PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد اکسترنال

xali8
20-08-2012, 01:07
سلام بر همه ی دوستان و عزیزان فرم
مشکلی برای هارد به وجود اومده بود میخاستم نظر دوستان بدونم
من هارد لب تابم جدا کرده بودم و داخل این کیس های اکسترنال کن گذاشته بودم
اما اتفاقی که افتاد اینه که وقتی به کامپیوتری بصورت اکسترنال با یو اس بی وصل میکنی میشناسه دریورشم نصب میکنه
اما توی MY COMPUTER نمیاد
توی قسمت Safe remove بصورت ایکونی برای جدا کردن میاد اما حجمش نشون نمیده
توی Disk manager هم بصورت یک حجم اینولید وجود داره که حتی فرمتشم نمیشه کرد
توی نرم افزار خود شرکت وسترن دیجیتال میشناسه و حتی میشه surface scan کردش اما پارتیشن و حجمش نشون نمیده
از همه جالب تر میشه بصورت بوت بالا آوردش اما تا میخواد وارد ویندوز بشه ریستارت میشه با اون صفحه ی اخطار معروف سخت افزاری
دوستان نظری دارند برای دسترسی به اطلاعات هارد ؟؟ هارد 640 گ وسترن هست دور 6400 و بافر 8 مگ سری آبی
وای تز من توی اونه!!!:41:
تشکر فراوان

mehrju1
20-08-2012, 09:49
سلام. منم چندروز پیش دقیقن همین مشکلو پیدا کردم...:(

ما اتفاقی که افتاد اینه که وقتی به کامپیوتری بصورت اکسترنال با یو اس بی وصل میکنی میشناسه دریورشم نصب میکنه

هاردمم WD اکسترنال1 ترابایته...

لطفا اگه راه حلی هست برا این مشکل بگین؟

ali2424
20-08-2012, 12:08
سلام بر همه ی دوستان و عزیزان فرم
مشکلی برای هارد به وجود اومده بود میخاستم نظر دوستان بدونم
من هارد لب تابم جدا کرده بودم و داخل این کیس های اکسترنال کن گذاشته بودم
اما اتفاقی که افتاد اینه که وقتی به کامپیوتری بصورت اکسترنال با یو اس بی وصل میکنی میشناسه دریورشم نصب میکنه
توی قسمت Safe remove بصورت ایکونی برای جدا کردن میاد اما حجمش نشون نمیده
توی Disk manager هم بصورت یک حجم اینولید وجود داره که حتی فرمتشم نمیشه کرد
توی نرم افزار خود شرکت وسترن دیجیتال میشناسه و حتی میشه surface scan کردش اما پارتیشن و حجمش نشون نمیده
از همه جالب تر میشه بصورت بوت بالا آوردش اما تا میخواد وارد ویندوز بشه ریستارت میشه با اون صفحه ی اخطار معروف سخت افزاری
دوستان نظری دارند برای دسترسی به اطلاعات هارد ؟؟ هارد 640 گ وسترن هست دور 6400 و بافر 8 مگ سری آبی
وای تز من توی اونه!!!:41:
تشکر فراوان
این مشکلات معمولا بخاطر ضعیف بودن پاور هون کیتهاست که من از این موارد زیاد دیدم شما بهتره هارد رو با یک پاور جداگانه (پاور کامپیوتر هم میشه) امتحان کنید در ضمن سعی کنید حتما از کابل مرغوب و طول کوتاه استفاده کنید ببینید چی میشه

mehrju1
21-08-2012, 09:24
این مشکلات معمولا بخاطر ضعیف بودن پاور هون کیتهاست که من از این موارد زیاد دیدم شما بهتره هارد رو با یک پاور جداگانه (پاور کامپیوتر هم میشه) امتحان کنید در ضمن سعی کنید حتما از کابل مرغوب و طول کوتاه استفاده کنید ببینید چی میشه

ممنونم که جواب دادی...

هارد من WD اکسترناله , فقط usb میخوره...

البته یکی دیگه از دوستان هم همین مشکلو با هارد اکسترنال داشت، باکس هاردشو عوض کرده هاردش درست شده...