PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ace 2 آره یا خیر ؟

Royce
23-08-2012, 21:06
سلام

دوستان به نظرتون ایس 2 آینده داره یا نه؟منظورم اینا که از نظر ساپورت و اینا چجوریاست چون الان توی این مدت کم که وارد بازار شده هیچ ساپورتی از طرف کوکرها و حتی خود سامسونگ نشده از این گوشی.

حالا با این تفاصیل شما خریدشو توصیه میکنید یا نه ؟ همونطور که گفتم مهمترین اولویت برام ساپورته چون سخت افزارش باب میلم هست.مثلا به نظر شما چقدر احتمال داره یه روز یه رام MIUI درست و حسابی برای این گوشی بیاد؟

راستی به نظرتون این بهتره یا desire s ؟

armin 76
23-08-2012, 21:53
به اپدیت های سامسونگ اعتمادی نیست !

armin 76
23-08-2012, 21:53
ولی به نظرم قدرت و توانایی شو داره .
دوهسته ای و رم تقریبا بالا .

MMM52
23-08-2012, 21:55
گوشی خوبیه ولی گوشی سونی سولا هم خیلی خوبه ها....
نظر من رو سولا هست...

از نظر سخت افزاری ace 2 از دیزایر اس سرتره بدلیل دو هسته ای بودن حافظه داخلی بیشتری هم داره و صفحه اش یه خورده بزرگتره از نظر تراکم پیکسلی هم خیلی به هم نزدیکن...

ولی دیزایر اس یه خوبی داره وعده اندروید 4 براش داده شده هر چند سی پی یو و جی پی یو ضعیفی به نسبت داره...

اینو گفتم تا جواب سوالت رو داده باشم...

Abolfazl_Real
23-08-2012, 23:18
به نظر من هم سولا بهتره
تنها مزیت ace 2 نسبت به سولا رم بیشترشه
از بقیه لحاظ به نظر من سولا سر تره
سی پی یوی قویتر
صفحه ی باکیفیت تر
آپدیت به آندروید 4
و......

Royce
23-08-2012, 23:42
اگه فقط از بین دیزایر اس و ایس 2 یکی رو پیشنهاد بدید ممنون میشم

MMM52
23-08-2012, 23:49
ببخشید سوال میکنم ولی چرا؟!

سولا خیلی بهتره تازه فقط 20 تومن گرونتره...

Royce
24-08-2012, 00:23
ببخشید سوال میکنم ولی چرا؟!

سولا خیلی بهتره تازه فقط 20 تومن گرونتره...

اخیار داری داداش ولی والا از شما چه پنهون تجربه خوبی از کار کردن با گوشیهای سونی و سونی اریکسون ندارم مخصوصا مشکل کیفیت افتضاح اسپیکر و همچنین مکالمه و حتی کند شدن محسوس سرعت بعد چند دقیقه استفاده و باز کردن چند تا اپلیکیشن که انگار یه جورایی تقریبا برای تمام گوشی های این شرکت وجود داره هرچند قبول دارم ظاهر سولا خیلی قشنگتر از اون دوتا گزینه منه

MMM52
24-08-2012, 15:31
اخیار داری داداش ولی والا از شما چه پنهون تجربه خوبی از کار کردن با گوشیهای سونی و سونی اریکسون ندارم مخصوصا مشکل کیفیت افتضاح اسپیکر و همچنین مکالمه و حتی کند شدن محسوس سرعت بعد چند دقیقه استفاده و باز کردن چند تا اپلیکیشن که انگار یه جورایی تقریبا برای تمام گوشی های این شرکت وجود داره هرچند قبول دارم ظاهر سولا خیلی قشنگتر از اون دوتا گزینه منه

سولا مشکل خاصی نداره خیلیم گوشی خوبیه ببین اگه میخوای ace 2 بگیری باید بدونی احتمالا به آندروید 4 آپ نمیشه بخوای دیزایر اس بگیری درسته وعده آپدیت داده شده ولی تک هسته ایه و میتونه تو مواردی مشکل ایجاد کنه...

ولی سولا هر دو تای اینا رو با هم داره یعنی هم دو هسته ایه و هم آپدیت های بعدی رو پشتیبانی میکنه...

این دوستمون همین چند روز پیش سولا گرفت میتونی ازش بپرسی راضی بوده یا نه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

persianB0y
24-08-2012, 18:40
منم میگم طرف سولا نرو
اینم به نقل از یکی از بچه ها توی تاپیک اختصاصی سولا توی همین فروم

سلام دوستان من دو روزی هست که این گوشی رو خریدم و به شما اطمینان میدم که خیلی آشغاله . مولتی تاچ تو بازی درست کار نمیکنه(با همه چیزش میتونستم کنار بیام الا این یکی) . صفحه نمایشش هم مثل K810 میمونه دوربینش هم تو فضای بسته هیچ تعریفی نداره . این تکنولوژی تاچ شناورش هم الکی بزرگش کردن در واقع برای من که هیچ کاربردی نداشت . صدای مخاطب ضعیف . GPS شوته شوته فقط 10 دقیقه میکشه هر سری پیدات کنه اونم اگه سر از خیابون بقلیش در نیاری !!!!!!!! قیافش تعریفی نداره فقط اسم سونی رو یدک میکشه به طور کلی گالکسی اس که قدیمی هم هست رو من بیشتر از این قبولش دارم تنها مزیتش شارژ متوسط و صدای موسیقی خوب و پردازشگر دو هسته ای همین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پشیمون از خریدشم

MMM52
24-08-2012, 21:08
نظر ها متفاوته هر کس از یه گوشی توقعاتی داره...

در مورد دوربین هم نباید ازش انتظار انچنانی داشت..

از کجا معلوم اون دو تا مورد دیگه مشکلات خاص خودشونو نداشته باشن ولی گلکسی اس تایید میشه...

Punisher_2008
24-08-2012, 21:29
منم میگم طرف سولا نرو
اینم به نقل از یکی از بچه ها توی تاپیک اختصاصی سولا توی همین فروم
سلام..
دوست من دیروز این گوشی رو برای پسرخالم خریدم با قیمت 525 تومان رنگ مشکی و بدون گارانتی..

نمایشگر بسیار با کیفیتی داره. کنتراست و تراکم پیکسل بسیار خوبی!
سرعت بسیار خوبی داره بسیار روان و سریع که به لطف پردازنده دو هسته ایش هست.
ظاهر بسیار شیکی داره. واقعا خوش دسته.
با داشتن 8گیگ حافظه داخلی و قابلیت ارتقا دیگه مشکل کمبود حافظه نخواهید داشت.
دوربنی با کیفتی داره..

شخصا بازی gta 3 رو روش تست کردم مثل هلو اجرا شده!!!! مولتی تاچش عالی کار میکنه!!! تا 4 تا انگشت رو هم راحت ساپورت میکنه داخل بازی furit ninja تست کردم..
نسبت به قیمتش عالیه!!!
در خریدش شک نکنید.