PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درایور vaio

shafagh1991
21-08-2012, 12:42
درایورای VGN_CS33G برای windows 7 رو پیدا نمیکنم :41:
یعنی از چندجا دانلود کردم ... ولی درست کار نمیکنه :44:

shafagh1991
21-08-2012, 12:57
baraye modele VGN_CS33G midunid az koja bayad drivera ro begiram??? albate badaz nasbe windows 7 wirless ro khodesh peyda kard. ehtiaji has bazam baraye wireless driveri dl konam??? baraye un ghesmati ke balaye keyboard has va baraye kamo ziad kardane volume has drivere khassi has? badaz tavize win dg un ghesmat kar nemikone!!! windows orginalesh vista bude. amma mikham 7 berizam. rahnamaeem konin lotfan

Farshid72
21-08-2012, 18:44
دوسته عزیز حوصله خوندن متن انگلیسوتو نداشتم ! لطفا فارسی تایپ کنید !!!!
در مورد درایور ها هم باید بم شما وارد سایت سونی بشید بعد از اونجا توی سرچ مدل لپ تاپ خودتونو وارد کنید و وارد صحفه مورد نظر بشید و از قسمت دانلود هر درایوری که خواستید رو میتونید دانلود کنید

shafagh1991
21-08-2012, 20:25
من درایورا رو از سایت سونی هم دانلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی اکثرش نتیجه ی خاصی نداشت. حتی یکیش که الان نمیدونم کدومه کلا باعث شد تاچ پدم قاطی کنه. سرعتش زیاد شده بود و با حرکت دادن انگشتم روی تاچ پد هر جا دلش میخواست کلیک میکرد یا وقتی من میخواستم کلیک کنم و ضربه میزدم چپ کلیک میکرد. با ری استارت کردن درست میشد اما باز اتفاق میافتاد.
ویندوز اورجینالم ویستا بوده . وقتی 7 میریزم وایرلس رو خودش میشناسه. لازمه که بازم وایرلس رو نصب کنم؟
و اون قسمتی که بالای کیبرده برای کمو زیاد کردن ولوم دیگه کار نمیکنه لازمه درایوری برلش نصب شه؟ اسمشو میدونین؟

shafagh1991
21-08-2012, 20:31
بعضی هاشون رو هم وقتی که اجرا میکنم cmd باز میشه و هیچ اتفاقی هم نمیفته. بعد چند لحظه هم بسته میشن

Farshid72
22-08-2012, 11:59
دوسته عزيز شما درايور ها رو براي ويندوز خودتون دانلود ميكنيد ؟
شما ويندوز رو كه نصب كنيد ويندوز يه درايور پيش فرض داره كه براي بهره بردن هرچه بهتر از اون سخت افزار بهتره درايورهاي مربوطه نصب بشن
دوسنه عزيز
شما درايور هارو اينبار از توي safe mod نصب كنيد
بعضي درايور ها بعصب نصب بهتره سيستم ريست بشه تا همخوان بشه يا اينكه خودتون بصورت دستي تنظيمات دلخواه رو اعمال كنيد مثل همون تاچ پدتون
در زمن اگه يه درايور رو يبار نصب كرديد ديگه اون درايور رو دوباره و سه باره نصب نكنيد
اگه در اجراي فايل هاي setup مشكل داريد كليك راست و rin as adminstartor

---
- Sent from my iPhone using Tapatalk

elyas1212
22-08-2012, 15:02
تو سایت سونی درایورهایی رو می زاره که مربوط به وویندوز اورجینال لپ تاپ هست.برای گرفتن درایورهات برو به سایت زیر :

sonyvaiodriver.com

ssiinnaarad
24-08-2012, 09:04
سلام من میخوام چندتا سایت برا درایور بهتون معرفی کنم