PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار مانیتورینگ شبکه و مشاهده دسکتاپ یوزرها

lahij_web
21-08-2012, 23:19
سلام بچه ها
من دنبال نرم افزاری میگردم که بشه شبکه و یوزرها رو مانیتور کرد و در صورت لزوم بشه دسکتاپ یوزرها رو حین کار چک کرد .
یه سری نرم افزار دانلود کردم ولی نتونستم ازش استفاده کنم .
Kerio و ...
لطفا مورد کاربردی سراغ دارید معرفی کنید .

alikhafan123
22-08-2012, 10:05
Net Monitor for Employees Pro v4.6.6
این نرم افزار نرم افزار خوبیه هم سرعتش خوبه و هم اینکه شما میتونی دسکتاپ کاربرا را ببینی بدون اینکه متوجه بشن.کارهای دیگه هم انجام میده مثلا گرفتن کنترل دسکتاپ کاربران و نمایش دسکتاپ شما روی سیستم کاربران و .........
یه سرچ تو گوگل بکن میتونی پیداش کنی
در هنگام نصب دو مدل نصب داره یکی برای Console که باید روی سیستمی که میخواد بقیه سیستما را ببینه نصب بشه و یکی Agent که باید روی سیستمای دیگه نصب بشه.
کار کردن باهاش هم نسبتا راحته

lahij_web
22-08-2012, 13:23
Net Monitor for Employees Pro v4.6.6
این نرم افزار نرم افزار خوبیه هم سرعتش خوبه و هم اینکه شما میتونی دسکتاپ کاربرا را ببینی بدون اینکه متوجه بشن.کارهای دیگه هم انجام میده مثلا گرفتن کنترل دسکتاپ کاربران و نمایش دسکتاپ شما روی سیستم کاربران و .........
یه سرچ تو گوگل بکن میتونی پیداش کنی
در هنگام نصب دو مدل نصب داره یکی برای Console که باید روی سیستمی که میخواد بقیه سیستما را ببینه نصب بشه و یکی Agent که باید روی سیستمای دیگه نصب بشه.
کار کردن باهاش هم نسبتا راحته

ممنون دوستم .
Net Monitor رو دارم . دنبال نرم افزاری هستم که نیازی به Agent نداشته باشه . مثل کریو که فقط Ip Setting داره و باقی امکاناتش از خود نرم افزاره

alikhafan123
22-08-2012, 16:58
ببخشید هر نرم افزاری که من میشناسم نسخه Agent هم داره که باید روی سیستمای دیگه نصب بشه.
راستی Kerio مگه فایروال نیست؟(البته فایروالی که قابلیت کنترل روی کاربران و مدیریت شبکه و محدود کردن و کنترل دانلود و ... را داره)
ایشالا دوستان با تجربه راهنمایی کنن.
چه مشکلی با نصب Agent داری؟

lahij_web
22-08-2012, 21:02
ببخشید هر نرم افزاری که من میشناسم نسخه Agent هم داره که باید روی سیستمای دیگه نصب بشه.
راستی Kerio مگه فایروال نیست؟(البته فایروالی که قابلیت کنترل روی کاربران و مدیریت شبکه و محدود کردن و کنترل دانلود و ... را داره)
ایشالا دوستان با تجربه راهنمایی کنن.
چه مشکلی با نصب Agent داری؟

دقیقا این قابلیت کنترل و مانیتورینگ و Log داشتن کریو فوق العاده و کاربردیه .
مشکل خاصی که نیست ولی خب فرض کن 50 تا یوزر داری . میخوای برای تک تکشون Agent نصب کنی ؟
شدنیه ولی خب راه حل ساده تری هم باید باشه .
Application خاصی باید باشه فکر میکنم .