PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا آمدن ویندوز

mohammadmother
21-08-2012, 16:45
سلام وقتی که کامپیوتر رو روشن می کنم سیستم بالا نمیاد و وقتی که صفحه انتخاب ویندوز میاد قبل از اینکه سیستم بالا بیاد رستارت می شه خواستم دویاره ویندوز رو که XP هست نصب کنم وقتی سی دی رو گذاشتم به محض اینکه فایل ها لود می شن و صفحه ی آبی میاد دوباره رستارت می شه از چند روز قبل هم یه بوق های عجیب غریبی هم از کیس میومد بیرون که وقتی رم رو در آوردم و جاش تغییر دادم درست شده بود
الان نمی دونم مشکل از کجاست اگه می شه راهنماییم کنید
با تشکر

jafarian
21-08-2012, 22:10
شما اگر سه تا بوق ممتعد از داخل کیس شنیده باشین این مشکل شما مربوط به رم یا که اسلات حافظه مادربورد میشه برنامه memtest86 از لینک پایین دانلود بعدشم اجرا کنید این برنامه رو قبلش فلش خودتون به سیستم اتصال بدین بعد این برنامه رو روی فلش بوت کنید از طریق بوت فلش بالا بیاین رمهای خودتون بزارین اسکن بشن که اگر ارورداشته باشه توسط این برنامه نمایش داده میشه اگر غیر ازاین بود مشکلتون مربوط به مادربورد میشه که اون به سخت افزار مربوطه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadmother
22-08-2012, 12:58
لینک خراب بود
لینک صحیح
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadmother
22-08-2012, 21:00
پسوندش ISO هست باید چی کار کنم تا رو فلش بوت کنم؟

hossein_gorgan
22-08-2012, 21:03
ممکنه از cpu هم باشه.اون رو هم چک کن.مخصوصا فن رو.چون اگه خوب کار نکنه فن.اونوقت سیستم اتوماتیک ری استارت میده به دلیل گرمای بالا

mohammadmother
23-08-2012, 00:26
ممکنه از cpu هم باشه.اون رو هم چک کن.مخصوصا فن رو.چون اگه خوب کار نکنه فن.اونوقت سیستم اتوماتیک ری استارت میده به دلیل گرمای بالا

قبل از اینکه ویندوز بالا بیاد رستارت می شه و ربطی به گرمای cpu و فن نداره

jafarian
23-08-2012, 07:25
پسوندش ISO هست باید چی کار کنم تا رو فلش بوت کنم؟

اون لینکی که من قراردادم درست بود مشکلی نداشت فقط شما باید برنامه رو اجرا میکردین روی فلش بوت میکردین از اون طریق رمهای سیستم چک میکردین و اما برای این یکی فایلی که گرفتین بایدفایل iso رو روی سیدی رایت کنید بعدش بصورت بوت بالا بیاین رمهای سیستم چک کنید درضمن به اون صدای بوقی که من اشاره کردم شما هم به اونصورت دریافت میکردین ؟

mohammadmother
24-08-2012, 13:44
اون لینکی که من قراردادم درست بود مشکلی نداشت فقط شما باید برنامه رو اجرا میکردین روی فلش بوت میکردین از اون طریق رمهای سیستم چک میکردین و اما برای این یکی فایلی که گرفتین بایدفایل iso رو روی سیدی رایت کنید بعدش بصورت بوت بالا بیاین رمهای سیستم چک کنید درضمن به اون صدای بوقی که من اشاره کردم شما هم به اونصورت دریافت میکردین ؟

درسته لینک مشکل نداشت اون بوقی که شما گفتید دیگه نمی یاد مشکل من با رستارت شدن سیستم هست

mohammadmother
24-08-2012, 23:38
مشکلم حل شد رم رو در اوردم و دوباره گذاشتم سرجاش درست شد