PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی این دستگاه رو میشناسه ؟؟؟ از خانواده wd ها است

peyman_nn
21-08-2012, 11:19
سلام
تو سایت فارسی سابتایتل این دستگاه رو به من معرفی کردند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولیش

قیمتش هم پرسیدم 360 بود
شما با این دستگاه اشنایی دارید ؟؟؟
ممنون میشم زود جواب بدید
این هم مواردی که به من معرفی کردند

من هم با راهنمایی یکی از دوستانم به نام hooraman به جای بلوری پلیر این دستگاه Egreat R6S خریدم و واقعا راضی هستم البته من یه دونه درایو بلوری روی pc داشتم همون با یه تبدیل ساتا به یو اس بی به Egreat R6S وصل کردم حالا پلیرم دیسک های بلوری رو هم پخش میکنه می خوام این سیستم برای برادرم هم بگیریم متاسفانه اون قبلا یه بلوری پلیر خریده ولی وقتی سیستم من رو دید پشیمون شد

دوستان من اون پلیر پاناسونیک رو پس دادم و از این سایت دوستمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پلیر Egreat R6S رو خریدم در یک کلام فقط می تونم بگم معرکست

1-هر فرمتی تصویری و صوتی که داشتم از انواع mpeg تا mkv-flv-rmvb-و. . . .در هر سایز هر حجمی حتی سه بعدی به راحتی خونده

2- تو فرمت های صوتی هم از mp3-تا حتی Flac که تا به امروز پلیر خانگی ای رو ندیدم قابلیت پخش این فرمت رو داشته باشه

3-هر ایمیج ISO معمولی و 3d که داشتم به راحتی خوندتش

4-زیرنویس فارسی رو خیلی خوب ساپورت می کنه و حتی جالبه که بدونید ایمیج یک فیلم با زیرنویس با فرمت SRt رو در یک فولدر ریختم خود دستگاه زیر نویس رو شناسایی کرد امکانتی از قیبل تغییر هفت رنگ زیر نویس رو داره امکان حرکت 30 مرحله ایی زیر نویس به سمت چپ و راست و بالا و پایین تصویر داره تو گزینه های ساپورت زیر نویسش که دیدم از زبون چینی بوده تا UunicodeوUtf-8

5-کیفیت خروجی تصویرش 1080P هست ایمیج بلوری 3D هم داخلش گذاشتم به راحتی اجرا شد و با عینک تقریبا یک ساعتی باهاش فیلم دیدم

6-هارد از رابط USBتا یک ترابایت و از Esata تا3 ترابایت بهش زدم به سرعتی که یک کول دیسک رو کامپیوتر می خونه خوندش هاب USBهم بهش زدم و چند دستگاه بهش وصل کردم به راحتی همشون رو شناسایی کرد

حتی یک کول دیسک-هارد یک ترابیات پاسپورتی-با هارد از پورت Esata رو با هم وصل کردم به دستگاه ولی هیچ مشکلی ندیدم

7-اندروید 2.2 داره که کلی امکانات داره و 150 مگابیات حافظه برای نصب نرم افزار که من فعلا 16 مگابایتش رو بازی Angry birds نصب کردم و با موس کیبورد وایرلس به راحتی بازی کردم

8-امکانت وب داره و مرورگر شبیه به اینترنت اکسپلورر 9 داره با امکانتی از قبیل پیش بینی اب هوا و . . . .

9-خروجی optical داره که کیفیتش خیلی خوب هست

10-بدنه فلزی و خوش ساختی داره که خوش مثل یک هیتسینگ اون اندک گرمایی که داره رو دفع می کنه

در کل من که خیلی ازش راضی هستم

به نظرم خرید بلوری اصلا با قیمتی هر دیسکی 10 یا 20 هزارتومن اصلا به صرفه نیست ضمن اینکه تمامی بلوری پلیر های موجود مثل VCDوِDVD سری اول می مونه اپتیک خیلی ضعیفی دارند و کوچکترین خطی باعث خرابی دیسک به اون گرون میشه ولی هارد این مشکلات رو نداره

:11:

30we
22-08-2012, 09:57
sub/idx هم ساپورت میکنه؟؟؟؟

peyman_nn
22-08-2012, 17:35
بلههههههههههه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناسلامتی من دارم سوال میپرسم :27:

30we
22-08-2012, 22:54
گفتیم اگه یکی به شما کمک کرد به ما هم کمک کنه.
خودم امروز زیاد دنبالش گشتم...به نظر خوب میاد ولی از سری وسترن دیجیتال نیست.

peyman_nn
23-08-2012, 00:28
بابا بی خیال
این واقعا محشره
همه چی رو داره ، من فردا میخرمش
360 تومانه ، واقعا ارزشش رو داره
یک سر و گردن از همه شون بالاتره
خدا پدر سازنده شو بیامرزه