PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل جدید در آپدیت کردن ویندوز XP

Dariushtanha
20-08-2012, 02:34
سلام دوستان
به تازگی وقتی می‌خوام ویندوزم را آپدیت کنم انجام نمیشه و تصویر زیر میاد! این یعنی چه؟
چکار کنم تا بتونم مثل سابق ویندوزم را آپدیت کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
20-08-2012, 07:21
این صفحه مربوط به صفحه آپدیت مایکروسافت میشه که شماازاین قسمت میتونید شماره آپدیت خودتون بزنید منظورم همون kb بعدش روی دکمه سرچ کلیک کنید تا اون شماره آپدیت شمارو پیدا بشه بعد میتونید دانلودش کنید برنامه Repair Windows Updates از لینک پایین دانلود اجرا کنید روی دکمه start موجو تو برنامه کلیک کنید ببینید بازم همون مشکل دارین :20:

Dariushtanha
20-08-2012, 15:34
ولی من قبلا همچین مشکلی نداشتم و نوشته و صفحه فوق نمیومد!
و مستقیما مواردی که واسه آپدیت موجود بود را نشان می‌داد و منم تیک هر کدام از آپدیتها را که می‌خواستم میزدم و مشکلی نبود
ولی الان اشاره به ActiveX داره و...عجیبه!
چرا اینطوری شده؟راه دیگه‌ای نیست؟

jafarian
22-08-2012, 07:33
اول ازهمه این برنامه لینک اول دانلود نصب کنید ببینید رفع مشل میشه اگر بازم به همون صورت بود سیدی ویندوز داخل دستگاه قراربدین منوی run اجرا بعدشم دستور sfc \scannow رو بزنید تا فایلهای سیستم شما چک بشه اگر بازم فیکس نشد از طریق بوت سیدی بالا بیاین ویندوز خودتون یکدور repair کنید بعد تست کنیددرضمن به Internet Options برین سربرگ Security گزینه ActiveX فعال کنیداگرکه غیرفعال.

Windows Update Agent ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dariushtanha
22-08-2012, 12:53
در Internet option که گفتین طبق دستورالعمل سایتی که لینکش را گذاشتی رفتم و نیازی به دستکاری نبود چرا که تنظیماتم دقیقا همونطوری بود که بایست باشه.

Dariushtanha
24-08-2012, 14:22
مشکل من همچنان باقیه.لطفا اظهار نظر کنید

mohsendevil
24-08-2012, 16:17
سلام
من هم همین مشکل رو دارم.ویندوز من xp sp 3 هست.نسخه مجموعه نرم افزاری کینگ.کرک اولش همون کرک کینگ بود.اما بعد geniu از بین رفت و با راهنمایی یکی از دوستان با دستکاری در رجیستری ویندوز بدون برنامه خاصی geniu شد.اما windows update خاموشه.

192621

jafarian
24-08-2012, 22:57
مشکل من همچنان باقیه.لطفا اظهار نظر کنید

خب شما از طریق همون صفحه میتونید ویندوز خودتون آپدیت کنید طبق شکل اول شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکل دوم شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید بعدشم میبینید که ویندوزشما بصورت عادی آپدیت میشه یا اگر خواستین این روشم تست کنید اینترنت اکسپلورر خودتون طبق شکل سوم با رفتن به کنترل پنل پاک کنید بالا که اومدآپدیت ویندوز چک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
24-08-2012, 23:12
سلام
من هم همین مشکل رو دارم.ویندوز من xp sp 3 هست.نسخه مجموعه نرم افزاری کینگ.کرک اولش همون کرک کینگ بود.اما بعد geniu از بین رفت و با راهنمایی یکی از دوستان با دستکاری در رجیستری ویندوز بدون برنامه خاصی geniu شد.اما windows update خاموشه.

192621

این دو تا روش برین

روش اول

منوی run اجرا داخلش دستور regedit بزنید اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به این مسیر پایین اول برین

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ WindowsUpdate \ AU

بعدش داخل پنجره سمت راست این گزینه AUOptions با این گزینه NoAutoUpdate رو پیدا کنید کلا دلیت کنید بعدش باز به مسیر پایین برین

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ WindowsUpdate

اینبار این گزینه رو DisableWindowsUpdateAccess پیدا دلیت کنید کلا بعدش رجیستری رو ببندین سیستم ریستارت کنید

روش دوم

منوی run اجرا داخلش دستور gpedit.msc تایپ اینتر کنید تو صفحه ای که باز میشه به این مسیر پایین برین

=> Computer Configuration
==> Administrative Templates
===> Windows Components
====> Windows Update

بعدشم داخل پنجره سمت راست روی این گزینه Configure Automatic Updates دبل کلیک کنید تو کادری که باز میشه از بینن سه تا گزینه سمت چپ بالا گزینه Not Configured رو انتخاب کنید اکی کنید بعدش باز ازهمون مسیر بالا اینبار روی این گزینه Remove access to all Windows Update features دبل کلیک کنید تو کادری که باز میشه باز گزینه Not Configured انتخاب اکی کنید بعد آپدیت چک کنید.

Dariushtanha
25-08-2012, 02:43
خب شما از طریق همون صفحه میتونید ویندوز خودتون آپدیت کنید طبق شکل اول شماره 1 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکل دوم شماره 2 گزینه مورد نظر انتخاب کنید بعدشم میبینید که ویندوزشما بصورت عادی آپدیت میشه یا اگر خواستین این روشم تست کنید اینترنت اکسپلورر خودتون طبق شکل سوم با رفتن به کنترل پنل پاک کنید بالا که اومدآپدیت ویندوز چک کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببینید آقای جعفریان عزیز مشکل اینجاست که تصویر شماره 1 و 2 که گذاشتین واسه من نمیاد و فقط در حالتی که در تصویر گذاشتم را دارم .

jafarian
25-08-2012, 07:20
ببینید آقای جعفریان عزیز مشکل اینجاست که تصویر شماره 1 و 2 که گذاشتین واسه من نمیاد و فقط در حالتی که در تصویر گذاشتم را دارم .

شما طبق همون روشی که گفتم اکسپلورر خودتون حذف ازنوع تست کنید اگر که نشد ورژن اکپسلورر خودتون چنج کنید بعدش باز ازنوع تست کنید درضمن اگر براتون مقدور لینک عکس بصورت مستقیم قراربدین .

Dariushtanha
26-08-2012, 01:02
ممنون از توجه و توصیه‌هاتون
ولی بنده کلا روش سعی و خطا را درحل مشکلات این تیپی زیاد نمی‌پسندم و ترجیح میدم از روشهائی که قبلا تست شده و قطعا جواب میده استفاده کنم.
بنابراین از دوستانی که مشکل بنده را داشتن و بطور قطع روشی را دارن لطفا ارائه بدهند.

Dariushtanha
30-08-2012, 23:56
بالاخره بعد مدتها چالش اینطوری شد که ابتدا:
Adobe Flash Playerمخصوص اینترنت اکسپلورر را Uninstall کردم و ورژن قبلی را نصب کردم ولی مشکل باقی بود بنابراین دوباره جدیدترین نسخه‌اش را نصب کردم.اینبار
Adobe Flash Player مخصوص فایرفاکس را Uninstall کردم و درنهایت تعجب مشکل رفع شد و صفحه آپدیت ماکروسافت بطور طبیعی لود شد ویندوزم را آپدیت کردم !!!
1-به نظر شما چرا پلاگین فایرفاکس در کار پلاگین اینترنت اکسپلورر اختلال ایجاد می‌کنه در حالیکه هر دو مال یک شرکت(Adobe) هستند؟!
2-حالا مشکل اینجاست که فایرفاکسم فاقد پلاگین Adobe Flash Player شده و صفحات اینترنتی را ناقص لود می‌کنه...چاره چیه؟

jafarian
02-09-2012, 14:59
48 ساعت می‌گذره ولی هنوز کسی جوابم را نداده!
از ناظرین این بخش از فروم تقاضای بررسی و پاسخ دارم.
ممنون

شما برنامه adobe flash uninstaller از لینک پایین دانلود کنید بعدشم جفت فلش پلایرهای روی سیستم با این پاک کنید اگر که یکی فایر فاکس پاک کردین یکی اکسپلورر با این برنامه پاک کنید بعد اگر آخرین ورژن فلش پلایر روی سیستم دارین از یک ورژن قدیمتر استفاده تست کنید ببینید جواب میده.

Dariushtanha
03-09-2012, 01:53
با استفاده از همین برنامه فلش پلایرها را Uninstall کرده بودم و همونطور که قبلا هم عرض کردم ورژن پائینتر هم نصب کردم ولی جواب نداده بود.ضمنا یه سوال دیگه دارم و اون اینکه مگه Uninstaller فلش پلایر مربوط به اینترنت اکسپلورر با فایر فاکس متفاوت نیست؟!
اگه نه قبلا که دو ورژن متفاوت و اختصاصی برای هر کدام وجود داشت!

Dariushtanha
06-09-2012, 22:14
اساتید چند روز است که کسی جواب نداده
ناظرین فروم مددی فرمائید.