PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه برنامه واسه پاک کردن ویروس jefoo

Diego
20-07-2006, 01:05
سلام بچه ها.اقا به غیر از انتی ویروس های پر حجم مثل norton 2005/6, nod32 و غیره...هیچ ابزار کم حجمی نیست که این اشغالو از بین ببره؟

Devil Lord
20-07-2006, 01:41
عزیز NOD32 که حجمی نداره 8 مگ بیشتر نیست
jefoo نه Jeefo
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این هم Removable :

FX64 Dual Core
20-07-2006, 01:53
با سلام

با ســــلام ..

اين فايل رو بعد از دانلود از حالت فشرده خارج كنيد سپس بر روي فايل اجرايي كليك دو ضرب كنيد .. البته نميشه اسمش رو پچ گذاشت بلكه به دنبال فايل هاي الوده ميگرده ...

حجم حدود 76 كيلو بايت ...
با کمی جستجو به نتیجه خواهید رسید

jack_panosyan
20-07-2006, 03:03
سلام بچه ها.اقا به غیر از انتی ویروس های پر حجم مثل norton 2005/6, nod32 و غیره...هیچ ابزار کم حجمی نیست که این اشغالو از بین ببره؟
دوست عزیز بهترین انتی ویروس به نظر من KASPERSKY هستش حجم برنامه 14 مگ.دومین انتی ویروس بعد از BITDIFFENDER از لحاظ ردهبندی کیفیت و امنیت .الان ادرس سایتشو ندارم ولی همه انتی ویروس هارو مقایسه کرده بود با هم.

AK1
20-07-2006, 09:33
با سلام اينم يه برانامه كم حجم مخصوص jefoo32 آشغال :evil:
مي دونم چي ميكشي ؟!#@ :blink:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته معرفي شده بود قبلا :puke:

Diego
21-07-2006, 16:08
jefoo نه Jeefo

حق کاملا با شماست.اشتباه لپی بود.اسم تاپیک رو عوض کردم.(علت این بود که من اسمشو خیلی وقت پیش توی مجله خوندم ,دقیق یادم نبود)

با سلام

با کمی جستجو به نتیجه خواهید رسید
حق کاملا با شماست.من کمی اماتور بازی در اوردم.(بعد از ایجاد تاپیک یادم افتاد سرچ کنم.

با سلام اينم يه برانامه كم حجم مخصوص jefoo32 آشغال :evil:
مي دونم چي ميكشي ؟!#@ :blink:
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
البته معرفي شده بود قبلا :puke:
ما باهم همدردیم ;)