PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش دانشگاهی بزرگسالان

dranimator
23-08-2012, 15:59
سلام.من سوم گرافیک خوندم و پیش دانشگاهی میخوام تجربی بخونم .میخوام برم بزرگسالان.کسی تجربه رفتن به بزرگسالان داره راهنمای کند؟

Alireza SM
23-08-2012, 21:05
شما دقیقا چه کمکی میخواین ؟

masoud heydari
23-08-2012, 21:32
سلام.من سوم گرافیک خوندم و پیش دانشگاهی میخوام تجربی بخونم .میخوام برم بزرگسالان.کسی تجربه رفتن به بزرگسالان داره راهنمای کند؟

من دقیق نمی دونم اما بعضی موقع ها کلاساشون بعد از ظهر میشه
و روی کارنامشون مینویسه قبولی بزرگسالان

Alireza SM
24-08-2012, 10:00
من دقیق نمی دونم اما بعضی موقع ها کلاساشون بعد از ظهر میشه و روی کارنامشون مینویسه قبولی بزرگسالان بزرگسالان کلا بعد از ظهر هست.

mrtrevenge
24-08-2012, 12:04
سلام من خودم بزرگسالان رفتم اونم اختیاری چون برای کنکور داشتم میخوندم مدرسه ما اصلا خوب نبود برای غیبت هم زیاد گیر دادن منم رفتم بزرگسالان تا غیبت کنم و درس بخونم و چون کلاس بیرون رفته بودم غم نداشتم که درسی جا بمونه اما بلای اسمانی نازل شد و وزیر اموزش و پرورش گفت تو ابان ماه هر کس مدرسه عادی میتونه بخونه حق نداره بره بزرگسالان من با هزار تاخواهش رفتم پس به مدرسه خودمون!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما شرایط بزرگسالان: نباید با کسی در گیر بشی چون بعضی ها هستن اونجا برا خودشون حساب اب و گل دارن!بخوای کاری بکنی تیکه بزرگت گوشته (مثل اینکه بری صندلی ها ی جلو بشینی )شرایطش اصلا خوب نیست توهین نباشه ادم هایی بودن که از زندان برگشته بودن و میخواستن درس بخونن چیز هایی دیدم که مگه تو زندان ادم ببینه خلاصه بزرگسالان غیر انتفاعی بری بهتره چون ادم از فردا ی خودش خبر نداره راستی یادم رفت بگم کلاس هاش بالای 60 نفرهاس اونم تو کلاس 20 نفره من خودم یکبار سر کلاس رفتم اونم به اجبار مدیراصلا نباید به فکر این باشی که اونجا چیزی یاد بگیری فقط باید بگذرانی همین!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

avator20002000
24-08-2012, 17:51
سلام من پیش رو تو بزرگسالان رفتم خوندم انتخابی چون می خواستم زبان برای کنکور بخونم مدرسه مون مخالف زبان بود.
جا با جا مثل اینکه خیلی فرق داره کلاس های اختصاصی ما (تجربی بودم) 10 نفر به زور می شد عمومی شلوغ بود که اونام به مرور خلوت شد.99 درصد بچه های اونجا هم حداکثر 2 3 سال ازم بزرگتر بودن ولی بچه های خیلی خوبی بودن من با چندتاشون هنوز دوستم.معلمای زمین و زیستشم خیلی خیلی از مدرسه خودمون که چند میلیون پول می گرفت بهتر بودن.البته اینام شانسی بود چون اینا با مدیر اونجا دوست بودن اومده بودن .قبل از اینکه هر جا بری پرس و جو کن ببین اونجا چه جوریه.

AOM
03-09-2012, 15:48
اندکی دیر شده ولی اینم یه تجربست که میگم:
من چون حوصله ی مدرسه رفتن نداشتم و فکر میکردم فقط وقتم داره هدر میره رفتم بزرگسال اونم بصورت داوطلب آزاد و مدرکم هم الان به همین اسمه.فقط میرفتم امتحان میدادم.دی و اردیبهشت
ثبت نامش هم شهریوره فکنم همین روزا.میری به تعداد واحدی که بر میداری پول واریز میکنی به حسابشون.من4سال پیش هر ترم تقریبا18000 ت دادم.

فقط یه توصیه:اگه به عنوان داوطلب آزاد میخوای بری باید کاملا از خودت مطمئن باشی که توی خونه میخونی چون هیچ اجباری پشتت نیست که بخونی.
یه کمی هم آدمو تو کلاس رفتن تنبل میکنه یادت میده که خودآموزی هم میشه:من با اینکه سال 4ام دانشگاهم هنوز هم نمیتونم سرکلاس اکثر استادا برم و خودم میخونم که طبیعتا وقت بیشتری میگیره.و در بعضی از موارد نه اکثرا کار صحیحی نیست.

موفق باشی

roham_06
10-09-2012, 20:10
سلام.
من بزرگسالان میرفتم پیش دانشگاهی
ولی فقط امتحان رفتم دادم.
مدرکم بزرگسالانه