PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی گیرنده دیجیتال Full HD ایکس ویژن مدل 353

alilosting
21-08-2012, 16:12
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن XVision XDVB-353 دارای کیفیت تصویر Full HD ، خروجی HDMI ، نرم افزار قابل ارتقا با USB ، قابلیت ضبط برنامه ها بر روی فلش مموری USB ، ضبط یك كانال و تماشای كانال دیگر و پشتیبانی از چند فرمت صدا و زیر نویس چند زبانه و مجهز به ماشین زمان می باشد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ادامه مشخصات دستگاه را مشاهده می کنید:

كیفیت تصویر FULL HD
دارای خروجی HDMI
دارای قابلیت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروی فلش مموری USB یا هارد اکسترنال
قابلیت نمایش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG
قابلیت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC
قابلیت پخش تصویر با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv, mkv,divx, avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob
ماشین زمان
قابلیت ضبط یك كانال و تماشای كانال دیگر
نرم افزار قابل ارتقا با USB و یا از طریق دریافت از آنتن (OTA)
نمایشگر شماره کانال یا ساعت
قابلیت اجرای بازی های تعریف شده دستگاه

منبع : وبلاگ مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir_t6262
21-08-2012, 16:18
قیمتش هم انگار 89 هزارتومان است.

alilosting
22-08-2012, 15:22
قیمتش بین 77 تا 80 هزار تومن هست .

hsn
03-09-2012, 21:28
من 2 تا ازینا گرفتم هرکدوم 89 تومن قیمت شرکتی
اگه سوالی بود در خذمتم
در خصوص کیقیت هم باید بگم هیچ فرقی با مدل های قبلیش نداره فقط مثل اینکه فول اچ دی شذه.

nancy joon
04-09-2012, 01:56
من 2 تا ازینا گرفتم هرکدوم 89 تومن قیمت شرکتی
اگه سوالی بود در خذمتم
در خصوص کیقیت هم باید بگم هیچ فرقی با مدل های قبلیش نداره فقط مثل اینکه فول اچ دی شذه.

با سلام به شما
این دستگاه 353 با مدل قبلیش 343 از نظر منو ها و کارایی چقدر فرق داره ؟ آیا همون نرم افزار استفاده شده یا نه فرق میکنه کلا منوهاش و نحوه کانال عوض کردنش و قدرت سیگنالش ؟
با تشکر

alilosting
04-09-2012, 13:20
با سلام به شما
این دستگاه 353 با مدل قبلیش 343 از نظر منو ها و کارایی چقدر فرق داره ؟ آیا همون نرم افزار استفاده شده یا نه فرق میکنه کلا منوهاش و نحوه کانال عوض کردنش و قدرت سیگنالش ؟
با تشکر
ببین من با هردوشون کار کردم . منوهاشون یکیه . البته منوها با مدل 103 فرق داره . ولی از نظر کارایی 353 قوی تر از 343 هست چون برد قوی تری داه . مثلا" اگه دو تای این دستگاهها 1 آنتن داشته باشن مطمئنا" 353 سیگنال قوی تری داره و بهتر میگیره کانالها رو . ضمن اینکه 353 فول اچ دی هست ولی مدل 343 کیفیت تصویر hd پخش میکنه .

amir_t6262
04-09-2012, 20:35
از نظر امکانات پخش فیلم و ... چی؟
با هم فرق دارند؟

amir_t6262
04-09-2012, 20:42
با هم فرق دارند؟

nancy joon
05-09-2012, 01:21
با هم فرق دارند؟

دوست عزیز امکانش هست براتون که یک عکس از منو و موقع تعویض کانال بزاری ؟

moj63
06-09-2012, 13:58
دوست عزیز این فایل ها رو میتونه اجرا کنه :

به کیفت صداش دقت کن.

alilosting
08-09-2012, 11:10
با هم فرق دارند؟
بله فرق میکنن چون مدل 353 کیفیت تصویر full hd پخش میکنه ولی مدل 343 کیفیت تصویر hd پخش میکنه .

از نظر پخش فرمتهای usb هم یکم متفاوتن .

مدل 343 :

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp,mkv,divx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), avi, dat, mpg, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

مدل 353:

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC

قابليت پخش تصوير با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv, mkv,divx ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob

tehran57
21-09-2012, 19:51
با سلام
من میخوام گیرنده بخرم نمی دوم ایکس ویژن 353 بهتره یا ester t-15

alilosting
22-09-2012, 15:32
با سلام
xvision بگیر چون خدمات پس از فروش خوبی داره و مرتب آپدیت جدید ارائه میده . مدل 353 بالاترین مدلش هست و مشخصات خوبی داره .

saeed afshar
23-09-2012, 16:54
دو هفته پیش مدل 353 رو با قیمت 89 تومن خریدم . باید اعتراف کنم آنتن دهیش واقعا" خوبه . فعلا" که از خریدم خیلی راضیم . به نظر من که الان بازار dvbt دست xvision هست چون خدمات معتبرتری نسبت به برندهای موجود داره .

HWT
12-11-2012, 13:46
گیرنده انصافا خیلی خوبیه . منتها قیمتش یه نمه بالا رفته رو اعصابه :دی

saeed afshar
13-11-2012, 11:25
گیرنده انصافا خیلی خوبیه . منتها قیمتش یه نمه بالا رفته رو اعصابه :دی

الان قیمت همه چیز همینطور شده ... دیگه حتی سمت قطعات کامیپوتری و لوازم صوتی تصویری نمیشه رفت ...

M.T.P
25-11-2012, 02:22
دوستان من این دستگاه رو چند روز پیش گرفتم

باید بگم هیچ مشکلی نداره
البته من خیلی نسبت به دستگاه حساسم و باید بگم تا حالا مشکلی ازش ندیدم

یه 20 تایی فایل تصویری mkx ریختم توش همه رو پخش کرد
فیلم آواتار بصورت mkv فول اچ دی 1920x1080p ریختم رو فلش با حجم 11 گیگ (البته فلش رو فرمت NTFS کردم) بدون داغ کردن 12 ساعت
همه فیلم ها رو دیدم.

کیفیت منوها عالیه
گیرندگی عالیه

خلاصه حرف نداره بگیرید پشیمون نمیشید.

همساده
26-11-2012, 16:41
گیرنده دیجیتال ایکس ویژن XVision XDVB-353 دارای کیفیت تصویر Full HD ، خروجی HDMI ، نرم افزار قابل ارتقا با USB ، قابلیت ضبط برنامه ها بر روی فلش مموری USB ، ضبط یك كانال و تماشای كانال دیگر و پشتیبانی از چند فرمت صدا و زیر نویس چند زبانه و مجهز به ماشین زمان می باشد .

در ادامه مشخصات دستگاه را مشاهده می کنید:

كیفیت تصویر FULL HD
دارای خروجی HDMI
دارای قابلیت PVRبا USB2.0-ضبط برنامه ها برروی فلش مموری USB یا هارد اکسترنال
قابلیت نمایش عكس با فرمت : JPG,BMP,PNG
قابلیت پخش صدا با فرمت: WMA,OGG,MP3,AAC
قابلیت پخش تصویر با فرمت : 3gp, mp4, mov, flv, mkv,divx, avi, dat, mpeg, ts, trp, tp, m2ts, vob
ماشین زمان
قابلیت ضبط یك كانال و تماشای كانال دیگر
نرم افزار قابل ارتقا با USB و یا از طریق دریافت از آنتن (OTA)
نمایشگر شماره کانال یا ساعت
قابلیت اجرای بازی های تعریف شده دستگاه

منبع : وبلاگ مادیران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان از خواب ناز بهاری بدیار بشید
قیمت هم الان 114 تومنه
گفتم که همه له له بشیم با هم

همساده
26-11-2012, 16:42
با سلام

353
کیفیتش بالاست ولی قیمتش هم بالاست ماشالا
ولی خوب هر قدر پول بدی آش می خوری دیگه

wichidika
03-12-2012, 10:49
بیشتر از 80 هزارتومن نمی ارزه:sq_15:

NewDesigner
09-12-2012, 15:55
بیشتر از 80 هزارتومن نمی ارزه:sq_15:
الان گیرنده های متفرقه و ناشناس بازار هم 80 تومن نیستن چه برسه به ایکس ویژن که بازار dvbt دستشه و مسلما" کیفیت قطعاتش متفاوته .

شهرام11
14-12-2012, 16:03
من خریدم ولی راضیم نکرد -قیمت 114000بعد از یکروز 90فروختم

زیرنویسهافقط srtرا ساپورت میکرد وبا تنظیم قلم درشت باز انقدر ریز بود که نمیشد خواند --قبلا مارشال 884aداشتم که هم پخش زیرنویسش عالی بود وهم هارد یک ترابایتی را بسیار سریع باز میکرد و......
از لحاظ قدرت استفاده از هارد اکسترنال بسیار قوی بود ولی این 353باید به خاطر هنگ زیاد هی دستگاه را خاموش وروشن بکنید

HWT
15-12-2012, 15:18
من خریدم ولی راضیم نکرد -قیمت 114000بعد از یکروز 90فروختم

زیرنویسهافقط srtرا ساپورت میکرد وبا تنظیم قلم درشت باز انقدر ریز بود که نمیشد خواند --قبلا مارشال 884aداشتم که هم پخش زیرنویسش عالی بود وهم هارد یک ترابایتی را بسیار سریع باز میکرد و......
از لحاظ قدرت استفاده از هارد اکسترنال بسیار قوی بود ولی این 353باید به خاطر هنگ زیاد هی دستگاه را خاموش وروشن بکنید

خدایی دیگه اینقدر مشکلات نداره ها . :n01:

شهرام11
15-12-2012, 20:06
خدایی دیگه اینقدر مشکلات نداره ها . :n01:

دوست عزیز بنده تبلیغ کالای دیگر را نمیکنم وذینفع نیستم --در رابطه با کانالهای دیجیتال خیلی بهتر از مارشال میباشد ولی بنده از این سرویسش استفاده نمیکنم وفقط هارد به دستگاه وصل میکنم

دیروز پول ریختم وانلاین دستگاه زیر را خریدم -دستم که رسید معایب ومحاسنش را خواهم نوشت

wichidika
18-12-2012, 09:42
کلاً تبلیغات زیادش در وب و روزنامه نشان میده که آش دهنسوزی نیست:n08:

arashsard
31-01-2013, 14:51
آقا من از صبح تا حالا گیرنده دیجیتالم هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه... آنتنم هم وصل میکنم پشت تی وی مشکلی نداره و شیگنال داره... نمیدونم چه مرگش شدم... منو و همه چی اوکی هست اما هیچ کانالی نمیگیره... شیراز هستم... نمیدونم چی کار کنم :n14:

Ghaioom
31-01-2013, 15:09
آقا من از صبح تا حالا گیرنده دیجیتالم هیچ کانالی رو پیدا نمیکنه... آنتنم هم وصل میکنم پشت تی وی مشکلی نداره و شیگنال داره... نمیدونم چه مرگش شدم... منو و همه چی اوکی هست اما هیچ کانالی نمیگیره... شیراز هستم... نمیدونم چی کار کنم :n14:

شاید از صدا سیما باشه.
شما ببین اگه دستگاه دیگه تو آشنایان یا همسایتون بود ببینید مال اونا کار میکنه یا نه.

در ضمن انتن رو در جهات مختلف چرخونده وجستجو کنید ببینید چی میشه.
اگه نشد ببرین گارانتی اگه داشت.

hamid_IT63
18-02-2013, 16:48
آپدیت جدید دستگاه گیرنده دیجیتال ایکس ویژن مدل 353 اومده .

وبلاگ مادیران : کاربرانی که گیرنده 353 داشته و گاهی دستگاه آنها هنگ می کند و گاها 4 خط تیره بر روی LCD نمایش داده می شود می توانند از آپدیت زیر استفاده کنند .
لینک آپدیت :

mafia00
09-03-2013, 12:43
سلام
اقا من میخوام X.Vision 353 بگیرم
در ضمن یه هارد 1 ترا اکسترنال بهش وصل کنم هنگ نمیکنه ؟؟
راستی کوچکی زیرنویسش با اپدیت جدید درست میشه ؟؟
دوستانی که دارند راهنمایی کنند ؟؟ یا چیز بهتر بخرم
ممنون

ARAM44
17-03-2013, 22:45
سلام

امروز صبح من یک دستگاه X.Vision 353 گرفتم . ظاهرا دستگاه خوبی به نظر میرسه .سرعت مرور کانالها خیلی خوبه .کانالهارو با یه مکث جزئی باز میکنه . داغ هم نمیکنه فقط باید روکش سلفونش برداشته بشه .فقط یه چند مورد هست که اگه دوستان درموردش اطلاعاتی دارند مارو هم در جریان قرار بدهند

1. موقع تعویض کانال نمایش نام کانال با تاریخ بعد از 4 ثانیه از بین میره . داخل منوش هم گزینه ای برای کاهش زمان نمایشش و یا حذفش نیافتم

2. در مورد تنظیم زمان برای ریکورد یک برنامه هم فعلا قسمت تنظیمش رو کشف نکردم که خودش سر ساعت معین برنامه رو ظبط کنه و بعدش خاموش بشه :n02:

3. مورد سوم هم راجع به remove کردن فلش مموری هست گزینه ای برای remove فلش نیافتم

4. مورد چهارم هم اینه که اگه بخواهیم دو تا کانال رو که هم فرکانسه رو ظبط کنیم چه طوری عمل کنیم به طوری که به هر دو تاش تایمهای مختلف بدیم . مثلا یکی رو نیم ساعت سیو کنه و دیگری رو یک ساعت .

5.پنجمین مورد در واقع مشکلی نیست فقط دوستان در باره ریزه کاریهای این دستگاه و یا تنظیمات پیشرفته مطلبی دم دست دارند ما رو هم بی نصیب نگذارند .

با تشکر از همه دوستان و اساتید :n16:

amir 777
18-03-2013, 09:47
بچه ها من یه مشکلی با این گیرنده دارم با این که قدرتش 100 و کیفیتش 92 هست اما بعضی وقتی یه تیک میخوره و رنگاش قاطی میشه برا شما هم همین طوره؟

ARAM44
18-03-2013, 22:39
بچه ها من یه مشکلی با این گیرنده دارم با این که قدرتش 100 و کیفیتش 92 هست اما بعضی وقتی یه تیک میخوره و رنگاش قاطی میشه برا شما هم همین طوره؟

این اشکال از پخش و فرستنده هست .من همین مشکل رو توی تلوزیون ال ای دی سامسونگ هم دیدم .تصویر بعضی وقتها تاب میخوره. مثل اینکه فعلا سیستم دارای اشکال در پخش هست شاید به تدریج رفعش کنند