PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برایه اپدیت بایوس

AMNA
21-08-2012, 13:11
سلام از بین چهار ورژن کدومو برا اپدیت انتخاب کنم؟////؟؟؟؟fa fb fc fd

EXTREME
21-08-2012, 22:54
سلام از بین چهار ورژن کدومو برا اپدیت انتخاب کنم؟////؟؟؟؟fa fb fc fd

مدل مینتون چی بود ؟

AMNA
22-08-2012, 09:27
مدل مینتون چی بود ؟
سلام مدل مینم giga  945 pl s-3

EXTREME
22-08-2012, 09:29
ورژن f6 که جدیدتره دانلود کنید از سرور آسیا هم دانلود کنید

AMNA
22-08-2012, 09:55
ورژن f6 که جدیدتره دانلود کنید از سرور آسیا هم دانلود کنید

تو سایت گیگا بایت که میرم همش چهارورژن هست  این ورژن f6کجاس لطف کنین ادرس لینکشو بهم بدین ممنون میشم شاید با اپدیتش رمم از 3.25 بیاد رویه 4 گیگ بازم ممنون.fa  fb fc fd

EXTREME
22-08-2012, 10:05
تو سایت گیگا بایت که میرم همش چهارورژن هست این ورژن f6کجاس لطف کنین ادرس لینکشو بهم بدین ممنون میشم شاید با اپدیتش رمم از 3.25 بیاد رویه 4 گیگ بازم ممنون.fa fb fc fd

من تو اون تاپیک ازتون پرسیدم بایوس رو آپدیت کنید و شما میگفتین آخرین ورژن است ولی مثل اینکه آپدیت نکردین از اینجا باید دانلود کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ورژن فعلی بایوس مین رو میتونید با نرم افزار cpu-z در تب مینبورد ببینید

AMNA
22-08-2012, 11:04
اون اف 6 رو دانلود کردم موقع اپدیت پیغام ارور ایدی چک بایوس رو داد اپدیت نشد علتش چیه نمیدونم. بعد اون ورژن اپدیتو که من قبلا دانلود کرده بودم و روش ریخته بودم دقیقا با تاریخ این اف 6 یکیه هر دو تاشون 28 ماه پنج سال 2007 هستن.پس بنظرم نیازی به اپدیت نباشه درسته؟یا نه اشتباه میکنم؟من اون دانلودو از سایت فارسی گیگا بایت گرفتم .

EXTREME
22-08-2012, 11:09
اون اف 6 رو دانلود کردم موقع اپدیت پیغام ارور ایدی چک بایوس رو داد اپدیت نشد علتش چیه نمیدونم. بعد اون ورژن اپدیتو که من قبلا دانلود کرده بودم و روش ریخته بودم دقیقا با تاریخ این اف 6 یکیه هر دو تاشون 28 ماه پنج سال 2007 هستن.پس بنظرم نیازی به اپدیت نباشه درسته؟یا نه اشتباه میکنم؟من اون دانلودو از سایت فارسی گیگا بایت گرفتم .

از این سایتی که لینک دادم بگیرید f6 رو ببینید آپدیت میشه یا نه
قبل از آپدیت آنتی ویروس و فایروال سیستم رو خاموش کنید

AMNA
22-08-2012, 11:10
جالبه که همین نرم افزار سی پیو زد مقدار رم منو 4 گیگ نشون میده.ولی خوده ویندوز 3.25 گیگ نشون میده. بعد گرافیکمم که ان ویدیا جی تی 520 دو گیگ هستش. ویندوز 64 بیتی هم نصب کردم بازم همین مقدار 3.25 گیگ نشون میده. تو سایت گیگیا هم که نوشته این مادر برد حداقل 4 گیگو ساپورت میکنه. رم هارو هم تک تک امتحان کردم سالم بودن. ولی باسشون 800 هست ولی مین برد تا 533 رو ساپورت میکنه خلاصه نمیدونم چرا 4 گیگ نشون نمیده.

AMNA
22-08-2012, 11:12
از همون لینک که دادین از اسیا دانلود کردم انتی ویروس هم رو سیستم نصب نیست ولی فایر والم اینبار خاموش میکنم ببینم اپدیت میشه یا نه

از این سایتی که لینک دادم بگیرید f6 رو ببینید آپدیت میشه یا نه
قبل از آپدیت آنتی ویروس و فایروال سیستم رو خاموش کنید

EXTREME
22-08-2012, 11:14
جالبه که همین نرم افزار سی پیو زد مقدار رم منو 4 گیگ نشون میده.ولی خوده ویندوز 3.25 گیگ نشون میده. بعد گرافیکمم که ان ویدیا جی تی 520 دو گیگ هستش. ویندوز 64 بیتی هم نصب کردم بازم همین مقدار 3.25 گیگ نشون میده. تو سایت گیگیا هم که نوشته این مادر برد حداقل 4 گیگو ساپورت میکنه. رم هارو هم تک تک امتحان کردم سالم بودن. ولی باسشون 800 هست ولی مین برد تا 533 رو ساپورت میکنه خلاصه نمیدونم چرا 4 گیگ نشون نمیده.

شما همه موارد رو تست کردین از جمله ویندوز - رم هارو تک تک همرو تست کردین رو همه اسلات ها و درست بوده - چینش رم هارو عوض کردین مشکل حل نشده - مین هم که این حجم رو ساپورت میکنه گرافیک آنبورد یا توربو کش هم که ندارین فقط میمونه بایوس

cpu-z حجم رو درست نشون میده مهم ویندوز است که نشون میده چقدر از رم داره استفاده میشه
برای آپدیت بایوس از نرم افزار bios@ آخرین ورژنش استفاده کنید

AMNA
22-08-2012, 11:20
نه بازم همون ارور چک ایدی بایوس رو داد!!!!!

EXTREME
22-08-2012, 11:25
نه بازم همون ارور چک ایدی بایوس رو داد!!!!!

فلاپی داریو داری؟
با q-flash هم همینطوره ؟
با سرور چین هم تست کردی؟

AMNA
22-08-2012, 11:27
شما همه موارد رو تست کردین از جمله ویندوز - رم هارو تک تک همرو تست کردین رو همه اسلات ها و درست بوده - چینش رم هارو عوض کردین مشکل حل نشده - مین هم که این حجم رو ساپورت میکنه گرافیک آنبورد یا توربو کش هم که ندارین فقط میمونه بایوس cpu-z حجم رو درست نشون میده مهم ویندوز است که نشون میده چقدر از رم داره استفاده میشه برای آپدیت بایوس از نرم افزار bios@ آخرین ورژنش استفاده کنیدوالا کل مواردو امتحان کردم. فقط میمونه همین اپدیت بایوس که وقتی تاریخ اپدیتش با تاریخ اپدیت این اف 6 یکیه پس چه نیازی هست با همین اف 6 اپدیت کنم؟ایا نیاز هست؟؟؟وقتی تاریخ دو تاشون یکیه خوب پس اپدیته دیگه درسته؟ولی جریان چیه که 3.25 گیگ رمو نشون میده معلوم نیست چرا. بعد با کیو 8 خود بایوس اپدیت میکنم.

AMNA
22-08-2012, 11:30
منظورم کیو فلش بود نه هشت.. بله از طریق فلاپی اپدیت میکنم. نه سرور چین رو امتحان نکردم برم اونم امتحان کنم شاید از طریق اون اپدیت شد.

EXTREME
22-08-2012, 11:31
والا کل مواردو امتحان کردم. فقط میمونه همین اپدیت بایوس که وقتی تاریخ اپدیتش با تاریخ اپدیت این اف 6 یکیه پس چه نیازی هست با همین اف 6 اپدیت کنم؟ایا نیاز هست؟؟؟وقتی تاریخ دو تاشون یکیه خوب پس اپدیته دیگه درسته؟ولی جریان چیه که 3.25 گیگ رمو نشون میده معلوم نیست چرا. بعد با کیو 8 خود بایوس اپدیت میکنم.

من گفتم هردورمورد رو تست کردین هم bios@ هم q-flash
چون یک تاریخ اومده که نمیشه بگیم آپدیته توضیحات ورژن هاشو بخونید

AMNA
22-08-2012, 11:56
سرور چین هم امتحان کردم دقیقا همین خطا رو میده فقط کیو فلشو امتحان کردم او نیکی روشو بلد نیستم چطوریه اگه لطف کنین لینک دانلود نرم افزارشو بذارین ممنون میشم اونم امتحان کنم شاید مشکلم حل شد.

AMNA
22-08-2012, 12:18
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ا از طریق این ادرس دانلوود کنم اپدیتمو مساله ای نیست؟//

AMNA
22-08-2012, 12:36
فهمیم مشکل چیه اون ادرسی که شما دادین برایه همین مدل اما rev1هستشدر حالی که مدل مین من rev3هست رفتم fd رو دانلود کردم اپدیت شد ولی مشکل رم همچنان هست .

AMNA
22-08-2012, 19:12
رم هارو دوباره در میارم یه امتحان دیگه میکنم تک تک برایه اخرین بار.فقط سئوالی که دارم  اینه که این دو تا رم دو گیگی رو بهتره بذارم تو چه اسلت هایی؟اسلت همرنگ؟ یه بار دیگه امتحان کردم. جالب اونجاس بیشترین حجمو زمانی نشون میده که تو اسلت همرنگ قرمز باشن. چهار اسلت داره دو تا ققرمزه دو تا هم یه رنگه دیگهس.

EXTREME
22-08-2012, 19:30
رم هارو دوباره در میارم یه امتحان دیگه میکنم تک تک برایه اخرین بار.فقط سئوالی که دارم اینه که این دو تا رم دو گیگی رو بهتره بذارم تو چه اسلت هایی؟اسلت همرنگ؟ یه بار دیگه امتحان کردم. جالب اونجاس بیشترین حجمو زمانی نشون میده که تو اسلت همرنگ قرمز باشن. چهار اسلت داره دو تا ققرمزه دو تا هم یه رنگه دیگهس.

اگه رم ها تک تک رو همه اسلات ها تست شده و مشکلی نداشته چینش رم ها رو عوض کنید
اگه دو تارم رو دو تا رنگ مشابه است رو تا رم رو رو دور رنگ غیر مشابه یعنی حالت single هم تست کنید و در این حالت جاهاشون رو عوض کنید ببینید چی میشه

AMNA
23-08-2012, 11:27
سللام رم هارو تک تک امتحان کردم مشکل نداشت. بعد هر چینشی که بود تغییر دادم فقط تو حالت دول چنل یعنی رم ها تو اسلت هایه همرنگ باشن بیشترین مقداره رمو نشون داد که همون 3.25 گیگ هستش. ممنون از زحمتتون انگار مشکل از چینش رم ها نیست اپدیت هم که شده بایوس. گرافیکمم که جیفورسه جی تی 520 هست که دو گیگه و توربو کش هم که نیست.رو ویندوز 64 بیتی هفت هم امتحان کردم همون 3.25 رو نشون میده.حالا مشکل چیه معلوم نیست!!!!!