PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن سیستم در زمان روشن کردن کیس

hamid_Y2K
22-08-2012, 16:26
سلام:20:
موقعی که کامپیوتر خاموش هست و برای اولین بار که سیستم رو روشن می کنم مانیتور روشن میشه و روی آرم مادربوردمیمونه یعنی در اصل سیستم قفل کرده:41: و اون چراغ های روی کیس که مربوط به پاور و هارد میشه ثابت میمونه.و باید یک بار دکمه ریستارت رو بزنم تا بتونم وارد ویندوز بشم و دیگه مشکلی ندارم تا اینکه کامپیوتر رو خاموش کنم و بعد دوباره بخوام روشنش کنم که این مشکل بوجود میاد.این مشکل از چی میتونه باشه؟
البته میدونم از چیه:31: از وقتیکه یک هارد جدید اضافه کردم اینطوری شده .هارد مکستور داشتم از وقتی وسترن دیجیتال اضافه کردم این مشکل بوجود اومده.
میشه کاری کرد که درست بشه؟
ممنون

EXTREME
22-08-2012, 19:12
یعنی اون هارد وسترن رو بکشین این مشکل رو دیگه ندارین ؟

hamid_Y2K
23-08-2012, 01:35
بلی مشکل برطرف میشه با کشیدن هارد وسترن.
همونطور که تو پست قبل نوشتم از وقتی این هارد رو اضافه کردم این مشکل بوجود اومده.:41:

EXTREME
23-08-2012, 09:15
سیستم از رو کدو م هارد بوت میشه ؟ یعنی ویندوز رو کدوم هارد نصبه ؟

hamid_Y2K
23-08-2012, 13:47
روی هارد قدیمی یعنی مکستور. دوتا ویندوز هم نصب هست یکی ایکس پی و سون 64 بیتی

EXTREME
23-08-2012, 19:47
بایوس مین رو آپدیت و یک دور دیفالت کنید درست نشد این مشکل شما میتونه از تنظیمات بایوس مین باشه باید با تنظیمات بوت در بایوس ور برین چون بدون هارد مشکل ندارین پس سیستمتون سالمه و مشکلی نداره مشکل یا با آپدیت بایوس و دیفالت کردنش درست میشه یا از تنظیمات بایوس است

اگر با کارهای بالا جواب نگرفتین ، کابل دیتا هارد وسترن رو عوض کنید یک کابل دیتا دیگه بزارین و جای کابل دیتا شو هم عوض کنید و یک کانکتور برق دیگه هم به سیستم بزنید نشد با یک پاور دیگه سیستم رو تست کنید