PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی باDeamon tools

AOM
23-08-2012, 15:19
وقتی واسه یه درایوimage mount میکنم موقعی که از my computer میرم وارد درایو شم میگه باید فرمت کنی و درایو رو خالی نشون میده.فرمت فایل ها در اصل iso هست ولی بعد اسمشون zip نوشته و توی اطلاعاتشون هم type هر کدوم رو یه عدد نوشته به ترتیب شماره.چه شکلی حل میشه این مشکل؟البته نوع اولی و دومی رو تغییر دادم تا شاید مشکل حل شه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
23-08-2012, 15:57
شما به آخر دو تا فایل اول 001 و 002 رو اضافه کنین و به چهارمی هم 004 و بعد با برنامه 7Zip پارت اول رو اکسترکت کنین (تک فایل در انتها میده بیرون) و اون تک فایل رو با Daemon Tools میتونین Mount کنین.

AOM
23-08-2012, 21:52
پسوند عدد رو اضافه کردم که مثل زیر دوبار نشون داده میشه و هم 7زیپ هم وینرر میگن که فرمتش اشتباهه.اصل دانلودها مثل5تا12بود بی عکس بود که با نرم افزار هنوز باز نکردم.

پس نوشت:باتشکر از دوستان مشکلش این بود که دوسری عدد داشت با حذفش حل شد مشکل.سپاس

MrDevil
23-08-2012, 22:03
با برنامه 7zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید اکسترکت کنید.

sajjad1973
09-02-2013, 10:42
اقا من یه برنامه دارم که گفته میتونید با این daemon tool بازش کنید - طریقه استفادشم اینطوری گفته

طریقه استفاده از نرم افزار:
پس از دانلود تمام پارتها با کمک نرم افزار Winrar (آخرین نسخه این نرم ا فزار را میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید) آنها را از حالت کمپرس شده خارج نمایید. برای استفاده از نرم افزار تنها راه ممکن اجرای آن با کمک درایو مجازی است که در ابتدا می بایست نرم افزار Daemon Tool (آخرین نسخه این نرم ا فزار را میتوانید از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید) را نصب نمایید.
پس از نصب نرم افزار آیکون آن در نوار Taskbar کنار ساعت ویندوز ظاهر می گردد مانند تصویر زیر:

بر روی آن کلیک راست نموده و در منوی باز شده بر روی Emulation بروید و سپس All options ON را انتخاب کنید مانند تصویر زیر:

بعد از اینکار آیکون نرم افزار باید سبز رنگ شود مانند تصویر زیر:

حال مجددآ بر روی آیکون نرم افزار کلیک راست نموده و در منوی باز شده بر روی Virtual Cd/DVD-ROM بروید و سپس بر روی Device 0: [ ] No media بروید مانند تصویر زیر:

با رفتن بر روی Device 0: [ ] No media منویی ظاهر می گردد که می بایست در آن Mount image را انتخاب نمایید مانند تصویر زیر:

حال باید در صفحه ی باز شده وارد مسیری شوید که فایل Cambridge.Prep.mds قرار دارد و سپس با انتخاب آن اقدام به اجرای نرم افزار نمایید مانند تصویر زیر:
(فایل Cambridge.Prep.mds از استخراج پارت هایی که دانلود کرده اید توسط نرم افزار Winrar در مرحله ی اول بدست می آید).

مشگل من اینجاست که وقتی میرم تو تسک بار گزینه های که میاره اصلا اونا نیست - چکار کنم یکی کمک کنه دو روزه که من رو گذاشته سره کار

من اون نرم افزار مخصوص toefl رو دانلود کردم - ولی نمیتونم اجراش کنم