PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درمان قطعی افسردگی با استفاده از سنگ ها

babaktsi
21-08-2012, 19:36
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت به شما دوست عزیزی که الان داری این و میخونی و به این بیماری دچار شدی میخواستم بهتون بگم که اصلا نگران نباشید واسه هرمشکلی و هر بیماری یه راهی خدا گذاشته که با استفاده از اراده خودت میتونی مشکلتو حل کنی .
من حدود یک سال و نیم داشتم با یک بیماری شدید افسردگی مبارزه میکردم و الان حدود دو ماهه به حالت نرمال خودم برگشتم این راها رو هم به شما پیشنهاد میکنم:
ورزش منظم(اولاش سخته من واقعن داشتم عذاب میکشیدم ولی بعدش عادت میکنین ویه جورایی معتادش میشین :دی,بهتون پیشنهاد میکنم صبحای زود برید ورزش کنید(با یکی از دوستا وآشناهاتون برید ورزش) ورزشتون هم باید اصولی و منظم باشه از شروعش که گرم کردن میشه تا آخرش که سرد کردن هستش ,ازتون خواهش میکنم به هیچ وجه ورزشتون رو کنار نزارید حتی بعد از بهبودیتون)
روشای دیگری هم هستش مثل طب سوزنی ,سنگ درمانی ,زالو درمانی ,هیپنوتیزم,انرژی درمانی ,طب سنتی (عرقیجاتو گیاه و از اینجور حرفا)و...فقط به این قرصای شیمیایی اکتفا نکنید راهای دیگه هم امتحان کنید!
نمیخوام وارد اعتقادات شخصیتون بشم ولی خوندن یک صفحه دو صفحه قرآن با معنی . صبح زود میتونه کمکتون کنه!
من خودم از موقعی که ورزش وسنگ درمانی رو به صورت منظم شروع کردم حالم خوب شد!!!
روش سنگ درمانی خیلی میتونه موثر باشه اگه طرف حس ششم قوی ای داشته باشه مثل خودم که معرکه اس!!!!!(باورش شاید یکم سخت باشه)
اگه خواستید سنگ بگیرید به صورت اویز باشه وبا سطح بدنتون در تماس باشه و اگر دید که آویزی که انداختید داره پالس منفی میده درش بیارین(خودتون به مرور زمان وقتی از سنگ استفاده میکنید متوجه میشید)در مورده کریستال ها هم مواظب باشید چون ارتعاش بالایی دارن (بیست دقیقه بیشتر با پوست بدنتون تماس نداشته باشن)
سنگهایی که به شما پیشنهاد میکنم :سیترین ,امازونیت ,عقیق قهوه ای سرخ,آبسیدان لکه برفی ,مرجان قرمز ,فیروزه دقت داشته باشید که از سنگ کسی استفاده نکنید و سنگهاتون رو هر دو هفته یک بار شارژ کنید.
اگه خواستید از این روش استفاده کنید پیشنهاد میکنم حتما این کتابها رو بخونید: كتاب سنگ درماني نوشته شوفل برگر- لاندهر, كتاب تغيير سرنوشت و درمان با استفاده از سنگهاي قيمتي و جواهرات (رنگها و كريستالها) نوشته دايا ساري چكرن، ترجمه پروين بيات مي باشد.
یا علی در پناه حق...

Mr_100_dolari
21-08-2012, 19:50
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت به شما دوست عزیزی که الان داری این و میخونی و به این بیماری دچار شدی میخواستم بهتون بگم که اصلا نگران نباشید واسه هرمشکلی و هر بیماری یه راهی خدا گذاشته که با استفاده از اراده خودت میتونی مشکلتو حل کنی .
من حدود یک سال و نیم داشتم با یک بیماری شدید افسردگی مبارزه میکردم و الان حدود دو ماهه به حالت نرمال خودم برگشتم این راها رو هم به شما پیشنهاد میکنم:
ورزش منظم(اولاش سخته من واقعن داشتم عذاب میکشیدم ولی بعدش عادت میکنین ویه جورایی معتادش میشین :دی,بهتون پیشنهاد میکنم صبحای زود برید ورزش کنید(با یکی از دوستا وآشناهاتون برید ورزش) ورزشتون هم باید اصولی و منظم باشه از شروعش که گرم کردن میشه تا آخرش که سرد کردن هستش ,ازتون خواهش میکنم به هیچ وجه ورزشتون رو کنار نزارید حتی بعد از بهبودیتون)
روشای دیگری هم هستش مثل طب سوزنی ,سنگ درمانی ,زالو درمانی ,هیپنوتیزم,انرژی درمانی ,طب سنتی (عرقیجاتو گیاه و از اینجور حرفا)و...فقط به این قرصای شیمیایی اکتفا نکنید راهای دیگه هم امتحان کنید!
نمیخوام وارد اعتقادات شخصیتون بشم ولی خوندن یک صفحه دو صفحه قرآن با معنی . صبح زود میتونه کمکتون کنه!
من خودم از موقعی که ورزش وسنگ درمانی رو به صورت منظم شروع کردم حالم خوب شد!!!
روش سنگ درمانی خیلی میتونه موثر باشه اگه طرف حس ششم قوی ای داشته باشه مثل خودم که معرکه اس!!!!!(باورش شاید یکم سخت باشه)
اگه خواستید سنگ بگیرید به صورت اویز باشه وبا سطح بدنتون در تماس باشه و اگر دید که آویزی که انداختید داره پالس منفی میده درش بیارین(خودتون به مرور زمان وقتی از سنگ استفاده میکنید متوجه میشید)در مورده کریستال ها هم مواظب باشید چون ارتعاش بالایی دارن (بیست دقیقه بیشتر با پوست بدنتون تماس نداشته باشن)
سنگهایی که به شما پیشنهاد میکنم :سیترین ,امازونیت ,عقیق قهوه ای سرخ,آبسیدان لکه برفی ,مرجان قرمز ,فیروزه دقت داشته باشید که از سنگ کسی استفاده نکنید و سنگهاتون رو هر دو هفته یک بار شارژ کنید.
اگه خواستید از این روش استفاده کنید پیشنهاد میکنم حتما این کتابها رو بخونید: كتاب سنگ درماني نوشته شوفل برگر- لاندهر, كتاب تغيير سرنوشت و درمان با استفاده از سنگهاي قيمتي و جواهرات (رنگها و كريستالها) نوشته دايا ساري چكرن، ترجمه پروين بيات مي باشد.
یا علی در پناه حق...

به نظر من که سنگ درمانی و ... همش تلقینی هستش
و استفاده از قرص اونم زیر نظر پزشک نه سرخود اونم بعد از اینکه ببینید به روانپزشک نیای هست یا نه و سایر کار ها مثل همون ورزش و ... و همچنین تغییر محیط و شرایط در بیشتر موارد میتونه تو درمان موثر باشه و (البته به نظر من روانشانسی خیلی میتونه کمک خوبی باشه که تو ایران تعطیله یا اگر باشه انقدر گرونه که نمی ارزه بعضی کتاب ها از صد تا روانشانس بهتر میتونه کمک کنه)

مهرسا1
22-08-2012, 23:02
و استفاده از قرص اونم زیر نظر پزشک نه سرخود اونم بعد از اینکه ببینید به روانپزشک نیای هست یا نه و سایر کار ها مثل همون ورزش و ... و همچنین تغییر محیط و شرایط در بیشتر موارد میتونه تو درمان موثر باشه و (البته به نظر من روانشانسی خیلی میتونه کمک خوبی باشه که تو ایران تعطیله یا اگر باشه انقدر گرونه که نمی ارزه بعضی کتاب ها از صد تا روانشانس بهتر میتونه کمک کنه)

نه دوست عزیز سنگ درمنای جواب میده در صورتی که اصلش رو پیدا کنین خیلی از سنگها هستن که باعث بهبود گردش خون و سیستم اعصاب میشن اما پیدا کردنشون خیلی مشکله

babaktsi
29-08-2012, 19:32
من گفتم شاید باورش یکم سخت باشه شما میتونی امتحانش کنی...

babaktsi
29-08-2012, 19:36
نه دوست عزیز سنگ درمنای جواب میده در صورتی که اصلش رو پیدا کنین خیلی از سنگها هستن که باعث بهبود گردش خون و سیستم اعصاب میشن اما پیدا کردنشون خیلی مشکله
بله این که سنگ تقلبی بهتون بدن وشما متوجه نشی خیلی ضد حاله از اون سنگهایی گفتم ممکنه سنگهای سیترین و فیروزرو تقلبی بدن چون قیمتی هستن ولی بقیرو فک نکنم

moslem47
29-08-2012, 23:28
خاصیت درمانی این سنگ ها توسط ائمه اطهار تایید شده.
سوال اینجاست که از کجا می شه اصلش را خرید کرد؟

babaktsi
31-08-2012, 08:18
سوال اینجاست که از کجا می شه اصلش را خرید کرد؟ من خودم جون مشهدیم ممولن از بازار رضا میرم میگیرم و یک جای دیگه هم هستش نبش بلوار بعثت(تقاطع منتظری) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem47
31-08-2012, 15:25
این سایت معتبره؟ در ضمن خواصی که برای کالایی مثل گوی گریستال گفته تایید میشه؟

depot
31-08-2012, 18:53
سنگ ها چطور شارژ میشن ؟؟؟ اداپتور دارن ؟؟

babaktsi
01-09-2012, 23:54
باحال بود :31:

babaktsi
01-09-2012, 23:56
این سایت معتبره؟ در ضمن خواصی که برای کالایی مثل گوی گریستال گفته تایید میشه؟من از گوی کریستالش استفاده نکردم وتاییدشم نمیکنم ولی کلن این سنگایی که این بابا داررو چند بار از ازش گرفتم جواب داده!تو سایتایی که سنگ میفروشن سایت شاخیه واسه خودش

babaktsi
02-09-2012, 00:01
age khasti sang begiri pishnahad mikonam avale avize kiristale quvartze dudi ro begiri unvakht be sitesh etminan peyda mikoni :8::8::8:

K1lou
02-09-2012, 05:59
با سلام
آقا این سنگ درمانی چی هست اصلا ؟ چطور انجام میشه ؟

babaktsi
02-09-2012, 20:12
با سلام
آقا این سنگ درمانی چی هست اصلا ؟ چطور انجام میشه ؟

سلام ببین به صورت کلی میگم تا متوجه بشی ولی بازم اون کتابا رو بخونی بهتر تر میگیری قضیرو (ای بوکاشو تو اینترنت هست)
کلن ما هفتا چاکرای اصلی(درگاه انرژی)و بی نهایت چاکرای فرعی داریم هرکدوم یک رنگی داره خوب حالا هرکس مشکلی واسش پیش بیاد رنگ اون قسمت بهم میریزه مثلا اونیکه مشکل کلیوی داره چاکرای یکش رنگش قهوه ای تیره میشه فک کنم اینا رو هم با استفاده از دورینای خاص و هاله بینی میتونن تشخیص بدن!حالا یک روشی که ما بتونیم این رنگو حالت عادی بدیم استفاده از سنگ هاس..
البته این روش یک روش مکمل هستش و فقط بیست سی درصد کار رو انجام میده ولی به نظر خودم برای بیماری های روحی خوب جواب میده
از سنگها پس از درمان باید به صورت انگشتر با یک نگین سایز متوسط استفاده کرد!

babaktsi
02-09-2012, 20:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B3%D9%86%DA%AF+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%D8%B1 %D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.html

babaktsi
02-09-2012, 20:22
این سایت معتبره؟ در ضمن خواصی که برای کالایی مثل گوی گریستال گفته تایید میشه؟دادا کلن اگه از گوی کریستالش خواستی استفاده کنی (یا از روشای دیگه مثل گوی)
بهتره زیر نظر یک استاد متافیزیک یا کسی که به اینجور مسایل آشناست بری(البته بازار کلاه برداری تو این مسایل خیلی زیاد هستش)

moslem47
03-09-2012, 00:09
این حدید دقیقا از چه جنسی هست /اب بهش بخوره سیاه میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انگشتر-هفت-جلاله.php

babaktsi
03-09-2012, 12:21
این حدید دقیقا از چه جنسی هست /اب بهش بخوره سیاه میشه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]انگشتر-هفت-جلاله.php ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حدید که حدیده قیمتی هم نیستش ولی اینکه آب بخوره سیاه بشه رو نمیدونم والا

مهرسا1
03-09-2012, 13:25
برای درمان افسردگی از چه سنگی باید استفاده کنیم؟

AMIR-AIRGUNNER
03-09-2012, 13:54
سوال اینجاست که از کجا می شه اصلش را خرید کرد؟
ببخشید ها ولی من تاییدیه یک پزشک متخصص رو به تاییدیه ائمه اطهار ترجیح میدم:11:

دقیقا مشخص شده که سنگ چه تاثیری بر سلول ها داره که مثلا باعث افزایش گردش خون یا کارکرد بهتر سیستم اعصاب میشه ؟
به نظر من که خرافاتی بیش نیست این ها

moslem47
03-09-2012, 13:55
برای درمان افسردگی از چه سنگی باید استفاده کنیم؟

آمتیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%B3%D8%A7%D9%86+%D8%A7%D9%81%D8%B3%D8%B1%D8%AF% D9%87+%D9%88+%D8%AE%D8%B4%D9%85%DA%AF%D9%8A%D9%86+ %D9%88+%D8%BA%D9%85%DA%AF%D9%8A%D9%86+%D8%B1%D8%A7 +%D8%A7%D8%B2+%D9%86%D8%B8%D8%B1+%D8%B1%D9%88%D8%A D%D9%89+%D9%83%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84+%D9%85%D9%8 9+%D9%83%D9%86%D8%AF%D8%9F.html

moslem47
03-09-2012, 14:04

دقیقا مشخص شده که سنگ چه تاثیری بر سلول ها داره که مثلا باعث افزایش گردش خون یا کارکرد بهتر سیستم اعصاب میشه ؟
به نظر من که خرافاتی بیش نیست این ها
هر چیزی را که پزشک تایید نکنه دلیل بر خرافی بودن نیست بلکه علم شون محدود هست .

babaktsi
03-09-2012, 15:49

به نظر من که خرافاتی بیش نیست این هاهرکی شک داره میتونه امتحانش کنه!!حاضرم باش شرط ببندم

بدشم کافیه یک سرچ تو اینترنت بکنی میفهمی که اصلن ربطی به خرافات و از اینجور حرفا نداره

babaktsi
03-09-2012, 15:54
برای درمان افسردگی از چه سنگی باید استفاده کنیم؟ سنگ زیاده ولی سنگی که خیلی من شنیدم تاثیر زیادی داره سیترین هستش البته اگه بتونید اصلش رو پیدا کنید!

AMIR-AIRGUNNER
03-09-2012, 16:58
هرکی شک داره میتونه امتحانش کنه!!حاضرم باش شرط ببندم

بدشم کافیه یک سرچ تو اینترنت بکنی میفهمی که اصلن ربطی به خرافات و از اینجور حرفا نداره
امتحان و ازمایش نداره !
هر وقت تو اروپا و امریکا یه دکتری گفت فرضا یه بیماری راه حل دارویی نداره برو سنگ درمانی کن خوب میشی ! من قبول میکنم که سنگ درمانی واقعیت داره !

babaktsi
03-09-2012, 19:39
امتحان و ازمایش نداره !
هر وقت تو اروپا و امریکا یه دکتری گفت فرضا یه بیماری راه حل دارویی نداره برو سنگ درمانی کن خوب میشی ! من قبول میکنم که سنگ درمانی واقعیت داره !باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR-AIRGUNNER
03-09-2012, 21:04
باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خب شما یه بار این لینک ها رو خوندید ؟!
تو همشون نوشته که سنگ بازالت رو گرم یا سرد کنید و فرد ماساژ دهنده بدن تون رو با این سنگ ها ماساژ میده و همانطور که علم پزشکی میگه مطمئنا این گرما یا سرما بر بدن تاثیر داره و مطمئنا درست هست . انتخاب سنگ بازالت که از گدازه های اتشفشانی بدست میاد هم شاید به خاطر دیر از دست دادن گرما و یا سرما نسبت به سایر سنگ ها باشه چون چگالیش خیلی بالاست و خیلی متراکم هست .
هیج جایی ننوشته که یه چیزی پالس منفی میده اون رو از بدنتون دور کنید یا 2 هفته یه بار سنگ تون رو شارژ کنید ! یا این سنگ ارتعاشش زیاده و غیره

babaktsi
03-09-2012, 21:43
خب شما یه بار این لینک ها رو خوندید ؟!
تو همشون نوشته که سنگ بازالت رو گرم یا سرد کنید و فرد ماساژ دهنده بدن تون رو به این این سنگ ها ماساژ میده و همانطور که علم پزشکی میگه مطمئنا این گرما یا سرما بر بدن تاثیر داره و مطمئنا درست هست . انتخاب سنگ بازالت که از گدازه های اتشفشانی بدست میاد هم شاید به خاطر دیر از دست دادن گرما و یا سرما نسبت به سایر سنگ ها باشه چون چگالیش خیلی بالاست و خیلی متراکم هست .
هیج جایی ننوشته که یه چیزی پالس منفی میده اون رو از بدنتون دور کنید یا 2 هفته یه بار سنگ تون رو شارژ کنید ! یا این سنگ ارتعاشش زیاده و غیرهببخشید اشتباه مطالبو فرستادم الان زدم تو گوگل ترنسلیت... منظورم این بود که این سنگ درمانی و این حرفا خرافات نیست و ربطی به ائمه اطهار و اینا نداره قدمت هفت هشت هزار ساله داره!تو گوگلم شما یه سرچ ساده به انگلیسی بکنی مطالب از سنگا میاد
سنگ های کریستال ارتعاش بالایی دارن منبعشم همون کتابایی که گفتم ولی دو هفته یه بار و پالس منفی رو بر اساس تجربه شخصیم گفتم

babaktsi
03-09-2012, 22:19
سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javaheribina
14-11-2012, 11:46
سلام
این سایت هم جواهرات زیبایی داره، همینطور سنگ آمتیست که آرامش دهنده هستش:

مهرسا1
14-11-2012, 15:16
من یه سنگ درخشان میخوام که شبا بدرخشه میخوام باهاش گردنبند درست کنم اگه طبی هم باشه که چه بهتر

babaktsi
18-11-2012, 05:45
من یه سنگ درخشان میخوام که شبا بدرخشه میخوام باهاش گردنبند درست کنم اگه طبی هم باشه که چه بهترمن نشنیدم تا حالا میتونی از متخصصینشون سوال کنی سایتاشونو تو همین تاپیک زدم چند تاشونو

مهرسا1
19-11-2012, 12:23
من نشنیدم تا حالا میتونی از متخصصینشون سوال کنی سایتاشونو تو همین تاپیک زدم چند تاشونو
ولی فک کنم باشه همچین چیزی

sara13111
23-07-2019, 13:55
سلام بزرگوار ممون بابت لطقتون و در اختیار گذاشتن اطلاعات و تحربتون در خصوص سنگ درمانی. این پست قدیمی هست و امیدوارم هنوز پاسخ بدید چون به بلاگتون هم سر زدم و پیغام دادم خدمتتون. اخیرا موسسه ای بنام انجمن سنگ درمانی ایران تاسیس شده و کانال هم داره و محصولات مختلف رو با نسخه ارسال میکنن که من هم بعد از انجام تست آنلاین
مزاج و چاکراها برام گردنبندی از سیترین کریستال سنگ و کوارتز صورتی ارسال شد ولی دقیق نگفتن
چه قدر در روز میتونم استفاده کنم. من حس کردم برام خیلی قویه و خیلی نتیجه نگرفتم بعد چند روز استفاده و حتی مراقبه ی شبانه ای هم تجویز شده بود که کمی سرم حس گرمی و سنگینی میکرد . باهاشون که تماس گرفتم گفتن مراقبه رو فعلا انچام ندید و فقط از گردنبند استفاده کنین. اما من بعد از خوندن بلاگ شما سنگها رو سوا کردم و 3 گردنبند مجزا ساختم. الان سوالم اینه چطور ازشون بهتری بهره رو برای درمان افسردکی میشه برد و همینطور برای انرزی زیاد. خیلیی ممونمم:n16: