیز هماهنگ کنید چون بعضی از کارهای گرافیکی رو نمیشه در قالب برنامه نویسی ارائه کرد ( البته نشد نداریم اما دردسرش زیاده و جلوه کار کم میشه )

4. افرادی رو میشناسم اما کارهای خارج از برنامه قبول نمیکنند .

حال چرا تدریس ؟ هرکس تدریس میکنه طراح خوبی محسوب نمیشود شما باید نمونه کار طرف رو مشاهده کنید بعد تصمیم بگیرید

rockfeller
24-08-2012, 18:25
دوست عزیز SZH 1367 ممنون ...

Karmenwet
24-08-2012, 19:59
-----------------------------------------------------------------

rockfeller
24-08-2012, 22:19
Karmenwet ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ممنون از توضیحاتت
من یادم رفت بگم برنامه اموزشی من در حیطه زبان تخصیصی مکانیک هست.
نه محاسباتیه و نه نیازمند کارهای اکتیو
یه چیزی تو مایه های جعبه لایتنر ولی با یک الگوریتم اموزشی برای یادسپاری بلند مدت دیگه
منظورم هم از استاد و اموزشگاه اینه که من خودم یکم فلش بلدم. می خواهم بدونم جایی و یا کسی هست که که هم روی پروژه نظارت داشته باشه و هم به رفع اشکال من بپردازه و یا کلا اگه خیلی سخته ما از خیرش بگذریم و یکی کامل پروژه رو انجام بده.
هسته اصلی برنامه هم داره با سی شارپ نوشته میشه.
باز اگه سوال خاصی هست بفرمایید تا من جواب بدهم.

Karmenwet
25-08-2012, 07:43
------------------------------------------------------------------

rockfeller
25-08-2012, 11:15
خیلی تحلیل های دقیق و جذابی داره. تحسین بر انگیزه. خیلی دوست دارم دانشگاه و مقطع تحصیل شما رو بدونم دوست عزیز.
من با 504 کار کردم و از همون جا این ایده به نظرم رسید. ولی به نظر من شرکت نارسیس در حق محصول خودش خیانت کرده و اون چیزی که لیاقت این نواوری رو داشته کاملا ادا نکرده و پر مخاطب بودنش به دلیل یگانه بودن محصول در بازار و قدرت فروش شرکت نارسیس است.
بلطبع نیتم از تولید این نرم افزار منافع اقتصادی اون هست ( به صورت قاطع ) و مانع های اصلی کار رو برای فروش محصول همون خشک بودن روح نرم افزار ها و دروس مکانیک میدونم. واسه همینه که می خواهم از رابط کاربری فلش که زیبایی خاصی داره استفاده کنم. و تنها مشکلم هم همین پیدا کردن یک برنامه نویس اکشن اسکریپت هست. ( اگه با چیز دیگه ای نشه نوشتش )
در اینکه کار به صورت فرهنگ مصور باشه با شما %100 موافقم . اما بدیش اینه که لایتنر به صورت ترجکه لغت با لغت هست نه توضیحی. ( البته میشه این مشکلم یه جورایی حل کرد )
موفق باشید

Karmenwet
25-08-2012, 16:07
------------------------------------------------------------------

anvar.net
26-08-2012, 16:22
کلید مشکل شما قطعا فلشه . اما باید کسی رو پیدا کنید که در سطح حرفه ای با فلش کار کنه و به اکشن اسکریپت تسلط کامل داشته باشه و مهمتر از اینها با توجه به نوع کار شما و برنامه های آتی مرتبط با کار شما تسلط به مفاهیم 3D در فلش داشته باشه. سابقا کسانی که با دایرکتور هم کار می کردند می تونستند با اسکریپت اختصاصی لینگو همچنین کارهایی بکنن اما از زمانی که شرکت ماکرومدیا توسط ادوبی خریداری شد پشتیبانی از دایرکتور خیلی کم رنگ شده و شاید هم استراتژی های کلان شرکت ادوبی دلیلی برای متروک شدن دایرکتوری باشن اما در عوض فلش را به نحو احسن ساپورت کردن و در حال حاضر واسه خودش غولی شده. لذا دنبال فلش کار بگردین و چیزی فراتر از اینترفیس های معمولی. در پناه حق

rockfeller
26-08-2012, 19:41
ممنون دوست عزیز

Sunderlan
30-08-2012, 07:01
با وجود نرم افزارهای رایگان آموزش زبان انگلیسی فکر نمی کنم به سود شما باشه.
مثل لایتنر زیر:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

که در زمینه لغات انگلیسی هم خیلی معروفه.

rockfeller
30-08-2012, 15:05
ممنون دوست عزیز. من می خواهم جعبه یادگیری با یک متد دیگه که شبیه به لایتنر هست بسازم. گفته شما درسته. شید کار پر ریسکی دارم انجام میدم ولی دلیل این که این کار رو میکنم اینه که محصول من قرار با بقیه فرق داشته باشه. باز متشکرم از اطلاع رسانیت.