PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با گیم شارک

qawsedrf
21-08-2012, 09:56
سلام

بازی خدای جنگ 2 رو روی کامپیوتر نصب کردم و با PCSX2 1.0.0 بازیش میکنم

حالا میخوام با حالت سخت بازیش کنم ولی چون خیلی سخته با گشتن توی نت فهمیدم باید برنامه گیم شارک رو داشته باشم تا بتونم کدای تقلبش رو اجرا کنم

game shark ps2 v6 iso رو با حجم 100 مگ دانلود کردم که بعد از خارج کردن از حال فشرده به حجم 715 مگ میرسه(دو فایل_یکی GS2_PS2.mdf با حجم 715 مگ و بعدی GS2_PS2.mds 30 کیلوبایت)

لطفا دوستانی که میدونن،راهنمایی کنن که بتونم از این برنامه استفاده کنم چون هرکاری میکنم نمیتونم اجراش کنم

ali_agha1981
21-08-2012, 10:54
سلام

بازی خدای جنگ 2 رو روی کامپیوتر نصب کردم و با PCSX2 1.0.0 بازیش میکنم

حالا میخوام با حالت سخت بازیش کنم ولی چون خیلی سخته با گشتن توی نت فهمیدم باید برنامه گیم شارک رو داشته باشم تا بتونم کدای تقلبش رو اجرا کنم

game shark ps2 v6 iso رو با حجم 100 مگ دانلود کردم که بعد از خارج کردن از حال فشرده به حجم 715 مگ میرسه(دو فایل_یکی GS2_PS2.mdf با حجم 715 مگ و بعدی GS2_PS2.mds 30 کیلوبایت)

لطفا دوستانی که میدونن،راهنمایی کنن که بتونم از این برنامه استفاده کنم چون هرکاری میکنم نمیتونم اجراش کنم

من خودم بعضی بازی ها از گیم شارک استفاده می کردم ولی با کامپیوتر بازی نمیکردم و ps2 و ps1 داشتم ...فکر کنم کمتر کسی از این حالت از گیم شارک استفاده کرده باشه با PC..
به هر حال اگه بتونی یه جوری از نرم افزار استفاده کنی دیگه کد گیم شارک زدن رو که باید بلد باشی..میتونی یه سرچ تو گوگل بکنی شاید راهی باشه برای راهنمایی..